Cenzura czy Kultura ?

Drodzy czytelnicy w dniu wczorajszym w komentarzach pojawiły się  słowa typu debil alkoholik , osoba której dotyczył wpis (nie trzeba być jasnowidzem każdy wie o kogo chodzi) zwróciła się o usuniecie wpisu przytoczę  e-mail  Witam. Proszę usunąć komentarz znajdujący się na Pana blogu dotyczący mojej osoby podpisany “strażak”. Treści zawarte w tym komentarzu są nieprawdziwe i obrażające moja osobę. Jako administrator jestem zmuszony reagować na takie zgłoszenia słowa te zostały wyiksowane  pojawiło się jednak zarzut o nadgorliwość i cenzurę . Osobę pisząca ten komentarz proszę o zaprzestanie prowokacyjnych wpisów  nie po to powstał ten blog, dyskutujmy  spierajmy się ale nie obrażajmy  bo to niczemu nie służy .To nic że na blogu A . Jeziora był to standard  nie przenośmy tego tutaj nie ma takiej potrzeby . Chcę poinformować Państwa  że nie będę reagował na podobne wpisy, niech każdy odpowiada za swoje słowa.  Jeżeli ktoś z państwa poczuje się dotknięty wypowiedzią innych  niech zgłasza sprawę do powołanych do tego organów , komentarze co do których będą  uzasadnione zastrzeżenia  otrzymają  stosowny wpis  a jeżeli będzie to naruszenia poważniejsze wpisy takie będą oznaczane jako spam a z adresu Ip z  jakiego został dokonany wpis zostanie zablokowana możliwość  komentowania  . Blog ten jest miejscem publicznym nie wymaga logowania uwierzytelniania  i tak zostanie. Proszę  pamiętać  że za treść wpisów  w  tym miejscu odpowiada osoba pisząca  dany wpis.  Jako administrator nie ponoszę odpowiedzialności za treść komentarzy  . Proszę o tym  pamiętać i stosować się do tych reguł.

moderator

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/cenzura-czy-kultura/

9 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Best backlinks and website traffic service – we publish your marketing message up to 100’000 forums worldwide price starting only from $29 Get great web traffic using superb backlink service today. We are able post your marketing post up to 100’000 forums around the web, get insane amount of backlinks and incredible targeted web traffic in shortest time. Most affordable and most powerful service for web traffic and backlinks in the world!!!! Your post will be published up to 100000 forums worldwide your website or blog will get instant traffic and massive increase in seo rankings just after few days or weeks so your site will get targeted long term traffic from search engines. Order now: backlink service

  • Matula on 1 marca 2011 at 22:37

  Policja i prokuratura ma dość roboty z pedofilami, a nie tracić czas na ściganie ryglickiego forumowicza że napisał to co wszyscy po kątach cicho szeptają. Nie rozumiem skąd taka alergiczna reakcja? Jak macie z tym problem to nic na to nie poradzę, ale to da się leczyć.
  “Tatko” bramki proxy to były dobre jak internet raczkował teraz są bardziej wyrafinowane i złożone mechanizmy w tak błachych przypadkach nie opłaca się uruchamiać kosztownej procedury więc nie strasz.

  • Alek on 1 marca 2011 at 21:10

  Kto wie skąd pomysł szkoły imieniem Czesława Majorka . Czytam i to był jakiś komuch bo wtedy tylko tacy mogli się doktoryzować , Może ktoś wie dziwne to człowiek ani z Ryglic ani nawet z Gminy a co jeszcze to nie widzę żeby był to jakiś wybitny człowiek . Napiszcie jak ktoś wie ?

   • Anonim on 2 marca 2011 at 08:42

   Zwykła korupcja w działaniach pańci . Zasada prosta ja nadam imię szkole w jakiejś dziurze , a wy dacie mi dyplom wystarczy sprawdzić , kto po nadaniu imienia otrzymał dodatkowe kwalifikacje. To że dotyczy Ryglic jest mało ważne u osoby tej” jakości” sprawy takie są na porządku dziennym.

    • z pod byłej szefowej on 3 marca 2011 at 09:20

    Ciekawa kogo nasza pani będzie wykorzystywała do sprzątania prywatnego domu . Do tej pory w ramach pracy w szkole musiała to robić nasza koleżanka . Pod hasłami nowej jakości kryją się stare komunistyczne nawyki skrzętnie maskowane. Dużo więcej wiemy , ale jak się jej pozbyliśmy to musimy ochłonąć bo widmo jej powrotu jeszcze krąży.

     • o jej !!! on 3 marca 2011 at 15:57

     o jej !!!!!

    • uczń on 4 marca 2011 at 08:46

    Tak i to jest prawda kandydat na Burmistrza Teresa Połoska ma swojej stronie internetowej zamieściła że jest absolwentem Akademii Pedagogicznej w Krakowie gdzie wykładowcą był śp. Majorek.

  • Tatko on 1 marca 2011 at 20:19

  To o czym piszecie i w jaki sposób to wasza sprawa tylko czy o to chodzi żeby licytować się kto kogo bardziej zdołuje. Jak tak to proszę i jeszcze jedno niech nikogo nie zmyli to że pisze z bramki proxy nie czyni go nie do wykrycia dla nas tak ale nie dla policji czy prokuratury . Warto o tym pamiętać !

  • anonimek on 1 marca 2011 at 20:02

  cztajac wpisy, komentarze np na Onecie można sie zgorszyć. Nie słyszałem aby ktoś pozwał Onet do sądu za to, że na portalu można sie wypowiadać. Cośmi sie wydaje, że na takich prowinacjach jak nasza cieżko bedzie o normalność TZN O KULTURĘ W DYSKUSJI NA BLOGU.

Komentarze zostały wyłączone.