Skrzyszów zaprasza na III Koncert Charytatywny

W najbliższą  niedzielę, 20 stycznia, w Hali Sportowej w Skrzyszowie odbędzie się III Koncert Charytatywny na rzecz pięciorga chorych dzieci z terenu naszej gminy.

Koncert uświetnią gwiazdy polskiej sceny: FEEL oraz Maja i Andrzej Sikorowscy. Rozpoczęcie o godzinie 17.00. Impreza to kontynuacja rozpoczętego w 2011 roku cyklu koncertów charytatywnych na terenie gminy Skrzyszów, organizowanych z inicjatywy i pod patronatem Marcina Kiwior, wójta gminy. Celem koncertu jest pomoc chorym dzieciom i ich rodzinom, których nie stać na leczenie.

Tarnowianie mogą zakupić bilety (normalny 30 zł, miejsce na balkonie 150 zł) w Tarnowskim Centrum Informacji przy Rynku 7

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/skrzyszow-zaprasza-na-iii-koncert-charytatywny/

13 Komentarzy

Skip to comment form

  • Liberał z Jonin on 21 stycznia 2013 at 01:14
  • Odpowiedz

  Jeśli istnieje jakaś organizacja charytatywna, która mogłaby wspomóc ta piątkę dzieci i można na nią odpisać 1 procent podatku to proszę o namiary. Nie myślałem jeszcze na co zrobić odpis więc miałbym z głowy myślenie.Miłych wrażeń na koncercie!!! A dla wyżej wymienionej piątki dzieci duuuuuuuuuuużo zdrowia!

  • Do Marii on 20 stycznia 2013 at 20:06
  • Odpowiedz

  Droga Marysiu kto kiedykolwiek miał coś wspólnego ze stowarzyszeniem pani Kawy z Zalasowej zrozumiał że to tylko przykrywka dla wyłudzania pieniędzy. Niektórzy wręcz żyją z tych dzieci i ich kosztem kto z bliska miał możliwość przypatrzyć się temu ten odwraca się natychmiast. Wiem ze to co piszę jest brutalne ale widziałam to na własne oczy nie wszystko złoto co się świeci a pani prezes szkoda słów.

  1. w każdym środowisku i organizacji są porządni ludzie i mniej sumienni czy nieskromnie powiedzmy nieuczciwi ale w kwestii niepełnosprawności szanowny przedmówco zastanowił bym się w ocenach bo sam nie wiesz kiedy i co Ciebie może spotkać a wtedy pomyślisz jak niesprawiedliwie kogoś oceniałeś.Żadne pieniądze nie wynagrodzą i nie są w stanie ukoić bólu takiej rodzinie a żeby napisać ,że niektórzy żyją z własnej tragedii , z chorych dzieci to trzeba być skur….. jeżeli masz porachunki z kimś to załatw to normalnie po ludzku a nie sil się na chamstwo i herbatką nie przepijaj ludzkich tragedii. Gdybyś widział ogrom nieszczęść jakie ludzie dźwigają to byś nie napisał tego zdania. Znam jedną rodzinę i to mi wystarczy a wiem ,że na Gminie jest takich ze 40 albo i więcej.

   • Do Marii on 21 stycznia 2013 at 21:05
   • Odpowiedz

   Nie życzę nikomu dziecka niepełnosprawnego! Tak jak Ty piszesz, to może pisać tylko laik, nie znający się na rzeczy! A co do Pani prezes! Każdy cokolwiek dobrego by nie zrobił, to ma swoich przeciwników!

    • Droga Marysia , Maria,Marysieńka, on 22 stycznia 2013 at 17:43
    • Odpowiedz

    Dziękuje ,że się odezwałeś, brakowało mi czyjejś akceptacji ale pamiętaj:”Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.Ja mimo wielu doświadczeń chcę wierzyć,że
    w ludziach więcej rzeczy zasługuje na podziw niż na pogardę bo gdyby nie takie spojrzenie to życie byłoby nie do przeżycia. Słowa to tylko słowa.

 1. A dlaczego my musimy uczyć się od innych? Dlaczego w naszej gminie nie organizuje się takich imprez? Czyżby nie było u nas potrzebujących i wartych pomocy? Ktoś inny wymyślił coś naprawdę fajnego i godnego uznania a my spoglądamy zazdrośnie.
  Szkoda i przykro, że wydaje się dziesiątki tysięcy zł. na bzdurne audycje i nic nie warte wywiady miast przeznaczyć te środki na bardziej szczytny cel.
  Skrzyszów na jednym ogniu piecze co najmniej dwie pieczenie (szczytny cel i promocja) a my rozpalamy kilka ognisk a befsztyk jak był tak dalej jest mocno krwisty.
  No chyba, że jak już na Łyczków powstanie amfiteatr to rozlicznym imprezom nie będzie końca a czołowi artyści będą ustawiać się w kolejce by móc tu wystąpić.

  Ps. Szczerze gratuluję gminie Skrzyszów.

   • Tylko spokojnie on 18 stycznia 2013 at 22:28
   • Odpowiedz

   Damy radę i my. Póki co robota idzie w sieci i to dość mocna. Powinna zaprocentować wyjściem w real.

   1. Byle tylko owoców roboty nie skonsumowali wyczekiwacze, starzy wyjadacze.

   • sympatyk on 19 stycznia 2013 at 12:24
   • Odpowiedz

   Przecież w listopadzie był bal dla stowarzyszenia dzieci niepełnosprawnych w gminie Ryglice! Gdzie byłeś wtedy?

   1. Żeby móc piec 2 pieczenie trzeba mieć inteligencję skrzyszowskiego wójta. U nas golce, zakopowery, karety, wywiady, co rok większe podatki i słoma z butów wystaje. Jak można mieć takiego pecha, nie rozumiem? Chcąc dobrze, wleźć w sam środek …. a feeee. No, ale może drodzy wyborcy, jak dostaniecie porządnie w d…, to drugi raz dobrze się zastanowicie, na kogo głos oddacie. I nie polecicie na ciepłe słówka i ładny wygląd.

    • bezznieczulenia on 19 stycznia 2013 at 21:46
    • Odpowiedz

    Bal zorganizowało Stowarzyszenie z własnej inicjatywy a nie gmina i burmistrz, ot taka mała różnica.

   2. Taka nasza Ryglicka mentalność ? zawsze się zachwycamy cudzym, cudze chwalimy a jak się coś dzieje ciekawego u nas i ludzie zaangażowani potrzebują wsparcia czasem po prostu tylko poparcia to co najwyżej jeszcze skrytykujemy i kogoś po drodze pokrzywdzimy. Stowarzyszenie Nasze Dzieci chyba wciąż jeszcze za biedne i brak mu poparcia w mediach lokalnych.Szkoda bo warto mówić o tym co mamy dobrego w Gminie. W tych wywiadach wieczystych jakby tak Pani Burmistrz wspomniała o ludziach pracujących dla dobra ogółu bo nie tylko Ona tworzy naszą społeczność a może nawet najmniej wnosi w trwałość i ciągłość życia społecznego całej Gminy bo na to się pracuje latami.U nas świecznik zawsze zajmują te same płomyczki.

  • O proszę on 18 stycznia 2013 at 19:57
  • Odpowiedz

  O proszę blog wkracza na teren sąsiedniej gminy. Brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)