Kto następny?

 

Jeśli znajdziecie wywiad w wersji elektronicznej – proszę zamieścić link. az

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/kto-nastepny/

296 Komentarzy

Skip to comment form

  • Trzęsienie Ziemi on 27 maja 2014 at 21:28
  • Odpowiedz

  To odpowiedniczka naszego JKM . We Francji zdobyli najwięcej głosów do PE i chcą referendum odnośnie wyjścia Francji z UE.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/marine-le-pen-chce-referendum-ws-wyjscia-francji-z-ue/pdgxc

  1. Norweska Polonia zagłosowała na Korwina.

   http://www.mojanorwegia.pl/polityka/krol_polakow_w_norwegii-7950.html

   1. Dziwicie się?
    Za granicą są ludzie którzy muszą ciężko pracować na chleb. Po objęciu władzy przez Korwina na pewno w Polsce pracy nie zabraknie, znowu wszystko odżyje.
    Tylko urzędnicy będą mieli problem – będą musieli zacząć pracować…

   2. Badzie głośno o PL

    http://m.onet.pl/wiadomosci/kraj,z0j6v

    • 10 prawd o JKM on 28 maja 2014 at 20:52
    • Odpowiedz

    Warto się zapoznać, bo ciekawe.

    http://wgospodarce.pl/informacje/12753-10-faktow-o-januszu-korwin-mikke-ktorych-nie-znacie

    1. Dawna Unia Europejska, w której chodziło o swobodę podróżowania, wolność gospodarczą – tak, to było coś wspaniałego.
     Unia Europejska dzisiaj, która nakazuje jeść odpowiednio proste banany, używać tych a tych żarówek, schodzić tyłem po drabinie, sztucznie limituje produkcję rolną, Unia która ma zamiar mieć zwierzchnictwo nad Narodowym Bankiem Polskim…, Unia w której Komisja Europejska może wprowadzać nowe prawa, bez zwracania uwagi na wolę parlamentu, który wybierają ludzie…
     Unia, która z Polaków robi “prosicieli o socjał”, a nie “przedsiębiorczy naród”, za cenę dotacji, które nie są tak cudowne jeżeli podliczmy koszt ich obsługi i stopień ich wykorzystania.

     Unia, której podstawą jest przymus, a nie dobrowolna kooperacja to raczej nie towarzystwo, w którym wolni ludzie chcieliby żyć.

     Z chęcią poznam argumenty za obecnością w Unii w obecnym stanie, a nie np. w modelu szwajcarskim, islandzkim albo norweskim (gdzie te państwa nie są częścią Unii, ale podpisują *dobrowolnie* dane umowy stowarzyszeniowe)

      • Dlaczego chcą UE on 29 maja 2014 at 07:10
      • Odpowiedz

      “Kiedy cztery i pół roku temu Cymański dostał pierwszą europoselską pensję, mało się nie rozpłakał. – Boże, w życiu nie widziałem takich pieniędzy – przyznał jednemu z kolegów.

      Od tamtego dnia poseł ciuła grosz do grosza. W ciągu tygodnia pokonuje średnio sześć tysięcy kilometrów, a w Brukseli wynajmuje mieszkanie razem z asystentem. Na restauracje nie wydaje, bo wałówkę przywozi sobie z domu. Trochę weków, chleb, dżem.

      Czego się jednak nie robi dla rodziny: żony, dwóch córek i trzech synów. Dzięki europejskim zarobkom Cymański sprezentował dzieciom mieszkania, a jednemu z synów pomógł rozkręcić firmę: wyposażył mu warsztat w nowoczesną spawarkę i piłę do metalu”

      http://polska.newsweek.pl/europarlament-wybory-europoslowie-i-ich-majatek,artykuly,279586,1.html

     1. Każdy kto ma blade pojęcie o UE wie, że te instytucje, a zwłaszcza parlament europejski, są niepotrzebne. PE nie robi nic, a kosztuje gigantyczne kwoty, łącznie z przenosinami między dwiema siedzibami, co już jest szczytem absurdu typowego dla tego patologicznego socjalistycznego tworu.

      • O demokracji on 29 maja 2014 at 07:30
      • Odpowiedz

      Demokracja to ustrój, gdzie 51% ludzi może zabić pozostałe 49%
      Wg. demokracji, dwóch robotników, bardziej znają się na polityce, niż jeden profesor.
      Szerzy się korupcja, wystarczy dużo mamony i można powiedzieć, że wybory wygrane.
      Wystarczy często obiecywać jabłka na wierzbie i wiele, wiele ludzi na Cb zagłosuje.
      Można szantażować..
      Już raz demokracja zniszczyła Polskę, niech drugi raz ją nie zniszczy.

      Demokracja to ukryty totalitaryzm. Dymanie ludu przy pomocy “wazeliny”.
      Lud mysli ze to on rządzi gdy w tym czasie władza dyma w ukryciu obywateli.

  2. będzie głośno znów o Polsce w świecie.

 1. Janusz Korwin Mikke potrafi w przeciwieństwie do innych polityków mówić po angielsku:
  https://www.youtube.com/watch?v=zXm-WlcLLdg

  Może nie mowi na piatke, ale i tak lepiej niz razem wzieci Tusk, Kaczynski, Palikot, Miller.

  1. polska to kraj zacofanych tepakow niestety. Te wybory to tylko potwierdzaja. Wystarczy zobaczyc jakie jest poparcie dla najbardziej skompromitowanych partii w polsce czyli popisu oraz psl sld. Wstyd i hanba. Polaczki wstydu nei macie bleee.

  2. To że w Polsce nie ma pracy dla ludzi młodych to jest wina państwa opiekuńczego. Podatki dochodowe powodują że człowiek który pracuje jest karany. A człowiek który nie pracuje dostaje zasiłek, czyli jest nagradzany. Jak może istnieć państwo, w którym się karze pracującego a nagradza nieroba.

   1. Takie odprawy mogą dostać:
    Jacek Protasiewicz Odprawa: 250 000 zł. Jego majątek wart jest ok. 2,2 mln zł. Protasiewicz ma dom wart ok. 1,2 mln zł, 268 tys. zł na kontach i działkę wartą blisko 800 tys. zł.
    Zbigniew Ziobro Odprawa: 125 000 zł. Jego majątek wart jest ponad milion złotych. Na kontach ma 123 tys. zł. Jest właścicielem mieszkania 125 mkw. o wartości 540 tysięcy oraz współwłaścicielem domu i działki o wartości 182 tys zł. Ma też działkę rolną wartą 135 tys zł.
    Marek Siwiec Odprawa: 250 000 zł. Ma majątek wart ponad 2,2 mln zł. Marek Siwiec ma dom wart 800 tys. zł i dwa mieszkania o łącznej wartości 1,4 mln zł. W garażu ma zaparkowane bmw X6.
    Marek Migalski Odprawa: 125 000 zł Na kontach odłożył 1,3 mln zł. Jego cztery mieszkania są warte 1,6 mln zł. Ma jeszcze dom wart pół miliona zł.
    Tadeusz Cymański Odprawa: 125 000 zł. Ma majątek wart 700 tys. zł, w tym dwa mieszkania 75 i 80 mkw. warte w sumie ok. 530 tys. zł.
    Wojciech Olejniczak Odprawa: 125 000 zł. Jego majątek jest wart 1,7 mln zł. Ma mieszkanie warte milion złotych oraz działkę budowlaną, na której zamierza postawić nowy dom.

   2. to że w Polsce nie ma pracy dla młodych to nie wina nadopiekuńczego państwa(puknij się w główkę) lecz braku zakładów pracy,które zostały rozgrabione i sprzedane albo zlikwidowane!!. Wydatki socjalne w państwach unijnych zapewniam Cię są dużo wyższe niż w Polsce. POlityka mieszkaniowa (możemy o takiej pomarzyć) przychylna rodzinom. Wydaje mi się że piszesz…bo gdzieś dzwoni.. w kościele tylko nie wiadomo którym.

  3. Fajnie, że Korwin Mikke się dostał.

 2. Ileż razy ten Pis przegrywa ?. Partia oferm znowu o włos ale jednak gorsza od PO. Żal że nasze tereny same się skazują na to by być w Polsce B jednak zacofanie jest u nas jeszcze bardzo duże.

   • Jutro będzie takie on 26 maja 2014 at 22:28
   • Odpowiedz

   Jutro PISuary dostaną rozwolnienia i zaczną szczekać o sfałszowanych wyborach. Mogę założyć się o wszystkie pieniądze Świata, że zaraz Płaszczak, Hofman czy inny perukarz Suski zaczną mieć pretensje do Komisji, do Tuska i Pana Boga, że znowu moralnie wygrali, chociaż przegrali. Pewnie zaraz wyciągną Maciarenkę z szafy i zacznie się cyrk. Niestety, ale na koszt podatnika.

    1. No i idź tu człowieku do wyborów. Jakies to takie niechlujne wszystko. Koleś nagrał i dowód jest.

    2. Kampania się skończyła i Agent Macierewicz się pojawił…………………………..

      • Kazimierz atrajcyjny on 28 maja 2014 at 19:51
      • Odpowiedz

      Pis ma macierewicza a Po gościa od szczawiku i mirabelek. Na pociechę trzeba przyznać że obie partie maja w swych szeregach ludzi przyzwoitych i to po równo.

 3. “Instynktowny szacunek …”. Trudno się nie zgodzić z tą analizą polityki w Polsce.

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/dwie-koalicje/eq7f5

  1. Rokita o Mikke

   Wywalczenie sobie przezeń brukselskiej trybuny dla ekscentrycznych filipik jest bodaj nawet więcej, aniżeli spełnieniem jego politycznych marzeń. Korwin jest bowiem o wiele bardziej inteligentny, niż nieco mongołowata Francuzka Marine Le Pen i nieporównanie bardziej dowcipny, niźli słynny na całym kontynencie Brytyjczyk Nigel Farage.

   1. Potrzebni są tacy ludzie (posłowie), czyli intelektualnie prowokujący. Jest ok. 🙂

   2. Cytat z Rokity.

    Wybory europejskie otwierają zatem kluczowe dzisiaj dla polskiej polityki pytanie. Jest jasne, że za rok w sejmie szanse mają dwie potencjalne koalicje: Tusk z Millerem oraz Kaczyński z Korwinem, z obrotowym PSL-em, którego wybór może decydować o losie przyszłej władzy. Tym bardziej, że – wbrew moim wcześniejszym przypuszczeniom – niezdecydowana linia prezesa Piechocińskiego nie zachwiała jednak wiejskim zapleczem stronnictwa, które umocniło swoją rolę języczka u wagi.

     • PSL- rydzykuje on 27 maja 2014 at 08:51
     • Odpowiedz

     PSL powoli zyskuje wsparcie Rydzyka , który wycofuje się ze współpracy z Pisem. Gdyby Ziobryści osiągnęli próg wyborczy zapewne w najbliższych miesiącach Rydzyk by ich wspierał “puszczając oko do PSL”. Jednak te wybory udowodniły spadającą rolę Torunia i jest to wartość dodana. Zawsze pozostanie niedosyt w wschodniej Polsce gdzie wyniki wyborów świadczą o dużym wpływie proboszczów co z kolei udowadnia ograniczoność umysłową części jej mieszkańców. Trwanie w przekonaniu że rząd i władza ma rozdawać pieniądze różnym grupom społecznym jest owocem socjalistycznej przeszłości którą niestety podtrzymuje plebania , bo trzeba komuś zabrać lub zadłużyć aby innym dać- jest to zła droga.

      • Znasz mnie dobrze on 27 maja 2014 at 17:13
      • Odpowiedz

      Daj spokój z takim pisaniem o ludziach. Wypisz wymaluj jak z dawnej epoki gdzie kacyki PZPRu decydowali o tym kogo “leczyć” psychiatrycznie. Słyszałeś o tzw. psychuszkach? Chłopie daj se siana. Mało kto już trwa w przekonaniu że rząd musi coś dać. Wystarczy by nie zabierał ludziom, którzy bardzo ciężko pracują a mają z tego co kot napłakał. Jest niesamowicie dużo cwaniactwa w elitach. To jest prawdziwe pokłosie socjalizmu a nie roszczeniowość. Naprawdę dziwny ten twój tekst. Tak myślisz czy prowokujesz?

     1. Cwaniactwo tzw, elit wielkie i coraz bardziej wycwanione się robi,

    • Logiczny kolo z Mikke on 26 maja 2014 at 18:22
    • Odpowiedz

    Mówiono, że gwałcę kobiety, odbieram im prawa wyborcze, że jestem pachołkiem Rosji. Ale to nic, za komuny byłem agentem amerykańskim, więc co za różnica? Seanse nienawiści odprawiane przez media i polityków bardzo mi pomogły – powiedział na konferencji prasowej Janusz Korwin-Mikke. Lider Nowej Prawicy na blogu w Onecie zanalizował z kolei “prawicową ofensywę” w Parlamencie Europejskim.

    http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/janusz-korwin-mikke-media-i-politycy-bardzo-mi-pomogly/w6hp4

    1. bardzo , bardzo inteligentny, kibicowanie potrzebne

    2. Coraz bardziej mi się ten Mikke podoba, chociaż jeszcze niedawno nie przepadałem za nim. Może odrazu rządów bym mu nie przekazał, ale do kontroli nad tą resztą złodziei jak najbardziej się nadaje. Jak się sprawdzi w praniu, to na mój głos oczywiście może liczyć, i sądzę że takich znajdzie się więcej.

     1. Klos – jak zwykle masz rację.

     2. Obecnie place miesiecznie ponad 600 zl na sam tylko NFZ. Co otrzymuje w zamian? A no chamski, opryskliwy glos rejestratorki w przychodni i okazalo sie, ze na wizyte u laryngologa musialbym czekac 5 miesiecy.Nie chce myslec, jak wygladaja kolejki do innych specjalistow, jak np. karfiolog czy neurolog. Nie jestem na szczescie bardzo chory, mimo to poszedlem prywatnie i zaplacilem pomimo ubezpieczenia.. Rocznie moglbym odlozyc ponad 7 tysiecy zlotych, a jeszcze lepiej: wykupic ubezpieczenie medyczne w prywatnej firmie i to podejrzewam w bardzo “wypasionym” wariancie. Niestety, place za nic, a wlasciwie za innych, przykladowo za leni latami zarejestrowanymi w PUPie, co to by mogli kurowac sie “za darmo”. Temu Korwin ma moj glos

     3. Dobrze że pracujesz i masz pensje oraz jak piszesz nie jesteś bardzo chory. W przeciwnym razie musiałbyś umierać z głodu. Taka jest polityka Korwina. Co do części wypowiedzi to się zgadzam że kolejki są i chamski głos rejestratorki. Pytanie dlaczego tak jest? A no dlatego, że PiSiury nie chcą się zgodzić i buntują wraz z klerem społeczeństwo przeciw prywatyzacji szpitali i służby zdrowia. Składki mógłbyś płacić i iść do specjalisty, który aby mieć pracę musiałby zabiegać o klienta (pacjenta). W przypadku złej opieki taki lekarz nie miałby pracy bo kto by do niego chodził. Dzisiaj jest tak że mają monopol i to oni dyktują nam warunki. Płacisz wymagasz, ale w tym wypadku też musi być konkurencja co do jakości usług.

   • Logiczny kolo z Mikke on 26 maja 2014 at 19:08
   • Odpowiedz

   NP zrobiła w banbuko głównie SP. PR. Palikota.Bo widzieliście gdzieś plakaty , bilbordy Nowej Prawicy? Taka impra to nie małe koszty przecież. I Cp ZAGŁOSOWALI LUDZIE MŁODZI. TO CIESZY NAWET STARYCH, ALBO GŁOWNIE STARYCH.

    • Logiczny kolo z Mikke on 26 maja 2014 at 19:10
    • Odpowiedz

    Na PIS i na NP najwięcej młodych głosowało.

  2. Chyba m in. PO wzięli na listy celebrantów i klęska tych ludzi . PiS postawił na ludzi nauki i sukces. PiS to taki , jak już tu ktoś pisał, wielki lotniskowiec gotowy plunąć na ratunek Polakom. Taka prawda. Platforma contra Lotniskowiec, hi hi.

   1. Płynąć nie plunąć

   2. Klęska PiS bo przegrywa po raz siódmy. Nawet z ludzmi pseudo nauki i sukcesu. I tak jak napisales PiS gotowy pluc na Polaków

    1. Nie no spoko. Zobacz jak glosowała młodzież. A tak zapytam .Co to znaczy że pseudo nauki. Kupowali tytuły czy jak? U kogo kupowali. Bo to tak łatwo powiedzieć – pseudo nauki. Dowody jakieś może.

 4. No to się mi sprawdziło Augustyn 308 głosów pomyliłam się o 8 głosów. Pis 50% Gowiny i Ziobry zmarnowane głosy. PO około 20 %. Korwiny 10%.

  1. Czy ktoś po wynikach wierzy jeszcze że PIS będzie w stanie stworzyć koalicję rządzącą?

  2. czyli o 308 za dużo
   jedynie co robi skutecznie to rozbija prawicę
   nawet w po się na nim poznali

  3. Porażające brak wiary w mechanizmy demokracji. Czyli dobre wnioski Korwina aby nie głosowały kobiety, osoby które nie są podatnikami podatku dochodowego lub gruntowego, wyłączyć również pracowników budżetówki i osiągniemy taki sam wynik frekwencyjny tylko że wtedy to będzie 100% frekwencji czyli na 10 tyś uprawnionych 2 tys. ma prawo wyborcze. Myślę że znowu by wróciły rewolucje domagające się prawa głosu . Tylko że teraz te prawo mają wszyscy i mają to w d…..e.

    • w.s . Frekwencji on 26 maja 2014 at 16:53
    • Odpowiedz

    W czyim interesie był dodatkowy podział obwodów w Zalasowej i Ryglicach to tylko Nowa Jakość i burmistrz mogli takie bzdury wymyślić. Dodatkowo opłacani ludzie z podatków. Bo cóż z tego że jest na to dotacja z Warszawy ale do Warszawy my pośrednio wpłacamy te pieniądze. Cieżkowice mają 13 wsi i o 2 tys. więcej ludzi a komisji było 5 , a nie jak u nas 9. Liczba członków komisji u nas była 81 osób , łatwo wyliczyć że każdy z członków komisji średnio wydał 22 kartki na 14 godzin urzędowania komisji. Zajebista wydajność ! Do tego Pis chciał jeszcze mężów zaufania – paranoja.

  4. Do wróżki.

   Pomyśl. Czy inna osoba z gminy gdyby startowała do PE uzyskałaby te 308? Wątpliwe. Tak warto na to spojrzeć. Frekwencja nijaka, a te 308 to wyborcy tzw świadomi.

   1. Myślę, że wielu zdobyłoby znacznie więcej.

    1. tylko pech, że nikt nie zechciał na listy tych innych wielu . a którzy by to mieli być jak co ?

     1. Ot choćby Karasiewicz, Połoska, Wojtanowski i jeszcze wielu, wielu innych. Nie wolno być ślepym klakierem trzeba umieć realnie oceniać sytuacje.

  5. Augustyn jako wieloletni radny powiatowy zdobył w powiecie 785 głosów, w gminie 308 głosów więc świata nie zawojował. Tak właśnie kończą ludzie bez tzw. kręgosłupa i o chwiejnych poglądach.
   Sprawdzian nie wyszedł zbyt dobrze.

   1. To jest na tyle dużo by nadal istnieć w polityce lokalnej. 1373 miał w 2010 roku . zdaje sie najwięcej z wszystkich naszych radnych powiatowych. I bez pomocy żadnej partii. taka prawda.

 5. Wyniki z naszej gminy i z poszczególnych komitetów wyborczych można zobaczyć tutaj:
  http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/gminy/view/121606

 6. Teraz czas zająć się wyborami samorządowymi. Kogoś młodego na burmistrza nie ubabranego proponuję.

  1. a gminny Paweł gdzie?

   1. Zebrał trochę głosów dla Gowina, ale i tak na nic to się zdało. Śmieszne jest to, że ludzie myśleli że głosują na Augustyna, a tak naprawdę głosowali na Gowina. Trzeba ludzi uświadamiać w takich sprawach!

  2. a masz takiego kandydata

   1. Janek
    24 maja 2014 na 09:53 (UTC 2) Link do tego komentarza

    Właśnie, i musisz utrzymywać takich ludzi jak w naszej gminie Gutkowski, który pojawił się znikąd pobiera paręnaście tysięcy wypłaty (z naszych podatków), zatrudnił żonę w szkole, a nic dobrego dla gminy nie zrobił !!!

 7. Świetne wyniki. Może coś w końcu się zmieni w PL

  1. Polacy zachowują się co najmniej dziwnie. Jak można w ogóle głosować na ludzi którzy przez tyle lat łupią obywateli. Jak to nazwać ? . Masochizm ?

   1. mam 40 i plus .Od dawna nie zaliczam się do młodzieży.Zagłosowałam na “KRULA” I….jestem szczęśliwa,bo wreszcie pojawiła się iskierka nadziei na SPRAWIEDLIWOŚĆ.Błagam p.Januszu!!! Nie zaprzepaścij tego!!!!

  2. Głosowanie wśród młodych 18-25:
   Nowa Prawica 28,5
   PiS 21,5
   PO 19,3
   Ruch Narodowy 6,0
   PSL 5,7
   TR 5,5
   SLD 5,1
   PR 4,1

   Przyszłość jest nasza!

   1. Stare pokolenie od wielu lat głosuje jak głosuje i nam – młodym zapewniło taką przyszlość , jaką mamy obecnie.. na nich nie ma co liczyć, musimy wziąc sprawy w swoje ręce.

   2. po głosujecie na PO i PSL ono zabrali Wam szansę na normalne życie.
    SLD i palikociarnia winna być dawno w koszu historii.
    wykorzystajcie tę małą szansę

  3. Facet który od kilkudziesieciu lat ma niezmienne poglady. W latach 90-tych postulowal stworzenie Funduszu Emerytalnego z pieniedzy uzyskanych z prywatyzacji(30%) – wysmiano go. Facet który juz kilkadziesiat lat temu przewidzial, ze Zaklad Utylizacji szmalu padnie na zbity pysk – wysmiano go. Facet który zrzekl sie emerytury w przeciwienstwie do innych polityków. Facet który przygotowal projekt ustawy o zakazie uchwalania budzetu panstwa z deficytem budzetowym – wysmiano go. Facet który wraz z Stanislawem Michalkiewiczem postulowal wprowadzenie kary smierci za najciezsze morderstwa – wysmiano go (Dzisiaj Trynkiewicz w lewackim panstwie ma sie dobrze ). Facet w 2008 roku po konferencji z udzialem Drzewieckiego który oszacowal koszt budowy Gniazda Narodowego na 850 milionów zlotych powiedzial,ze stadion bedzie kosztowal 2 – 3 razy tyle i sie nie pomylil. Facet optowal za nie mieszaniem sie w konflikt na Ukrainie to go wysmiano, dzisiaj widac, ze mial racje w przeciwienstwie do zlodziei z PO i pseudo-patriotów z PIS. Facet postuluje obnizke podatków, likwidacje zlodziejskiego podatku dochodowego, ograniczenie do niezbednego minimum administracji i wiele innych madrych pomyslów i ja mam glosowac na Tuska, Kaczynskiego, Millera którzy zadluzyli obywateli tego kraju na przynajmniej 3 pokolenia? – hahahahha.

   1. Patrzcie ludzie ! Jakby Januszek Palikot polatał trochę ze sztucznym penisem w dłoniach (albo jeszcze lepiej: w odbycie) to miałby lepszy wynik. Sojusz zboczeń płciowych z lewicą cwaniaczków-kombinatorów nie udał się. Tylko wolny rynek ! Ale jak wtedy będziemy kraść i kombinować ?

    1. Niewlasciwe jest porownywanie JKM do partii Palikota. JKM to nie jest jednorazowa sensacja. JKM i poglady krore reprezentuje istnieje na scenie politycznej od zarania III RP. Pamietam jak dzisiaj moje wlasne glosy na UPR we wczesnych latach 90-tych. To przeciez nie kto inny jak JKM zawnioskowal w 1992 glosowanie ktore doprowadzilo do ujawnienia tzw listy Macierewicza.

    2. wyrwałem chwasty w ogrodzie –tutaj nie dałem rady

    3. Ryszard Czarnecki i Dawid Jackiewicz z PIS europosłami ??? Pierwszy to skoczek, z partii do partii przeskakiwał żeby tylko nie skalać się normalną pracą a ten drugi tj. Jackiewicz ma krew na rękach, spowodował śmierć niewinnego człowieka w 2007 roku, po prostu pobił go. Oczywiście prokuratura sprawę umorzyła. Skandal !!!!!!!!!!! Rodzina pobitego człowieka nie miała siły przebicia by sprawa nie została zamieciona pod dywan.

     1. Cieszy, że weszła Julia Pitera oraz Michał Kamiński !

   2. “Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wygrywasz.” Mahatma Gandhi

    1. oby się u nas to sprawdziło i w gminie także

    2. Pięknie.

   3. Jeśli PIS wygra jeszcze wybory parlamentarne to nastanie czas “rozliczania” wszystkiego. Zawistni Polacy dostaną to co chcieli. Szkoda tylko, że moje dzieci nie będą mieli pracy bo Polska z marni 4 lata na rozwój gospodarczy. Zajmą się “rozliczaniem” wszystkiego zamiast rozwijać gospodarkę i dawać ludziom pracę. Znów po 2 latach będą kolejne wybory bo się ludziom oczy otworzą, że PIS się nie nadaje do rządzenia.

    1. Komuniści się dostali – trudno, łowcy posad z PSL-u- trudno, “patrioci” z PiSu – obleci – ale JAK – JAK do KU.WY NĘDZY można było oddać głos na Kamińskiego? To sie w pale nie mieści! Przecież tylu złodziei z PO do wyboru! A tu dostaje się takie……. COŚ!

     1. to jedyna porażka ale jak tragiczna tych wyborów
      nawet nasz paweł jak by wszedł to byłby mniejszy syf

    2. a teraz dzieci mają parce w Londynie, a Ty się cieszysz ze Donek zniszczył wszystko
     odrobinę poczucia realności

   4. Chyba lepiej wiem dlaczego poparlam Korwina Mikke. NIe jestem mloda osoba, troche w zyciu przerobilam i wyciagnelam wnioski. Zaglosowalam na pana Mikke bo mam naprawde serdecznie dosc tych samych osob w polityce, ktore od 25 lat nie uchwalily jeszcze NICZEGO co mogloby ulatwic zycie Polakom na wieksza skale. Mam po czubek glowy tych przepychanek i mam dosc juz tej calej Unii. Ciagle slysze, ze Unia daje, a poprawy nie widac. Dlaczego nie mowi sie ile Unia pobiera i jakie sa koszty tego “dawania”? Przejrzalam na oczy jak kolezanka chciala otworzyc prywatne przedszkole. Dotacje owszem, bylyby, ale zeby dostosowac budynek i otoczenie do wymogow UE, to musialaby zainwestowac okolo 200 tys pln. Skad emerytowana predszkolanka ma miec tyle pieniedzy? Kredyt! Okazalo sie, ze na taki kredyt nie ma szans. Tak wygladaja te “dotacje”, zeby cos dostac trzeba najpierw samemu wlozyc wiecej niz to wszystko warte. To na co ona placila podatki? Zeby kolega Tuska dostal pieniadze na nikomu niepotrzebne szkolenia?

  4. A Ziobro co ten biedak teraz zrobi po za parlamentem jak i Kurski Cymański

 8. Informacja.

  Dyskusja uwolniona. Można komentować wyniki wyborów. az

 9. Informacja.

  W czasie ciszy wyborczej została na blogu wprowadzona moderacja. Zamieszczane komentarze polityczne o charakterze agitującym bądź krytykującym, będą opublikowane po wyborach. az

  WYBÓR NIE PÓJŚCIA DO WYBORÓW, TO ZŁY WYBÓR !

 10. Uważam, że najwyższy czas, aby odsunąć od rządzenia PO i PSL, dla dobra Polski. Nie może być tak, aby partie były tak długi czas przy korycie. Jest to zezwolenie na korupcję i obsadzanie stanowisk rodziną i lojalnymi towarzyszami. Nie może być tak, że PSL od wielu, wielu lat obsadził wszystkie gminy, struktury rolne, powiaty. Ludzie, czy wy nie zdajecie sobie sprawy jak tam przechodzą pieniądze? Stanowiska muszą być dla czystości sprawy zmieniane. Z kolei PO obsadziło zakłady takie jak Orlen, Miedź i inne, gdzie pieniądze biorą garściami.
  Akceptując ten stan, akceptujemy afery. Było ich dużo Amber Gold, hazardowa, zbożowa (spichlerze) itd, które zostały ukryte przez rządzących. Nie będą sami siebie osądzali.

  1. A PiS obsadza stanowiska w szkole w Zalasowej, w Powiecie Tarnowskim, w przedszkolu w Ryglicach, w Pałacu pod Dębami ………………….

 11. Oglądacie spoty wyborcze? Widzicie jak nadymający się “politycy” obiecują złote góry, dobrobyt w kraju jeśli tylko ich wybierzecie. W rzeczywistości nie są to wybory do polskiego Sejmu a do Parlamentu Europy, gdzie ci panowie i panie nawet gdyby się zjednoczyli w interesie Polski (jak twierdzą) nic nie mogą (51 osób). Inicjatywę ustawodawczą ma i tak Komisja Europejska, Na obecne wybory trzeba jednak iść po to aby odciąć od koryta obecnych mocarzy z naszego Sejmu i zagłosować na tych , których jeszcze tam nie było i jeszcze nie rządzili doprowadzając do obecnego stanu nasz kraj. Wynik powinien być posłów zaskoczeniem i ostrzeżeniem przed wyborami krajowymi.

  1. A kto jeszcze w naszym kraju nie rządził?

 12. Tylko Nowa Prawica ! Wolny Rynek , Brak PIT,. CIT, WOLNOSC OBYWATELSKA , Brak Przedmuchanej Biurokracji, Uproszczenie Przepisow i Procesow dla Pracodawcow jak i Pracownikow, to tylko niektorze z Rzeczy ktorze MUSIMY MY JAKO NAROD zmienic i ktore w obecnej sytuacji moze nam zagwarantowac Nowa Prawica. Ja Naprawde Mam juz dosc Klamstw POPISu i innych i obietnic z ksiezyca wzietych. Prawda jest taka, ze jak sam o siebie nie zadbasz to nikt ci nic za darmo nie da. Glosuje na Nowa Prawice. Wole miec wolnosc wyboru, zaden Urzednik powtarzam ZADEN nie wie i nie bedzie wiedzial co dla mniej jest Najlepsze i dla mojej rodziny.

  1. pOLITYCY ZAMIAST SKUPIĆ SIĘ NA PROBLEMACH MIESZKAŃCÓW WŁASNEGO PAŃSTWA (których nie brakuje)WOLELI WTYKAĆ NOSA W WEWNĘTRZNE SPRAWY SĄSIEDNIEGO KRAJU.(Widocznie uznali, że nie maja nic innego lepszego do roboty)
   Ci wszyscy którzy tak chętnie fotografowali się na Majdanie i mieszali w wewnętrzne sprawy sąsiedniego kraju nie pytając o zdanie obywateli własnego państwa NIE ZASŁUGUJĄ NA GŁOS!
   WIDOCZNIE ZBRZYDŁ IM CZAS POKOJU I CHCĄ SPRAWDZIĆ CZY JESTEŚMY MOCARSTWEM?
   Może NIECH ONI SIĘ PRZENIOSĄ DO UKRAINY I TAM JUŻ ZOSTANĄ!
   Politycy wielu innych państw potrafili zachować umiar i zdrowy rozsądek!

    • Rygliczanin on 23 maja 2014 at 21:07
    • Odpowiedz

    NADCIĄGA DOBROBYT:BĘDZIECIE KUPOWAĆ NAJDROŻEJ GAZ I SPRZEDAWAĆ NAJTANIEJ PRODUKTY ROLNE!
    Podziękujcie za to przy najbliższych wyborach NASZYM „JASTRZĘBIOM” HARCUJĄCYM NA EUROMAJDANIE!
    To nie miało nic wspólnego z polską racją stanu tylko z głupotą,krótkowzrocznością polityczną i chęcią zaspokojenia własnych wybujałych ambicji politycznych.Nakręcanie spirali nienawiści może się skończyć dla wszystkich katastrofą.

  • Wielka ściema on 23 maja 2014 at 20:50
  • Odpowiedz

  Korwinowcy kombinują aby dostać się do żłobu. Dlatego przy dzisiejszym natężeniu informacji trzeba ludzi czymś zaskoczyć – zaszokować to dzisiejszy styl aby się przebić . Nowa Prawica to taka baba z brodą z eurowizji . Założę się że jak się tam dostaną będą potulni jak baranki wnet opuszcza Korwina bo przeciw UE nie będą występować mając na względzie olbrzymie jak na nasze warunki apanaże. Po drugie chcąc rozwalać UE należy szukać zwolenników w wyborach krajowych , bo skuteczne opuszczenie UE może sie odbyć po przeprowadzeniu referendum.

   • Dobry kandydat on 23 maja 2014 at 20:56
   • Odpowiedz

   7. Nie kradnij

   Bardzo dobrym kandydatem jest Konrad Berkowicz. Lista nr 7, pozycja 2:

  1. Obstawiałbym,że PIS dostanie ponad 30%, PO – 22% , SLD 10% Korwin 10%, a reszta do domu! Natomiast gdyby nagle wróciło 3 miliony wygonionych z kraju emigrantów, to PIS i PO w dół, SLD bez zmian , Korwin na 25%, Narodowcy na 7%, Lewica Weneryczna (Palikociarnia) i pozostali tuż pod progiem.

 13. Polecam obejrzeć rozmowę w całości:

  https://www.youtube.com/watch?v=rvFeE3vUPyc

  Prawdziwe poglądy Kongresu Nowej Prawicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)