W drodze na zebranie w Lubczy

Z uwagi na dość sporo materiału zebranie będzie dostępne dopiero jutro.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/w-drodze-na-zebranie-w-lubczy/

40 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Obrazki z przed kilku lat.

  • Klasycznie on 27 marca 2013 at 11:56
  • Odpowiedz

  Filmik z przejazdu – klasyka. Bardzo się podoba. Nawet dla Liberała ok 🙂

  • Liberał z Jonin II on 26 marca 2013 at 09:21
  • Odpowiedz

  WOW!!!!!!!!!!!!! Wreszcie coś dla promocji gminy. Ten niespełna 4 minutowy filmik zrobił dla gminy więcej dobrego niż wszystko co do tej pory było umieszczane na tym blogu od początku jego istnienia. Więcej takich materiałów bo przez te zebrania już odechciewa się klikać na “lepsze ryglice”.

 2. Zajebiste… Lasek w Zalasowej, super. Szkoda że tylko tyle 🙂

  1. Jest dużo fajnych filmów amatorskich i profesjonalnych: http://ryglice-okolice.pl/multimedia/filmy/top-lista/298-top-lista-film-piosenka.html

 3. Podpowiedź.

  Pojeździć z kamerką po całej gminie i nagrywać okolice, bo jest pięknie. Oprawić muzyką naszych kapel lub komentarzem i umieścić filmy w sieci na stronie gminy, czy FB. Nie spotkałem się jeszcze z tego typu promocją, reklamą miejscowości. Swego czasu będąc w Francji zaobserwowałem podczas obiadu w restauracji pracowników niemieckich, którzy oglądali niemiecki program, gdzie cały czas jechał pociąg i właśnie było nagranie trasy. Nie było by w tym nic szczególnego, gdyby sytuacja ta nie powtórzyła się na drugi i przez kolejne dni. W ten sposób można poznać kraj, okolicę. Adam Zieliński.

   • Ze stacji kosmicznej MIR on 26 marca 2013 at 06:39
   • Odpowiedz

   Panie Zieliński, proszę nie zabierać chleba asystentowi ds promocji gminy, panu Wszołkowi! Pierwsze ostrzeżenie.

  1. robotnicy byli chyba napici mocno albo się przełącznik kanałów w pilocie zaciął .

  • Ty wiesz kto on 25 marca 2013 at 09:47
  • Odpowiedz

  Nich czeka na niego też czeka niespodzianka, duchy przeszłości obserwują i wylezą w roku wyborczym. Jeden z tych co polecieli wtedy po flaszkę i wrócił !!!!!

 4. o to że mercedesem?

  1. tak tak najważniejsza jest marka samochodu jakim się jedzie kontrolować poczynania władzy. To jest najważniejsze hehehhehe. Zobaczyli ładne zimowe widoczki i nagrali ot i wszystko. Co by se też Liberał obejrzał zimę w niedziele palmową. Mi się bardzo podoba.

   1. Władza to chyba się cieszy jak ją kontrolują, zapewne zadowolona bardzo heheh. Kiedy będzie zebranie?

    1. Są problemy techniczne zebranie będzie do obejrzenia dopiero jutro, proszę o trochę cierpliwości.

   2. A jeszcze dodam, że to nagranie będzie miało i ma fajną wartość jako, że w niedziele palmową takie śniegi, W ogóle obaj panowie za jakiś czas, od jakiejś tam kiedyś władzy dostaną medale zasłużonych dla gminy za to co dziś robią. Wspomnicie te słowa.

   3. to polityki , tematów śmieciowych i wógóle problemów to nie lubi to możne da plusika za przejazd.

 5. rammstein na full i mietkiem uderzamy na lubczę jeeeaah

  • Południowa Italia on 24 marca 2013 at 22:02
  • Odpowiedz

  Jeszcze śnieg? Piękne białe górki.

  1. bo to w ramach globalnego ocieplenia z którym walczą euroidioci, a grupa cynicznych cwaniaków całkiem luksusowo z tego żyje.

  2. Wujek (88 lat) mi mówił, że takie śniegi były ostatnio w 60 którymś roku, chyba w 63. Ale wówczas, dokładnie 25 marca już topniały, było ciepło. Szkoda ptaków, które już przyleciały. Zapowiadają ocieplenie.

  • tak trzymać on 24 marca 2013 at 21:45
  • Odpowiedz

  Press jedzie , media pierwsza władza. hhehe na Lubczę.

 6. Chłopaki jadą na Lubczę. Dawniej sie też jeździło a jak ciasno było w tych maluszkach i fitach i motorami hhehehe

 7. http://www.ratujmaluchy.pl przed pójściem jako sześciolatki na siłę do szkoły.

   • bezznieczulenia on 24 marca 2013 at 21:28
   • Odpowiedz

   A co na to nauczyciele? Sprzeczność interesów chyba?

    • Mama 5-latka on 25 marca 2013 at 14:58
    • Odpowiedz

    Dla nauczycieli to jedynie pewne zawirowania w pracy, do przejścia. Dla dzieci – życiowy wybór, życiowe konsekwencje. Obecne 5-latki pójdą do szkoły za rok z obecnymi 6-latkami. W tych samych szkołach będzie 2x tyle klas pierwszych, lub, dla oszczedności, dołożą do klas 23-osobowych po 10 i po kłopocie… Wiec taki sześciolatek będzie uczył się razem dziećmi o rok starszymi, w liczebnych klasach, będzie uczony w ten sam sposób i oceniany według tych samych kryteriów (plastyka, czytanie, WF itd) Pechowy rocznik 2008 zawsze będzie miał pod górkę: przeludnione klasy, porównywanie i rywalizacja z rok starszymi dziećmi, trudności w zdobyciu miejsca w dobrym gimnazjum, liceum, na studiach. O rok krótsze dzieciństwo. Wszyscy będziemy pracowali do 67 roku życia, tylko na razie zaczynając od 7 lat, rocznik 2008 zacznie rok wcześniej, czyli będzie pracował na emeryturę rok dłużej.
    Jak ta sprawa wygląda w szkołach obecnie? W przeciętnej, 25-osobowej klasie jest 3-4 sześciolatków. Są to często rodzeństwa (7 i 6). Mądrzy rodzice nie posyłają swoich sześcioletnich dzieci do klasy pierwszej SP. Dzieci naprawdę dojrzałych szkolnie w wieku 6 lat jest 1-2%. Olbrzymia większość sześciolatków nie radzi sobie na równi z 7-latkami. Nie umieją usiedzieć w ławce dłuższy czas, mają krótki okres koncentracji, nastawieni są na zabawę. Jeśli nawet są dydaktycznie ok (czytanie, pisanie, liczenie), to zawsze rok różnicy wychodzi w kontaktach społecznych i sprawach wychowawczych – jeśli nie w klasach 1-3 to później. Miejsce 6-latka jest w zerówce w przedszkolu, gdzie powoli uczyłby się liter i cyfr wśród zabawek i piosenek. Pomieszanie 6 i 7-latków to będzie katastrofa. Obecnie nauczyciele są wyczuleni na 6-latków w klasie (ale jest ich 3-4). Miks 15 sześciolatków i 15 siedmiolatków dla nauczyciela to ogromna praca, ale jak każda, do zrobienia. Dla maluchów wsadzenie ich do ławek na 5 godzin z siedmiolatkami (którzy będą się nudzić, jeśli tempo lekcji dostosujemy do 6-latków) oznacza duze kłopoty. Poważne kłopoty rozłożone w czasie.
    Czy w ciągu 20 lat transformacji ustrojowej dzieci nagle zaczęły dojrzewać o rok szybciej? Nie. To, że śmigają na smartfonach i potrafią duzo na komputerze nie znaczy, że są gotowe do szkoły. Ja chcę posłać moje dziecko do szkoły, kiedy uznam, że się do tego nadaje. Żadna poradnia, żaden psycholog nie widział, jak moje dziecko radzi sobie ze zjedzeniem kotleta, zgubieniem książki, urwaną sznurówką czy głupim żartem kolegi. Ja wiem.
    Chcę sama zdecydować, czy poślę dziecko do szkoły w wieku 6 czy 7 lat.

 8. dobre, lepsze, zajebiste

 9. Deutschland, Deutschland über alles,
  Spodziewałem się, że podróż na zebranie będzie umilać muzyka “W kuźni u kowala” lub inna kapela z naszego regionu a tutaj takie rozczarowanie. 🙂
  Pozdrawiam. 🙂

  1. To radio ZET. Nie emitowali “W kuźni u kowala”. A szkoda 🙂

   Pozdro również.

    • Mruk Krzysztof on 24 marca 2013 at 21:57
    • Odpowiedz

    Proszę o potwierdzenie wypowiedzi, że ta muzyka była emitowana o tej porze w radiu ZET oraz zaprzeczenie tego, że nie jest to osobna ścieżka dźwiękowa podłożona pod materiał filmowy.

    1. Jak masz czas to przyjedź jutro do Krzyśka po 15 to sobie zobaczysz na nagraniu w oryginale, przy okazji pomożesz w pewnej robocie 🙂

      • troskliwy miś on 25 marca 2013 at 09:31
      • Odpowiedz

      A ZAIKS to Wy chłopczyki macie opłacony? Bo Jezior tylko czyha na takie podknięcia.

     1. Do misia kolorowego troskliwego.
      Jezior by u mnie coś znaczył gdyby razem z chłopakami działał a przynajmniej nie przeszkadzał, a nie atakował ich. On rozpoczął kontrolowanie władzy ale tylko po to by władze zdobyć. Dziś sam jest kontrolowany i go to boli. Oj boli boli.

      • Mruk Krzysztof on 25 marca 2013 at 19:45
      • Odpowiedz

      Niestety raczej przed świętami nie dam rady go odwiedzić, więc jeżeli coś trzeba to na telefon czekam.

      Ps. jeżeli macie problem z wrzuceniem materiału do sieci to dajcie znać.

   • krakowianka on 24 marca 2013 at 19:56
   • Odpowiedz

   Pięknie tam u was.

   1. no pięknie

    1. Zebranie też piękne, jeśli można użyć takiego przymiotnika. Co się dzieje z Zalasową? Ma traumę wciąż? Ostanie zebranie lipa totalna. Zobaczycie jak powinny wyglądać zebrania mieszkańców na przykładzie Lubczy.

     1. Obserwujemy nietypowe zjawisko.Sołtysi namaszczeni przez obecną burmistrz dostają od swoich mieszkańców wotum nieufności.Ostatnio policzek dostał sołtys z Woli a dziś przykrość spotkała sołtysa z Lubczy. Jeszcze ciekawiej ma być w Kowalowej.Coś niedobrego się dzieje w tej gminie.

      • w poprzedniej on 25 marca 2013 at 20:29
      • Odpowiedz

      kadencji “namaszczonego” jednego odwołali ludzie. a i namaszczający popłynął wkrótce.

     2. Fakt, Zalasowa z lidera spadła na ławę rezerwowych. Niekompetencja totalna prowadzącego to zebranie. Powinien już się nauczyć, jak prowadzić zebrania, przez tyle czasu, co się na nie napatrzył. Ale jak to zostało napisane, jeden samouk nauczy się czegoś w godzinę, czego nieuk nie pojmie przez całe życie. Tylko, dlaczego ten nieuk rządzi samoukiem?

  • Małgorzta on 24 marca 2013 at 19:19
  • Odpowiedz

  no miło się ogląda podejrzewam lepiej jak zebranie.przebojowy z pana gość-coś dla ciała coś dla duszy heheh

 10. jest gwiazda jest jazda , wiadomo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)