„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą”

„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty i telefon głuchy
tylko co nieważne jak krowa się wlecze
najważniejsze tak prędkie że nagle się staje
potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
kiedy myślimy o kimś zostając bez niego.”

W dniu dzisiejszym dotarła do nas smutna  wiadomość. Nasz rodak Leszek Gawron, dla którego zorganizowaliśmy „Koncert Charytatywny” zwracając się do Państwa o pomoc, zmarł dziś w nocy. Ta smutna wiadomość pokazuje wielką mądrość słów wiersza Ks. Jana Twardowskiego, którego fragment zacytowałem. Łączymy się w bólu z Rodziną Leszka i wierzymy, że On sam jest już dziś w domu  Naszego Ojca.

Msza św. pogrzebowa w intencji  śp. Leszka Gawrona  odbędzie się w Sobotę  18.02.2012r. o godzinie 11,00  w Kościele Parafialnym w Zalasowej .

  

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/%e2%80%9espieszmy-sie-kochac-ludzi-tak-szybko-odchodza/

9 Komentarzy

Skip to comment form

 1. jeżeli ktoś rodzinie pomógł przez te lata ,jeżeli ktoś sam ma tak trudno , doświadcza lub doświadczył podobnej sytuacji ma prawo mówić ze rozumie i to byłoby autentyczne i szczere . ta sytuacja to nie jest dobre pole do autopromocji

 2. Bardzo współczuję z tego powodu… Wiem jak okrutnym bólem jest strata kogoś bliskiego, o kogo się walczy i kogo się kocha. To okrutnie ciężka sytuacja… Naprawdę, ogromne wyrazy współczucia dla całej rodziny Leszka.

 3. Jak będzie wiadomo, to poinformujcie kiedy pogrzeb. Łączę wyrazy współczucia.

  1. Pogrzeb jutro o godzinie 11.00

 4. Od wczoraj to samo pytanie sobie zadaję -czy nie za póżno ?
  Rodzice Leszka naprawdę zasługują na najwyższe uznanie ,chylę przed nimi czoła.Dla zalasowian szacunek ,że wogóle podjeli sie pomocy.

 5. Komentarz Usunięty

   • Nie do wiary on 16 lutego 2012 at 23:07
   • Odpowiedz

   Czy ty nie próbujesz własnie zrobić takiego kapitału na pluciu po innych. Zastanów się bo nie wiadomo ile Tobie pisane, tak jak nie wiadomo było ile pisane Leszkowi. Uderz się w pierś pochyl głowę i zamilcz!!!!!! Bo nie czas i nie temat , twój komentarz jest chamski proszę administratorów o jego usunięcie. Wyrazy współczucia dla rodziny.

 6. Współczucie dla rodziny i kręgu znajomych , a w ostatnim czasie bardzo dużo ich przybyło. Leszek już odszedł do domu Pana pozostawił swoim skromnym życiem ślad wyryty w sercach ludzi dobrej woli i gorzkie pytanie duszące w gardle i sercu – Czy nie za późno dostrzegliśmy Jego ciężar Czy jako Zalasowianie , sąsiedzi , krewni , znajomi uczyniliśmy wszystko co było w naszej mocy? Bezsprzecznie bohaterscy i kochający rodzice Leszka zasługują na najwyższe uznanie.

 7. Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)