Prawomocne postanowienie Sądu w Tarnowie

Tak więc nie ma konieczności ujawniania danych osobowych osoby posługującej się nickiem Konstanty Niewiadomski. Wyrok jest prawomocny. Publicysta/bloger Konstanty został powiadomiony o wyroku. Ma do dyspozycji postanowienie z uzasadnieniem. Być może ustosunkuje się do sprawy łącznie z opublikowaniem całego dokumentu.

az

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/prawomocne-postanowienie-sadu-w-tarnowie/

61 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Zieliński to jest gość. Prokurator od Ziobry go naciskał a on nie będąc nawet na rozprawie wygrał ją w pierwszej instancji i wyrok prawomocny. Słyszał ktoś kiedyś o czymś takim, bo ja nie. Hhhee

  1. Wrzucić by można do sieci ów wyrok

   1. Sukcesem byłoby otrzymanie informacji z Urzędu Gminy .

    1. Wtajemniczenia wiedzą, że wzięto się im za 4 litery

      • Inowrocław on 26 sierpnia 2019 at 11:02
      • Odpowiedz

      Jak sie dowiadujemy funkcjonował tam schemat , płacono za niewykonane usługi ,lub przepłacano za wykonane ,oczywiście zaprzyjaxnionym skłonnym do oszukiwania przedsiębiorcom. Kasa wracała potem i szła min na propagandę. Gdyby wydatki były jawne byłoby to znacznie trudniej robić . I powinny być jawne ustawowo . Opór przed ujawnianiem rodzi w sposób oczywisty podejrzenia.

       • Anonim on 26 sierpnia 2019 at 12:56

       Ale to za tego burmistrza czy poprzednika tak było?

       • Inowrocław on 26 sierpnia 2019 at 13:20

       Tak było w Inowrocławiu . Jawność powinna być normą ,prokuratorzy powinni ścigać ewentualnych przestępców . A tu sie okazało że zaczeła tropic pytającego o wydatki . TO JEST NIENORMALNE.

       • ... on 26 sierpnia 2019 at 13:32

       TO JEST MEGA NIENORMALNE. Za tego burmistrza idą pytania o wydatki i inne sprawy i niestety brak odpowiedzi. DLACZEGO ?? !!

       • Inowrocław on 26 sierpnia 2019 at 14:21

       Bardzo duże i niemiłe zaskoczenie nastąpiło .

  2. O! To nawet nie wiedziałem, że prokurator nominowany przez Prokuratora Generalnego.

 2. Niedolnosc burmistrza jest jak PiS robic cokolwiek -naród głupi kupi wszystko niech inni się martwią konsekwencjami . Wstydem jest to jak burmistrz kłamie, ogłupia mieszkańców oni chcą oni zrobią oni wszystko mogą 😂

   • Zza lasu on 3 sierpnia 2019 at 16:25
   • Odpowiedz

   Przykładem jak burmistrz zrzuca odpowiedzialność z siebie i po prostu drwi z ludzi jest jego ostatni wywiad w RDN! Mówi w nim, że to NIE JEGO WINA, że śmieci drożeją bo USTAWA MÓWI, że gmina nie może dopłacać do śmieci. Wszak to jego partia jest aktualnie odpowiedzialna za stanowienie/zmianę prawa w naszym kraju . Poza tym rolą burmistrza jest maksymalne zabieganie o to, aby do przetargu przystąpiło więcej niż 1 firma wówczas mamy jakąkolwiek konkurencję na rynku usług. Co z mieszkańcami, którzy nie płacą za śmieci lub unikają opłat? Gmina konsekwentnie ściąga od nich pieniądze?
   Paweł obudź się to już nie kampania. Trzeba wziąć się do pracy, ale tak na serio nie na pół gwizdka. Wiecznie nie możesz zwalać wszystko na Benka. Jeśli masz odwagę upubliczniać koniec realizacji prac, które poprzednicy rozpoczęli to to trzeba zacząć pisać własną historię, własne pomysły .

 3. Ja tak z innej beczki. Ktoś z Was czyta może pierdoly, które dodaje Siemek na fb? Taki porządny “katol”, organista, pracownik ośrodka kultury (chyba że po znajomości dostał się już wyżej) pała taka nienawiścią… Żal mi Pana Panie Januszu, żal.
  Niech Pan pamięta, że karma wraca…

  1. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę anonimie niekatolu że w dowodzie osobistym masz datę urodzenia liczoną od narodzin Chrystusa ? Powinieneś protestować i wpisać sobie datę liczoną od narodzin Lenina, Marksa albo innych “wielkich” tego świata.

   1. Jestem katolikiem 😉 Dlatego też nie wypisuje takich głupot jak JS, nie obrażam innych…

    1. Teksty Siemka są wyważone i nasiąknięte ironią. Pokazują nieudolność opozycji albo zagrożenia ze strony ideologii LGBT. Czy ty nie obrażasz katolików nazywając ich “katolami” ? a za chwilę sam deklarujesz że też jesteś katolikiem. Zastanów się zanim coś napiszesz i nie rób z siebie głupka bo mam nadzieję że nim nie jesteś.

     1. Ja też posłużyłem się ironią, słowo “katol” pojawiło się w bezsensownych wywodach Siemka na fb 🙂
      Swoją drogą, jaki z niego “katol” skoro w jeden dzień potrafi kogoś obrazić, poniżyć, a potem iść do Kosciola, gdzie nieudolnie sprawuje funkcję organisty….
      Wg mnie katolik szanuje drugiego człowieka, bez względu na to jakiej jest płci, narodowości, ORIENTACJI… Stad pytanie do Pana Janusza – czy Pan uważa się za 100%-ego katolika tak się zachowując?

       • Anonim on 4 sierpnia 2019 at 10:32

       Idź i ty zagraj i pokaż że potrafisz lepiej, może ludzie z kościoła nie uciekną i ksiądz cię zaraz nie wywali.

       • Anonim on 4 sierpnia 2019 at 10:38

       Jak nie umiem śpiewać ani grać to się tam nie pcham… I to samo radzilbym J.

       • Anonim on 4 sierpnia 2019 at 12:53

       Jak nie umiesz to czemu osądzasz ? Polactwo w pełnej krasie.

       • Anonim on 4 sierpnia 2019 at 13:48

       Nawet ktoś kto totalnie nie zna się na muzyce zaraz zauważy, że Pan ani grać ani śpiewać nie umie. Ale odbieglismy trochę od tematu…

   2. Mający się za katolika, zasięgnij Bibli i przeczytaj Ją że zrozumieniem. Potem wyzywa innych od niekatoli.

    1. Domorośli tłumacze Biblii i próbujący ją wyjaśnić na swój sposób idą prostą drogą do sekt. Więc może uważaj z jej zrozumieniem.

     1. A największa z nich to KK

       • Anonim on 4 sierpnia 2019 at 12:56

       A i tak na łożu śmierci poprosisz o kapłana z tej “sekty”.

       • Anonim on 4 sierpnia 2019 at 19:08

       W jakim celu? Oni lubią młodych hahaha

       • RS on 4 sierpnia 2019 at 21:54

       Jaruzelski i Kiszczak poprosili księdza, jakiś cel mieli a ty ciągle o jednym marzysz.

    • Liberał z Jonin II on 4 sierpnia 2019 at 12:02
    • Odpowiedz

    A Ty se zdajesz sprawę, że datę piszesz na cześć urodzin najsłynniejszego Żyda w dziejach świata. Dla wielu Polaków-katolików jest to problem!

    1. Odkryłeś Amerykę Liberale, brawo !!!

 4. Jakiś gość wypytuje na Lubczy o szkoły Średniego. Toyota Yaris jeździ. Czyżby detektyw??

  1. pierdu pierdu, to pewno Pan Rutkowski
   juz nie macie o czym pisać

  2. Detektyw niepotrzebny. Wiedza powszechna. Średnio to wygląda.

 5. Kiedy wreszcie zrozumiecie, że Paweł to notoryczny kłamca.

 6. Pytanie jedno ! Remont boiska w Joninach za ile ? Zalewa Bierznia ta nowa wspaniała pływa jak popada , gdzie konkrety ,? Realizacje poprzednika to jedno a drogie Panie Burmustrzu gdzie ?

 7. Burmistrz mistrz -😍pobiera grill pobiera i samochód.jedzi po drogach ,sprowadza realnie .PANIE AGUSTYN REALIZUJ PAN SWOJE OBIETNICE TR PRZY MURACH KOŚCIOŁA ,

  1. W Joninach pod kościołem po mszy wiec wyborczy a szczegółów brak ile kosztowała wycieczka do Warszawki żeby zrobić sobie zdjęcie ?

    • Podatnik on 2 sierpnia 2019 at 20:03
    • Odpowiedz

    Co tam to ważne że fotki na fejsa są bo lud kupi takie newsy jak to burmistrz się opiekuje i zarządza wszystkim. Śmiech i żenada. W gminie jest o wielexwiecej do zrobienia niż przysłowiowy gril choć i ten grill oby się mieszkańcom przydał i im służył.
    Razem z Władkiem proszę rękawy zakazać i wziąć się do roboty bo inaczej ludzie wezmą sprawy w swoje ręce i mogą referendum uruchomic. Trzeba nam wlodarza z prawdziwego zdarzenia A nie lansujacego się niestety pod szyldem PiS.

  2. Widocznie coś grill się nie udał, skoro podpierać trzeba hahaha szkoda tylko że się lansuje na projektach Benka ;)))

  • PiS-to zlo on 2 sierpnia 2019 at 19:29
  • Odpowiedz

  Biesiada przy disco-polo szczyt marzeń , zero ambicji kreatywności. Gdzie głos młodych może czas zakaczyc czas biesiad i zaprosić kogoś kto nie reprezentuje wieś-muzy bądźmy otwarci na inne gatunki muzyki . Burmistrz się podpisuje pod wszystkim a nawet nie wie co to dresscode kolejne zdjęcie jak podtrzymuje tym razem grill.Panie Agustynie cyrk czas zakaczyc

  1. Tak zło. Zło które bedzie rządziło nadal Polską . Dobre sobie.

   Czy Ty się aby dobrze czujesz??

 8. Podpowiem wam jak najprościej dowiedzieć się kim jest KN i admin ujawni, bo tym razem sąd inaczej nie będzie mógł orzec. Wystarczy, że burmistrz zgłosi organom , że na temat jego wykształcenia pisane są nieprawdy i jest przez to oczerniany itp. BURMISTRZU Udowodnij kto ma rację.

   • Z Polski on 2 sierpnia 2019 at 09:04
   • Odpowiedz

   Nie bardzo. To są pytania o wykształcenie a nie stwierdzenia jakoby Średni nie miał średniego.

   1. Oczywiście masz rację – ja pytam i komentuję udzielane odpowiedzi, a że są one udzielane w formie i w sposób niepozwalający jednoznacznie stwierdzić, że burmistrz ma bądź nie ma wykształcenia jakie podaje w oficjalnych dokumentach, więc wątpliwości jakie mam są naturalne. Jest też tak jak piszę ktoś z USA, że moje pisanie można by zinterpretować jako podważanie autorytetu potrzebnego do sprawowania funkcji publicznej ale wtedy w postępowaniu przeciwko mnie musiano by zająć się najpierw ustaleniem wykształcenia. Podobną sytuację mieliśmy z panem Olszówką i wypowiedzią byłego burmistrza pana Karasiewicza dotycząca przynależności do PZPR, gdzie sąd najpierw ustalił czy to o czym mówił Karasiewicz jest prawdą a gdy nie znalazł dowodów na potwierdzenie tego ukarał byłego burmistrza. Można o tym przeczytać na tym blogu ale nie potrafię tego odszukać choć wiem, że o tym czytałem. Moi drodzy. Co by nie napisać to cała ta sytuacja wygląda idiotycznie, gdy urzędujący burmistrz nie potrafi przedstawić publicznie wszystkich faktów związanych z uzyskaniem wykształcenia jakie podał w czasie gdy kandydował na urząd. To chyba nie wstyd ukończyć nawet eksternistycznie szkołę zwłaszcza, że również prawo nakazuje mu taką informację w szczegółach o jakie wnioskowałem udzielić. Również fakt, że prokuratura podjęła czynności na podstawie anonimowego zgłoszenia kierunkując wszystkie działania na ustalenie kim jestem może świadczyć jak zauważył to również sąd o tym, że chodziło o to by się dowiedzieć kim jestem, a przecież tak własnie mówił pan burmistrz na zebraniu w Kowalowej. Wszystko to wzbudza jeszcze więcej pytań o powody jakimi kierowano się składając to zawiadomienie, które jak mi się wydaje bez poparcia kogoś wpływowego nie miało szans na to by prokuratura się nim w taki sposób zajęła. Sprawy te na pewno doczekają się odpowiednich działań z mojej strony oraz osobnej publikacji bo zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca bo zamiast zmian mamy stare w nowym wydaniu.

    1. Też mi się zdaje, że anonimowe doniesienie nie wszczęłoby procedury. Ktoś musiał chyba z lekka pociągnąć za odpowiednie sznureczki. Tylko kto? Oto jest pytanie.

  1. też nie wystarczy coś powiedzieć tylko trzeba fakty na poparcie słów pokazać a tu zakończyć wszelkie rozważania o wykształceniu można od ręki , dziwne to wszystko

 9. A może warto by się zastanowić ile nas – podatników ta zabawa kosztuje?! Organa sprawiedliwości angażowane są do zwykłych głupot miast rozstrzygać znacznie poważniejsze sprawy.
  To jest chore.

  1. Groźby karalne to nie glupoty raczej.

  2. To są kolego wbrew pozorom poważne sprawy i te groźby i szkoła . Dobrze ,że wymiar reaguje

   1. czy to znaczy że nie będzie dalszego ciągu,bo to uchylenie sądu to do jakiej kuriozalnej sprawy.Czy aby nie doszło do przestępstwa że ktoś fałszywie złożył doniesienie do prokuratury?Prokuratura tego nie sprawdza ? W każdym razie bronić się musi nie ten co powinien . Komuna wróciła ?

 10. Inny wyrok nie mógł zapaść. Gdy się czyta się o zdarzeniu to napawa optymizmem w porównaniu z tym co sąd zrobil z blogerem Jeziorem. Za PO takie jaja były możliwe widać

 11. A MOZNA CAŁE Uzasadnienie

 12. Bardzo dziękuję panu Adamowi Zielińskiemu, że mimo nacisków i próby nieuprawnionego i podstępnego zdobycia moich danych osobowych postąpił zgodnie z prawem i zwyczajem dziennikarskim chroniąc osobę działającą zgodnie z prawem. Tym którzy w ten chytry sposób próbowali dowiedzieć się kim jestem odpowiem wkrótce , bo teraz czas na kontynuację tego co zostało rozpoczęte i podjęcie nowych spraw które w międzyczasie się pojawiły a Wam czytelnikom mówię do usłyszenia wkrótce.

  1. Bardzo ważne w odczuciu wielu osób jest wyjaśnienie średniego u pana Średniego . Lokalny PiS jakoś nie widzi problemu chyba a przecież Prezes partii wyraźnie dał wytyczne. Najpierw rozliczamy swoich. Choć Średni nie całkiem swój, ale z poparcia PiS.

  2. To teraz średnim sierpowym

   1. KN wyprowadzi cios, że Średni wpadnie w narożnik? 😉

    1. je zeli KN będzie pytał o czasy BK to tam moż e znaleść prawdziwe perełki – i rzeczywistych wrogów .Miał to robić PA.

     1. czyich wrogów rzeczywistych

 13. Kto zgłosił organom ścigania o Niewiadomskim ???!!!

  1. Jeden z punktów uzasadnienia.

   1. wierzę że prokurator mógł myśleć inaczej ,dlaczego ten wniosek do sądu to pytanie

    1. To wygląda jakby obóz władzy gminnej doniósł do organów na kogoś, kto niewygodne pytania zadaje obozowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)