Pytanie bardzo na czasie

Po co nam druga kadencja PiS?

Nic się nie zmienia, dalej nuda i same kapiszony. Wczoraj desperat Lis zapowiedział bombę, dziś ledwie syknął kapiszon Polskiej Fundacji Narodowej, która wydała 20 milionów na kampanię w USA. W zaistniałych okolicznościach przyrody przyszedł ciężki czas dla publicystów, zwyczajnie nie ma o czym pisać, jeśli się nie chce zanudzać Czytelników. Nawet nie środek, ale praktycznie finał kampanii przebiega tak leniwie, że trzeba się posiłkować wizją przyszłości. Po co nam druga kadencja PiS? To takie typowo „dziennikarskie” pytanie, w stylu: „Dlaczego chce pan zostać posłem?”, ale odpowiedzi są bardzo konkretne i zdecydują o kluczowych dla Polski sprawach. Wszystkiego nie jestem w stanie w felietonie zawrzeć, dlatego skupiam się na czterech najważniejszych aspektach, a pierwszy narzuca się sam.

Rozpoczęta reforma wymiaru sprawiedliwości będzie dokończona tylko i wyłącznie wtedy, gdy PiS powtórzy manewr z Trybunałem Konstytucyjnym. Niech sobie naiwni z propagandystami mówią o obiektywizmie, niezależności i innych frazesach, dla znających życie i sądownictwo warunek zmian jest jasno określony. W Sądzie Najwyższym wymiana kadr w jak najszerszym zakresie i przede wszystkim zmiana Prezesa SN. Bez tej operacji można zapomnieć, że kasta kolesiów „sama się oczyści”. Żadna ustawa i żadne prawo nic nie zmieni w sądach, dopóki nie wymieni się najważniejszych sędziów, a reszty nie zdyscyplinuje. W pierwszej kadencji było to możliwe, ale mało realne, w drugiej Gersdorf kończy swoją „misję” i wystarczy obsadzić Izby SN nowymi kandydatami, aby prezydent Andrzej Duda mógł wybrać właściwego prezesa.

Druga ważna sprawa to porządek w mediach i tutaj mam bardzo poważne wątpliwości co do forsowanej przez PiS metody. Każda ustawowa repolonizacja będzie wywoływać wielki międzynarodowy kwik i może skończyć się syndromem WOŚP, która na krytyce ze strony przedstawicieli władzy zbiła majątek. Zmieniłbym kierunek działań i poszedł przetartym szlakiem repolonizacji banków. Przejęcie udziałów w TVN i zakulisowe dogadanie się z Polsatem, praktycznie zamyka temat. Cała reszta: GW, Onet.pl, Fakt, Newsweek, itd. w nowym układzie robi za niszę. Potraktowanie „mediów” siłą, choćby siłą ustawy, grozi odwrotnym do zamierzonego skutkiem. Kupić media i „dziennikarzy” to znacznie prostsza i pewniejsza operacja. Przecież dziecko wie, że Lis i cała reszta nie o wolność i demokrację ludową walczy, ale o utraconą kasę. Wielu da się kupić i to za małe pieniądze, reszta pójdzie do „podziemia” i będzie pisać o faszyzmie na jakimś powielaczu typu Oko.press, czy Natemat.

Gospodarka głupcze! Ten punkt powinien być na pierwszym miejscu, ale w realiach III RP, trzeba zacząć od spraw opisanych powyżej, bo to słynny plecak kamieni, o którym mówił Jarosław Kaczyński. Trwałe zerwanie z systemem kolonialnym opartym na taniej siłę roboczej „polskich Murzynów” i wyprzedaży majątku za grosz, wymaga więcej niż jednej kadencji. Natomiast powrót do patologii to kwestia jednego dnia i przejęcia władzy przez dawnych złodziei. PiS nie jest cudotwórcą, PiS po prostu sięgnął po pieniądze, które trafiały do złodziei i oddał okradanym Polakom. Przy zmianie władzy ten proces da się odwrócić jednym posunięciem i nie ma takiej siły, żeby został utrzymany wiek emerytalny, czy 500+. Albo kasa dla złodzieja albo dla Polaków, proste do bólu.

I wreszcie czwarta rzecz, z trochę innej półki. Druga kadencja jest potrzebna po to, aby powstrzymać „tęczową zarazę” i pozostałe ideologiczne wynalazki lewaków. Rzecz fundamentalna i też zasługuje na wyższe miejsce, ale znów jest ściśle powiązana ze wcześniejszymi zmianami, ponieważ do tej wojny trzeba mieć armię i sprzęt. Pewne procesy społeczne są nieodwracalne albo bardzo ciężko je odwrócić i jeśli na tym froncie cofniemy się o krok, to podzielimy los innych „niehomofobicznych” stref zero, jak te w Szwecji, czy we Francji.

Druga kadencja PiS jest potrzebna po to, aby Polska była Polską, a nie najweselszym barakiem w Unii Europejskiej. Dzięki Bogu szanse na to, aby starzy złodzieje wrócili do władzy są bliskie zera, warto jednak dmuchać na zimne no i przynajmniej powalczyć o większość konstytucyjną. Nowa konstytucja, zabezpieczająca Polskę na całe lata, byłaby prawdziwym darem niebios, ale wiadomo…żeby wygrać trzeba wysłać kupon, w tym przypadku oddać głos.

Źródło: https://www.kontrowersje.net/po_co_nam_druga_kadencja_pis?page=2

Zachęcam do dyskusji. Istnieje możliwość założenia sobie konta na blogu i publikowania.

az

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/pytanie-bardzo-na-czasie/

78 Komentarzy

Skip to comment form

 1. W 2019 r. przed wyborami upubliczniłem powyższy tekst. Warto sobie go odświeżyć i potem pójść dalej, i zadać sobie kolejne pytanie: po co nam trzecia kadencja PiS? Uważam, jak i zresztą większość mieszkańców gminy oraz Małopolski, że znam odpowiedź na to pytanie. Czyli m.in. złożyć do politycznego grobu obecną opozycję a nowa i mądra z czasem się pojawi. Dyskusja?

  1. Nikt normalny nie popiera pisu. 3 kadencja?? Wcześniej kaktus …

   1. No to Ci kaktus wyrośnie.

   2. Popieram komentarz (Anonim on 17 stycznia 2023 at 08:48) w 120%
    Wystarczy niszczenia kraju.

  2. Panie Zieliński.
   Jestem jak to się mówi pisiorem, który czynnie działa w małopolskich strukturach Prawa i Sprawiedliwości. Na pański blog trafiłem z polecenia innego działacza i naszego wspólnego znajomego, który polecił mi bym zerknął na to co pan pisze. Od dobrych kilku godzin przeglądam pańskie forum i dochodzę do wniosku, że nie zna się pan na niczym i swoimi wpisami czyni pan PiS wiele złego. Przeglądam i przeglądam tą pańską kolorową twórczość i zastanawiam się można było powierzyć panu pisanie pod szyldem PiS. Będę się zwracał do zarządu żeby uczynił wszystko aby pańska osoba nie była kojarzona z głosem naszej partii. Pan Władysław Olszówka powinien postawić pana do pionu bo psuje mu pan elektorat.

   1. Panie(ni) Anonim

    Proszę wnioskować do Zarządu. Dobrze by też było, byśmy wiedzieli, z kim mamy do czynienia, albo żebym chociaż ja wiedział. Proszę może napisać prywatnie.

    Takie publiczne dogryzanie (kłócenie się) też raczej nie przysparza sympatyków partii PiS. Czytelnicy, a jest ich sporo, mogą źle odebrać takie niezbyt odważne, bo anonimowe wypowiedzi małopolskiego działacza.

    A i jeszcze jedno. Działacze PiS mówili mi i mówią nadal – Adam rób swoje. Gdy Pan(ni) prywatnie do mnie napisze to się ewentualnie dowie, co to za osoby.

    Pozdrawiam. 🙂

    • Wiesz kto on 18 stycznia 2023 at 17:27
    • Odpowiedz

    Jak zwykle mądrze i spokojnie napisane.. Bardzo mi się spodobało to co piszesz odnośnie 3 kadencji. Jasne, że tak. Trzeba wygrać by złożyć do grobu POpieprzoną oPOzycję. Dużo zdrówka Adamku.

    1. No wiem, wiem, bo rozmawialiśmy. Jakbyś się podpisał to by Cię chyba nie ubyło? Obiecałeś, że założysz konto na blogu i co?

  3. Panie Zieliński.
   Jestem jak to się mówi pisiorem, który czynnie działa w małopolskich strukturach Prawa i Sprawiedliwości. Na pański blog trafiłem z polecenia innego działacza i naszego wspólnego znajomego, który polecił mi bym zerknął na to co pan pisze. Od dobrych kilku godzin przeglądam pańskie forum i dochodzę do wniosku, że nie zna się pan na niczym i swoimi wpisami czyni pan PiS wiele złego. Przeglądam i przeglądam tą pańską kolorową twórczość i zastanawiam się można było powierzyć panu pisanie pod szyldem PiS. Będę się zwracał do zarządu żeby uczynił wszystko aby pańska osoba nie była kojarzona z głosem naszej partii. Pan Władysław Olszówka powinien postawić pana do pionu bo psuje mu pan elektorat.

   N.R

   1. Proszę, nie zabierajcie Adasiowi zabawek.

   2. Panie Pisiorku,
    Może zrobi Pan coś ze Średnim? Wyjaśni temat świadectwa? Też pozwoliliście mu startować pod szyldem pis. I jakoś Wam to nie przeszkadza.

    1. Dla mnie PiS to ludzie słowni i nie intryganci. Średni nijak się w ten szablon nie mieści. I jeszcze się słyszy , że będzie na posła wyznaczony od PiSu od Bielana. Tu jest problem a nie ….

    • Do Średniego on 18 stycznia 2023 at 07:10
    • Odpowiedz

    Paweł nie kop pod uczciwymi ludźmi. Karma wróci

  4. Zaiste opozycja jest do bani i warto ją osłabić. Brak przez 12 lat tlenu ją dobije. Bardzo mi się podoba przekaz głosuję na PiS, bo dzięki temu wyrzucam na śmietnik historii Tuska

  • 13 października on 10 października 2019 at 17:24
  • Odpowiedz

  http://pis.org.pl/aktualnosci/nowy-spot-pis-twoja-piatka-dla-polski

  • Wyborca on 6 października 2019 at 14:27
  • Odpowiedz

  Słyszeliście co pan pokojowy noblista z Gdańska powiedział dziś o śp. Mateuszu Morawieckim na konwencji POKO ?

  Macie,

  Wybaczyłem szefowi „Solidarności Walczącej”, a oni robią z niego bohatera. A on w środku, stan wojenny, a on kozak zakłada „Solidarność Walczącą”. To zdrajca.Ja wiedziałem, że on nie za dużo potrafi, nie zakozaczy. Olaliśmy go. Oni dziś mają się za bohaterów, a myśmy zwyciężyli. Kompromisami, bo inaczej nie dało się wygrać.

   • Anonim on 6 października 2019 at 14:40
   • Odpowiedz

   No to się by Mateusz ucieszył, że go uśmierciłeś.

   • Anonim on 6 października 2019 at 20:49
   • Odpowiedz

   Pan Wałensa rozmienia sie na drobne i co raz gębę otworzy to smród jak z przeciwnes strony się roznosi. Traci resztki godnosci i szacunku kogokolwiek poza majacych w tym co mówi interes. Smutne że stary człowiek i praktykujacy katolik ma w sobie tyle nienawisci . Przykro słuchac tak naburmuszonego bambaryłe majacego się za pempek świata i oica i matkę naszej wolności.

 2. Frekwencja przesądzi.

  Kolejny dobry artykuł Kurki.

  https://www.kontrowersje.net/najwi_ksz_afer_jest_frekwencja_ca_a_reszta_to_bajki_publicystyczne

  • Kulturalni opnęci PiS on 2 października 2019 at 16:52
  • Odpowiedz

  w akcji . Jeśli to prawda to mamy w społeczeństwie zwierzęta

   • Kulturalni opnęci PiS on 2 października 2019 at 16:55
   • Odpowiedz

   fot

 3. To może w duchu medycznym, bo ostatnio jakiś anonim lekarz zalecił mi zmianę syropu. 🙂

  Słyszy się, że w Polsce brakuje 68 000 (słownie – sześćdziesiąt osiem tysięcy) lekarzy. TVN24 grzeje temat o katastroficznej sytuacji w służbie zdrowia.

  Pytanie zasadnicze.
  Czy to wina aktualnie rządzących? Bo moim zdaniem wina poprzedników. Zaś z tego co się słyszy to w ostatnich kilku latach znacząco wzrosła liczba studentów medycyny.

  • #wybory 2019 on 25 września 2019 at 17:46
  • Odpowiedz

  Poszukiwany wandal.
  Ktoś coś?

  • Z sieci on 24 września 2019 at 15:44
  • Odpowiedz

  J. Kaczyński to najskuteczniejszy polityk od 30 lat. Może jest starym kawalerem… zdziwaczałym… kurduplem… kartoflem… burakiem… itp. Może ma krzywe nogi i wygląd lichy… Może niejeden piękny LOLO, młody, europejski, pachnący, elokwentny, dobrze ubrany, ostrzyżony …może mu “dowalić”, wyśmiać, wydrwić, zhejtować… Ale?. Ten facet WYKREOWAŁ 3 prezydentów i 4 premierów z sobą włącznie. NIE MA w tej chwili polityka z takim dorobkiem. Jest Kaczyński i…dłuugo nic. Choćby nie wiem jak gardłowali. Choćby nie wiadomo jakie garnitury i garsonki wkładali. Choćby i po 10 złotych zegarków zakładali niczym ruscy sołdaci na rękach i nogach jak Nowak, to przy tym NIM są …NIKIM. Ten facet odcisnął swoje piętno na ostatnim 30-leciu jak nikt inny. Reszta to …tylko miernoty. Podręczniki historii za 50 lat będą pisały o Kaczyńskich. Nie będzie tam ani słowa o Tusku, Schetynie, Millerze, Pawlaku, Sikorskim, Kopacz, czy…no właśnie… nawet mam kłopoty z wymienieniem potencjalnych konkurentów. Pójdą w zapomnienie jak przedwojenni premierzy i ministrowie no chyba że w kronikach kryminalnych i IPN. Pies z kulawą nogą o reszcie nie wspomni. Dlaczego? Bo Jarosław Kaczyński to w tej chwili chyba jedyny Mąż Stanu. To ktoś więcej niż polityk. To ktoś, kto potrafi zrealizować w praktyce swoją wizję i nie poprzestaje na gęganiu przed kamerami. Kaczyński to JEDYNY polityk, który nie bał się poddać obywatelskiej weryfikacji w 2007 roku podając rząd do dymisji. Będąc przez 8 lat w opozycji potrafił utrzymać swoją partię mimo ciągłego ataku i ostrzału ze wszystkich stron. A w 2015 roku potrafił wznieść się ponad podziały na prawicy, zjednoczyć ją i poprowadzić do wielkiego zwycięstwa, uzyskania większości parlamentarnej i samodzielnych rządów. Może jest małym kurduplem ale…ma WIELKIE jaja. Za takimi ludźmi zawsze w końcu idą miliony.

  • Obietnice obietnice on 23 września 2019 at 08:32
  • Odpowiedz

  Nadajecie na PiS że obiecuje a tym czasem poczytajcie

  https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/wybory-parlamentarne-2019-obietnice-partii-programy-wyborcze-minimalna-pensja-4000-zl/gz8jtzr

   • Anonim on 23 września 2019 at 08:41
   • Odpowiedz

   Temat w sam raz dla zaciekłych przeciwników pisu

  1. O!
   Wygląda na to, że gdy nawet wygra inne ugrupowanie niż PiS, co mało prawdopodobne to i tak kasa popłynie szeroko do obywateli. Kwestia tylko taka czy wierzyć liderom tych ugrupowań. Hm?

   • Anonim on 22 września 2019 at 21:20
   • Odpowiedz

   Zdecydowanie kryminał . A jak

    • Cela plus on 22 września 2019 at 21:27
    • Odpowiedz

    PiS mslby dziś z 70% poparcia gdyby program cała plus wdrożył w życie

     • anonim on 22 września 2019 at 21:40
     • Odpowiedz

     Przy tych sądach niemożliwe to jest .

  • #Celebryci on 20 września 2019 at 10:22
  • Odpowiedz

  III RP. ŻAŁOSNE ŚWIRY

  • #wybór on 20 września 2019 at 02:32
  • Odpowiedz

  #

   • junkers on 20 września 2019 at 04:55
   • Odpowiedz

   hasło na wybory jest takie; idę na wybory żeby zagłosować.

    • Podatnik on 20 września 2019 at 20:33
    • Odpowiedz

    Proponuję aby osoby które chcą się angażować politycznie najpierw osiągnęli coś indywidualnie np prowadzili własną firmę stworzoną od 0 czy pracowali uczciwie na etacie. Wówczas dowiedzą się jak państwo polskie jest nastawione dla małych i mikro przedsiębiorców i jakie z tego tytułu są problemy.

     • junkers on 21 września 2019 at 07:33
     • Odpowiedz

     proponuje to p. Zielińskiemu wtedy juz nie będzie taki pusty

   • Anonim on 20 września 2019 at 09:36
   • Odpowiedz

   Adam, daj już sobie spokój z tą nachalna propagandą. Każdy sam wie co ma robić. Zachowujesz się jak dziecko. Dorośnij.

    • junkers on 20 września 2019 at 14:17
    • Odpowiedz

    Adam taki jest i już się nie zmieni, sam sobie pisze pod innym nikiem odpowiada i się cieszy. Wiem że to nie jest normalne i dlatego dzisiaj zaproponowałem że razem pójdziemy do psychiatry, ja i On (za obie wizyty ja place) niech stwierdzi kto jest normalny bo jago zdaniem to On ma wykształcenie i może innych oceniać a ja nie mam i ni mogę 😉 podsumowując że duży Adam może więcej.

     • Wojtek on 20 września 2019 at 16:03
     • Odpowiedz

     Adam to nerwy na ze stali. Jakbyś ty mi prywatną rozmowę upublicznił to byś dostał w kusę w jakimś zaułku żebyś się tylko oblizał

      • junkers on 21 września 2019 at 07:35
      • Odpowiedz

      super to sie upublicznij

    1. Junkers nie świruj …

     Jak już opisujesz o czym mówimy to trzymaj się faktów i podawaj kontekst.

     Poza tym przed każdą rozmową telefoniczną (a chyba nie zaprzeczysz, że wydzwaniasz po kilka razy dziennie) pisz o czym chcesz rozmawiać, bo na głupoty nie mam czasu i psychoanalitykiem Twoim nie zamierzam być. No chyba, że odpowiednio będziesz za to płacił. 🙂

     Do Wojtka. No raczej uśmiech politowania nad adwersarzem niż złość.

   1. Do Anonim z 20 września 2019. 09:36

    Właśnie jestem przeciwny nachalnej agitacji czy jak ktoś woli propagandzie, bo może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Dane mi było mieszkać i pracować w Paryżu w czasie, kiedy trwała tam kampania wyborcza. W żaden sposób nie można porównać wystroju tudzież nastroju politycznego tamtejszych ulic do naszych. Tam wręcz trudno zauważyć kampanię a w małych miasteczkach jest zupełnie niezauważalna. Piszcie jeśli macie podobne spostrzeżenia z innych krajów.

     • Ustawawowo on 22 września 2019 at 09:00
     • Odpowiedz

     Tam Adamku uregulowano temat odpowiednią ustawą. Może i u nas rządzący kiedys tak zrobią. Godne naśladowania.

     https://polskatimes.pl/wybory-po-francusku-bez-billboardow-i-spotow-ale-z-wielka-frekwencja/ar/567307

    1. A Pisowa kammpania właśnie przesdna. Oklejone dostawczaki …. za duzo tego jak nigdy a wysyp jeszcze przed nami

  • Anonim on 18 września 2019 at 21:42
  • Odpowiedz

  1. A Uniszowa poradzi sobie???

    • junkers on 19 września 2019 at 11:18
    • Odpowiedz

    musi sobie poradzić 😉 jesteśmy skazani na sukces 😉 😉

     • Anonim on 19 września 2019 at 12:13
     • Odpowiedz

     Dzięki dobrej zmianie wielu może tak mówić. Tylko PiS

      • junkers on 19 września 2019 at 13:03
      • Odpowiedz

      oczywiście

       • Anonim on 22 września 2019 at 08:02

       Bogdan szef firmy to przez 24 h na dobę myśli o swoim interesie żeby dobrze funkcjonowal. Po tym co słychać jak działa firma i czym ty się zajmujesz ( blogi, Faceboki) widać że ten” interes” absorbuje Ciebie nie na żarty.

      • Anonim on 19 września 2019 at 15:21
      • Odpowiedz

      Przecież w takich firmach jak Junkersa to chyba nikt nie robi na minimalnej lub prawie nikt. Więc i problemu nie ma chyba

       • junkers on 19 września 2019 at 19:21

       dobrze ujęte i to prawda

       • Anonim on 20 września 2019 at 09:34

       Żeby jeszcze te wypłaty u Junkersa były w terminie wypłacane.

       • junkers on 20 września 2019 at 14:13

       do Anonim on 20 września 2019 at 09:34

       to prawda jest przejściowy problem ale już powoli, powoli będziemy na prostej znowu.
       Nie będe rozwijał co było powodem zachwiania płynności.

   • Anonim on 19 września 2019 at 09:22
   • Odpowiedz

   Bo młodzi wyjechali do miast za pracą i to jest przyczyną a nie 500+

  • Powaga on 18 września 2019 at 06:46
  • Odpowiedz

  Teorie spiskowe oPOzycji . I to całkiem na poważnie wypowiadane.

  https://opinie.wp.pl/wroblewski-koalicja-obywatelska-szuka-pomyslow-wszystkie-teorie-spiskowe-opozycji-opinia-6425477054257281a

   • Anonim on 18 września 2019 at 21:07
   • Odpowiedz

   Brakuje mi w tych wyborach pozytywnej kampanii platformy. Mam wrażenie, że zamiast reklamować jakieś swoje wartości, oni skupiają się na krytyce konkurencji, a to jest duży błąd. Oni nie przedstawiają, żadnych wartości, które miałyby wyborcę przekonać, ukazują tylko krytykę PiS-u i ich wady. Ukazywanie wad jest bez sensu, bo kadencja PiSu właśnie mija i ludzie wiedzą czy im było źle czy dobrze. A mówienie, że było wam dobrze ale będzie źle, ludzi nie przekona. Na miejscu byłoby ukazać zalety i plany, które przewyższą dotchcyasowe dobrodziejstwa, ale z tego co widać oni takich nie mają. Trochę mi ta sytuacja przypomina agresywną kampanię Krzaklewskiego z AWS, który w podobny sposób atakował Kwaśniewskiego. Jak się skończyło wiadomo, Kwaśniewski został prezydentem.
   Oj coś czuję, że PiS ich tak wydudka w tych wyborach, że nie będzie co zbierać.

   1. Intelektualnie KO czyli PO dno i muł. Wystarczy zerknąć na fb najważniejszego POwca w gminie. Tragedia normalnie

    • anonim on 18 września 2019 at 22:39
    • Odpowiedz

    Co im kampania pomoże jak ludzie pamietają choćby to że “piniendzy nie ma i nie bedzie” .

  • #wybór on 17 września 2019 at 17:48
  • Odpowiedz

  Wybór stojący w październiku przed Polakami jest prosty, albo 5 milionów plus dla mafii VAT-owskich, albo 500 plus dla polskich dzieci 🇵🇱 albo normalna rodzina i brak deprawacji seksualnej 🏳️‍🌈 albo masowe pochody LGBT 🏳️‍🌈 i adopcja dzieci przez pary homoseksualne 🏳️‍🌈

   • junkers on 17 września 2019 at 18:45
   • Odpowiedz

   tak jasne 😉 a gdzie jest Pan Macierewicz i jago Tupolew ?? nie jest już potrzebny w Polsce ?? a taki był ważny

  1. Polonia bardzo za PiS. Ponad 80%

    • junkers on 18 września 2019 at 05:17
    • Odpowiedz

    dużo mam tam kolegów i nie mogę podzielić tego zdania ale poczekajmy do wyników wyborów to będziesz to musiał powiedzieć że się myliłeś.

   • Anonim on 18 września 2019 at 10:26
   • Odpowiedz

   Jakbyś umiał sam poszukać to byś wiedział że mechanizm JPK uchwalił poprzedni rząd. Ale większość tylko TVPpis umie oglądać i woli wierzyć jak to nam cudownie teraz. Zacznijcie myśleć ludzie bo za kilka lat pozostanie już wam tylko płacz i zgrzytanie zębami.

   1. Oglądam Polsat i tam na rząd brak większego narzekania. Rozsądek i normalność panuje. Za w TVN tylko tania sensacja dla fanatyków poprzedniej władzy

     • Anonim on 18 września 2019 at 11:46
     • Odpowiedz

     A ja nie oglądam ani TVP ani TVN ani Polsatu, za to umiem czytać ze zrozumieniem i analizować dane. I nie panuje ani rozsądek ani normalność ani zielona wyspa.

      • Anonim on 18 września 2019 at 12:37
      • Odpowiedz

      Najlepsza tvTrwam

  • Odpowiednio on 17 września 2019 at 17:04
  • Odpowiedz

  Zagłosuj odpowiednio czyli na PiS to się dowiesz gdzie.

   • junkers on 18 września 2019 at 05:18
   • Odpowiedz

   zebrane w pigułce

   • Anonim on 18 września 2019 at 10:21
   • Odpowiedz

   chciałeś napisać chyba – zagłosuj na PIS i oddaj kolejne pieniądze na nierobów !!!
   Bo oni tylko głupim narodem są w stanie rządzić.

   • Anonim on 19 września 2019 at 10:19
   • Odpowiedz

   Uważam, że PiS jest za bardzo pobłażliwy w rozliczaniu poprzednich rządów. Szacuje się, że za rządów PO-PSL przez oszustwa podatkowe wyparowało 250 mld zł. Wyobraźcie sobie jaka to jest suma i ile by można było za nią zrobić. Dla porównania roczny budżet naszego państwa to ok. 400 mld, czyli ktoś sobie ukradł ponad połowę naszego budżetu i winnych wciąż brak. Przecież za taki przewał to powinna być czapa.

    • Anonim on 19 września 2019 at 11:13
    • Odpowiedz

    Wnioskując albo nie było przewału albo ten rząd jest nieudolny w ściganiu.

 4. Tak się skrzykują i to ich oficjalne hasło. Sieć zaśmiecają . Nie wybierajcie takich ludzi

  • Anonim on 17 września 2019 at 15:18
  • Odpowiedz

  Ha ha ha. PiS wykończy nas

  1. Jak narazie bardzo pomaga. Idzie ku normalności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)