Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wydrukuj to Strona

Media

 

 

Trochę wzorem portalu Ryglice Okolice, który monitoruje pod kątem wydarzeń okolice sąsiednich gmin i powiatu, wprowadzamy nową zakładkę – MEDIA. W zakładce są odnośniki do regionalnych elektronicznych mediów. Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, TEMI, Tarnowska TV, Radio Kraków, Radio RDN i inne. W mediach tych pojawiają się informacje o naszej gminie, dlatego warto się z nimi na bieżąco zapoznawać. Są w jednym miejscu, będzie łatwiejszy i szybszy dostęp do tych informacji. 

Proszę proponować tytuły innych środków masowego przekazu związanych z tematyką samorządową, społeczną, informacyjną związaną z naszym regionem. KAŻDY TYTUŁ BĘDZIE DODANY JAKO ODNOŚNIK.

Adam Zieliński

Ryglice Okolice

GK – Tarnów

DP – Tarnów

TEMI

Tarnowska TV

Radio RDN

Radio Kraków

Onet – Tarnów

Extra Polska – Galicja


Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: http://lepszeryglice.cba.pl/media/

969 Komentarzy

Skip to comment form

 1. europosłanka PO

  ciekawostka rodzinna
  Za rezolucją PE głosowała Danuta Hübner. Dziadek – szef Sekcji Śledczej PUBP w Nisku. Ojciec – p.o. szefa PUBP w Nisku, później of śled UB w Jarosławiu.

 2. Czysty

  Gnije z PO znów srają na Polskę w PE. Ciule zafajdane

   1. wyjątkowe

    szuje ci eroposłowie z platformy , robią faszystów z uczestników marszu wolności

    1. Za to

     PSL zaczyna mądrzeć. Tylko czy nie za późno. ..? Zieliński coś rzeknie?

    2. Za to

     http://www.psl.pl/przeciw-sankcjom-ue-wobec-polski/

     PSL zaczyna mądrzeć. Tylko czy nie za późno. ..? Zieliński coś rzeknie?

     1. az

      Wiadomo, że lepiej późno niż wcale. PSL, jak na moje rozpoznanie sytuacji i jeśli dobrze diagnozuję sytuację w kraju powinno się zająć chcący mocno istnieć na politycznej scenie tym: http://lepszeryglice.cba.pl/projekt-transparentna-gmina/

      Od dawna liderzy partii znają temat, ale nic chyba nie robią w kierunku wdrożenia projektu. No cóż, może się mylę.

     2. TVP info

      Człowiek środka i rozsądku . Kosiniak

      http://www.tvp.info/34837174/kosiniakkamysz-jestesmy-przeciwko-nakladaniu-na-polske-sankcji

      1. Demotyw

       Jeśli sprowadzić konserwatyzm do „zachowawczości”, postawy konserwatywnej, dyspozycji konserwatywnej,
       to SLD kiedyś pasowała do tego opisu,
       ale przed Lewica i Demokraci, Napierniczakiem, sojuszu L. Millera z panią prof. J. Senyszyn,
       konfliktem o lewicowość z p. posłem J. Palikotem i w końcu zjednoczeniem z Twój Ruch.

       Istnieje jednak partia, która przez cały ten czas się praktycznie nie zmieniła.

       Ma najwyższy średni wiek posłów,
       najmniej wodzowski charakter,
       najmniej jest partią ideologiczną, najmniej jest partią zabiegającą o głosy, najrzadziej z sejmowych partii pojawiającą się w telewizji,
       uciekającą od jakiegokolwiek konfliktu, zazwyczaj głosującą przeciw rewolucjom światopoglądowym,
       a nawet zdolną do bycia u władzy nieprawdopodobnie często.
       Chodzi mi o stale ignorowany PSL.

 3. Do wszystkich

  Do wszystkich, którzy krytykowali, jechali po Zielińskim, gdy ten pisał, że sprawy idą w dobrym kierunku. Ponoć ekonomia w Polsce miała się wywrócić po wyborach. Co tak milczycie? Nawet KE w końcu odzyskała wzrok.

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pkb-polska-komisja-europejska-prognoza,111,0,2386799.html

  1. Ktoś

   Ten też miał wizje jak i nasi gminni KODomici.

  2. az

   Za chwilę KE przyzna, że na polu demokracji i praworządności jest równie dobrze 🙂 . Nie boję się powiedzieć, że z czasem będziemy może nawet wzorem do naśladowania. Byle tylko przeszkadzanie aktualnie rządzącym polegało na merytorycznym (co nie byłoby wówczas przeszkadzaniem rzecz jasna) wskazywaniu błędów rządzącym a nie na błazenadzie i ogłupianiu reszty swoich wyborców, to wszystko się uda, nawet z naddatkiem.

   1. rządy

    platformy to było mafijne rozkradanie Polski

    1. az

     Było bardzo niekorzystnie dla części biedniejszego, uczciwego i ciężko pracującego społeczeństwa polskiego. Zostało to zastopowane i dziwić się należy, że taki opór wydawałoby się światłych ludzi nastąpił wobec decyzji zmieniających ten stan rzeczy.

     1. Śmiech zabija głupotę

      Ten też światły jajogłowy, że cho cho .

      http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/jacek-rostowski-nie-ma-pieniedzy-na-obietnice-pis-u,588031.html

   2. Blazenstwo z RDN

    Gminna ludność też bajerowana przez Burmistrza z audycji na RDN. Gdzie te zapowiadane zwolnienia nauczycieli gminnych. W skali kraju 17 tyś. nowych etatów przybyło. Ech ta gminna i cała PO. Ludzie beznadziejni tam.

    1. Bezrobotny nauczyciel

     Beniu zapoznaj się z prawdą.

     https://www.wprost.pl/10085391

     1. Anonim

      Do bezrobotnego nauczyciela. Czytaj ze zrozumieniem. Zakładam, że czytać umiesz.

      1. Bezrobotny nauczyciel

       Co jest do zrozumienia? Jak pamięć mnie nie myli ludzie z PO w tym burmistrz publicznie zapowiadali ze nastspia zwolnienia nauczycieli po 1 września bieżącego roku. Czy coś takiego ma miejsce?

      2. Anonim

       Brak zwolnień a na stronach urzędów pracy etaty dla nauczycieli wiszą. Sobie zobacz jeden z drugim i nie pier…ol głupot jeden z drugim

      3. Anonim

       A ilu jest u nas tych darmozjadów na poratowaniu zdrowia.

  3. Anonim

   …. bo niełatwo być prorokiem we własnym kraju ….. :-/

 4. Nowy tekst

  dotyczący gmint gminy

  http://andrzejjezior.blog.onet.pl/?p=970

 5. media

  jeżeli śledzicie media i komisje reprywatyzacyjną zauważcie, gość ,chory z depresją podpala się bo państwo niby opresyjne ,totalitarne .A wcześniej Pani Brzeska zostaje spalona ,walczyła z ” reprywatyzorami ” którzy chcieli ją pozbawić mieszkania .W mediach wtedy o tym nie było słowa . Zbudowano politycy , media i gangsterzy mafijne państwo . Obawiam sie ze ciężko będzie sobie z tym poradzić

  1. az

   Apel do Prokuratora Generalnego jak najbardziej na miejscu, gdy faktycznie praktyki takie mają miejsce. Z tego co widać po przeczytaniu artykułu, mają. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja.

   Myślę, że już każda władza wie, że media to jednak bardzo ważna o ile nie najważniejsza składowa kreująca poprawne życie społeczeństw. Tłumienie mediów/dziennikarzy zgoła nie ma sensu żadnego i najczęściej przynosi skutek odwrotny do zamierzonego.

   A może prywatnie napiszesz kim jesteś? 🙂

   1. media

    w dzisiejszym świecie służą do ogłupiania ludzi, ich właściciele zakłamują rzeczywistość. Oczywiście nie trzeba w tym celu kłamać ,wystarczy np selektywny dobór informacji .W Polsce dodatkowo wpływ obcego kapitału kreującego tą rzeczywistość w obcym interesie . Jeszce ta psychologia wstydu uprawiana przez lata.. Ufajmy uczciwym ludziom . Dla mnie PJK jest gwarantem póki co .

    1. az

     Media oczywiście mogą służyć do ogłupiania ludzi, ale przecież nie wszystkich ludzi da się ogłupić. W Polsce mamy sytuację na rynku medialnym nieporównywalną z żadnym innym szacującym się krajem. Z tego co słyszymy będzie próba normalizacji sytuacji. Jest duża szansa, że próba zakończy się sukcesem.

  2. az

   Widać Anonim chce pozostać anonimowy.

   A co na to Anonim?

   https://dorzeczy.pl/kraj/45568/Tobie-tez-obetniemy-glowe-Skowronski-opowiada-o-grozbach-Tuska-i-Komorowskiego.html

  1. az

   Propozycja, która wywoła u niektórych odruch … Właśnie jaki?

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/beata-szydlo-zaproponujemy-przeniesienie-pomnika-jana-pawla-ii-z-francji-do-polski/w5x4pwh

   1. Zulu Gula

    Odruch poparcia dla Beaty i PiS o jakieś 5 do 10 % .

    1. az

     Nagłośnienie tematu i faktycznie może tak być. Jednak to jeden z wielu innych możliwych skutków.

   2. Módlmy sie z Nimi za Francję

   3. Reakcje na fb

    Ks. Wojciech Michał Lemański
    Obserwuj
    13 godz. ·

    Dla mnie ta deklaracja Pani Premier wcale nie jest zaskakującą ale ukazującą jasno i wyraźnie prawdziwe oblicze reprezentowanego przez panią Szydło polskiego rządu. Dla tej pani i dla ekipy „dobrej zmiany” większą wartość stanowi kamienny krzyż i kamienna figura papieża, niż żywe, okaleczone sieroty w Aleppo i uchodźcy tonący w Morzu Śródziemnym i koczujący w obozach dla uchodźców. Już sobie wyobrażam jak pod eskortą polskiej policji i żandarmerii wojskowej, w asyście polskiego duchowieństwa, otwartym na tę okoliczność korytarzem humanitarnym jedzie do Polski kamienny papież i krzyż wykuty w kamieniu. Międzynarodowa manifestacja kamiennych polskich serc. Kompromitacja Polski na oczach Europy i świata. Czy można jeszcze wyraźniej ukazać prawdziwe intencje ekipy rządzącej obecnie w Polsce? Jeśli to jest polski wkład w rozwiazywanie problemów współczesnego świata, to nic dziwnego, że tego polskiego głosu nikt już nie traktuje poważnie. Pani Premier, w Niemczech chcą zburzyć kościół w którym gromadzą się polscy uchodźcy. Może pani rząd odkupi ten kościół i sprowadzi go do Polski? W krajach sąsiadujących z Polską dokonuje się aborcji na życzenie. Może zadeklaruje pani adopcję tych dzieci przez polskie, katolickie rodziny?

    1. az

     To, że rząd jasno pokazuje jaki jest, to ogromna wartość. Wyborcy będą mieli łatwiej zweryfikować taki rząd. Oby jak najwięcej tego typu postaw w życiu publicznym.

     Co się tyczy pomnika, to moim zdaniem zostanie zmieniona sytuacja prawna miejsca na którym stoi, tak by krzyż mógł zostać. Dziwi trochę, że ktoś zdecydował w 2006 roku o takiej a nie innej lokalizacji pomnika skoro prawo w Francji od 1905 r. stanowi inaczej.

     Zapewne głos i jasna postawa polskiego rządu nie jest bez znaczenia dla strony francuskiej.

    2. kapelan

     od Michnika, ksiądz już były zdaje sie , może u niego coś nie tak z glową ? rozumiem że wkleja to sympatyk platformy .To szkoda dyskusji i argumentów

    1. stu %

     Nowoczesny Idiota

 6. Anonim

  W jednym basenie by się chociaż pluskali. Elita pany.
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pani-premier-plywa/p2r16ss

  1. takie

   marzenia sbcki kodowców, zlikwidować ochronę JK i szydło żeby jakis kolejny Cyba mógł działać

  2. Anonim

   Powoływanie się na wiadomości z portalu który w 100% należy do niemiecko-szwajcarskiego koncernu Ringierl Springer Media AG nie uznaję za normalne.

   1. ...

    Onet nie jest zły. Zawiadują nim Krakusy. Korzystam i nie widzę by dziennikarstwo ich było jakieś nie właściwe. Daj im szanse , śledź co podają

 7. Gospodarka głupcze

  Najnowsze oceny polskiej gospodarki.

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pkb-polski-moodys-prognozy-rating-budzet,167,0,2361511.html

  1. Murzyn

   Tylko utrzymać trend i jak najdalej od kołchozu Unii E. Nie dać na sobie żerować potomkom kolonizatorów Afryki.

 8. Śrubokręt z Gdańska

  jest psychiczny , bo jak inaczej określić co udostępnia i manipuluje

  http://wsedno24.pl/index.php/2017/09/03/tym-razem-walesa-ostro-przegial-opublikowal-zdjecie-dudy-ktore-wstrzasnelo-nawet-opozycja-foto/

 9. Wpłać

  Liczy się każda złotówka. Bądź polskim patriotą a nie jakimś unijno niemieckim. Niech Oda do Radości nie będzie Twoim hymnem narodowym. Podaj dalej ………..

  http://newsweb.pl/2017/08/19/repolonizacje-czas-zaczac-ruszyla-wielka-akcja-przeciwko-medialnej-kolonizacji/

  1. RUCH

   Super akcja, media są kluczem do wszystkiego. Niemcy spadać z naszych kiosków

 10. Udostępniać gdzie się da

  KONIEC CHRZEŚCIJAŃSKIEJ EUROPY JAKĄ ZNAMY

  Film blokowany na youtube 🙁 to jest właśnie zachodnia wolność słowa!
  Udostępniajcie!

  NOWY KANAŁ MASAKRACJA – udostępniaj i subskrybuj 🙂
  SUBSKRYBUJ https://goo.gl/rn24vU
  Możesz nas oglądać również na: http://www.dailymotion.com/MASAKRACJApl
  Facebook: https://www.facebook.com/Masakracja-222030311476592/

  KONIEC CHRZEŚCIJAŃSKIEJ EUROPY

  KONIEC CHRZEŚCIJAŃSKIEJ EUROPY JAKĄ ZNAMYFilm blokowany na youtube 🙁 to jest właśnie zachodnia wolność słowa!Udostępniajcie! NOWY KANAŁ MASAKRACJA – udostępniaj i subskrybuj 🙂 SUBSKRYBUJ https://goo.gl/rn24vUMożesz nas oglądać również na: http://www.dailymotion.com/MASAKRACJAplFacebook: https://www.facebook.com/Masakracja-222030311476592/

  Masakracja 发布于 2016年6月4日

  1. Waczymy z głupotą

   „Gazeta Wyborcza”, pewnie nawet wielu jej Pracowników nie posiada takiej samoświadomości, jest na terenie Polski głównym partnerem ideologii neomarksizmu, względnie neokomunizmu światowego, w procesie neokomunizacji Rzeczypospolitej Polskiej oraz rozprawy z Kościołem Katolickim i Narodem Polskim, a oczywiście po drodze z nauką polską, mediami polskimi, gospodarką polską, handlem w Polsce etc. KOD jest przy tym tylko biednym odpryskiem ideologicznym.

 11. nadole

  już siedem lat minęło , można tak było ?

 12. Liberał z Jonin II

  Na szczęście w przeciwieństwie do cenzury PRL obecnie jest wiele telewizji, których nie da się ocenzurować. Ida, Pokłosie czy Obywatel obronią się same bo mają łatwiej niż półkowniki w PRL-u.

  http://film.onet.pl/gildia-rezyserow-polskich-o-cenzurze-w-telewizji-polskiej/m5mzql

  A W NIEDZIELĘ O 21.30 W CANAL PLUS OSTATNI ODCINEK BELFRA Z MŁODYM STUHREM!!!! A kto nie ma NC plus to w poniedziałek pracę zaczynamy od pożyczania pendrive’ ów z kopią serialu. I tylko szkoda, że abonament trzeba płacić na TVPropagandową.

 13. Anonim

  POLITYKA pis:

  „Po sześciu latach od tych strasznych dni stajemy samotni i bezradni wobec bezwzględnego i okrutnego aktu: nasi Bliscy mają być wyciągnięci z grobów, wbrew uświęconemu tabu, aby nie zakłócać spokoju zmarłym, pochowanym z najwyższą czcią. My, rodziny, od miesięcy bezskutecznie wyrażamy swój sprzeciw wobec zapowiedzi tego niezrozumiałego i niczym nieuzasadnionego przedsięwzięcia.”

  1. Anonim

   „Andrzej Duda będzie żałował swojej marginesowej roli na scenie tego spektaklu” – fajny cytat

  2. normalny

   gdyby to była moja rodzina nie miał bym nic przeciwko , chyba żebym był chciał chronić sprawców….

  3. Grabarz

   Właśnie jest uzasadnienie i to mocne. W grobach może być szachownica. Na 9 dotychczas przeprowadzonych ekshumacji w 6 przypadkach okazało się że kto inny leży w grobie. Poprzednia ekipa pokpiła sprawę to teraz trzeba naprawiać. Nie rozumiesz tego czy nie chcesz ?

  4. Liberał z Jonin II

   Tu nie chodzi o poznanie wyników ekshumacji lecz o to aby WSZYSCY O NIEJ MÓWILI. Jak się do samochodu przestanie lać paliwo to ten samochód nigdzie nie pojedzie. Jak się przestanie mówić o tragedii smoleńskiej to wielu polityków (dziennikarzy i”fachowców” też) utraci środki do życia.

 14. Anonim

  poLECAM Białoruś !!!
  W zasadzie każdy przymusowo powinien jechać na białoruską wieś w ramach wychowania obywatelskiego.

 15. Nie dla Kleru

  W odpowiedzi na wyniki sondy, znalezione w sieci „rydzyk powinien dostać nagrodę Nobla z dziedziny fizyki za kierowanie ciemną masą poprzez fale radiowe”

  Polska Laicka

  1. ech

   moja mama słucha ,jeżeli twoja też ,może babcia -idź jej to powiedz ,pewnie jesteś wykształcony …….
   ps. zobacz na buty bo coś wystaje

   1. racja

    Praktycznie w każdym domu gdzie seniorzy od poranka do późnej nocy Trwam leci.

 16. Liberał z Jonin II

  znalezione w sieci – czy Ryglice będąc w Unii bardzo uciekły białoruskiej prowincji?

  http://wiadomosci.onet.pl/prasa/tak-blisko-a-tak-daleko/qj8bln

  1. az

   Taki jeszcze film o Białorusi.

   1. Liberał z Jonin II

    Świetny film! Wysuwa się wniosek, ze zamiast oglądać „Jedyne słuszne media” i zamiast słuchać „jedynie słusznego politycznego (światopoglądowego) guru”, należy zacząć podróżować po Polsce (świecie) i wyciągać własne wnioski w temacie JAK ŻYĆ aby własna rodzina była szczęśliwa.
    PS
    To już niemal pewne!!! W lipcu 2017 wraz z kumplami zamierzam wybrać się na jeden z wielu spływów kajakowych na Białorusi. Dlatego od pewnego czasu próbuję poznać ten „zacofany” kraj. I chyba robię błąd bo dochodzę do wniosku, że jeśli Białoruś jest zacofana to jaka jest Polska?

    1. az

     Też mi się ten film spodobał. Inne tego autora równie dobre.

1 4 5 6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dalsze korzystanie z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby dać Ci najlepszy sposób przeglądania z możliwych. Jeśli w dalszym ciągu korzystać z tej strony, bez zmiany ustawienia plików cookie lub kliknięciu przycisku "Akceptuję" poniżej, a następnie wyrażają Państwo zgodę na to.

Zamknij