XXIII Sesja Rady Miejskiej w Ryglicach

Zawiadomienie o sesji, porządek obrad oraz relacja wideo TUTAJ

az

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/xxii-sesja-rady-miejskiej-w-ryglicach-3/

18 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Co ta synowa potrafi. Niech lepiej 500 bierze i siedzi w domu.

 2. Bardzo po świńsku to zrobione panie średni , co na to rada , czy ślepia zatkane ciągłymi podwyżkami diet , nie widzą ,że nowe gęby do żywienia przez podatnika . Do czasu ,żryjcie ,żryjcie , żryjcie . Zero szacunku od społeczeństwa , tylko śmieszki z podlizusów i sługusów . Któś jeszcze jest w wieku emerytalnym i bżdzi w stołek ? Panie Niewiadomski co się dzieje , czy tylko z autobusu coś się dowiemy i z targu? Jeszcze Panu wierzę , bo Pan uświadamia podatnika kogo utrzymuje . Ludzie czytają blog a komentują między sobą. Blog to siła kampanii wyborczej.

  1. Witam Was bardzo serdecznie i przepraszam, że ostatnio tak mało piszę ale pochłaniają mnie własne sprawy i najzwyczajniej w świecie nie starcza mi czasu a nie lubię czegoś robić na pół gwizdka. Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni i wówczas zajmiemy się sprawami które jak pewnie sądzi “władza” umknęły mojej i Państwa uwadze. Tak więc “co się odwlecze to nie uciecze”

   1. Dlaczego urząd nie ogłasza naboru do pracy w urzędzie? CO TO JAKIEŚ ŚWIĘTE KROWY? Wszędzie gdziekolwiek j jak jest jakaś możliwość zatrudnienia to nabór ogłaszają A nie tak ohydnie, pocioty , kumotry. Po co było obsyrac poprzednika. Już czarne chmury nadciagaja , FALA ZŁA POWRACA.

 3. Moim zdaniem Augustyn nie zatrudnił AZ bo nie chce żeby ktoś mówił jak jest,i jeszcze coś ambitnie robił .Czy by to dało efekty to nie wiem ale mierni i wierni dalej. Ludziom trudno ocenić bo trudno ocenić zaniechania ,stracone szanse . Na pewno przepłacamy za pracę urzędu.

 4. W czym będzie pomagać?

  1. W prowadzeniu bloga. Średni chce mieć osobiste forum.

  2. patrzeć na ręce

 5. Z Wisza nowa młoda osoba będzie pomagać Zielińskiej

 6. Co z chodnikiem w Lubczy w storne cpnu? Radni śpicie?
  Chyba nie przypadnie?

  1. nie śpią , diety liczą

   1. Podobno co roku diety coraz wyższe prawda to?
    Jeśli tak to wstyd na całą gminę.
    Oj kiepsko to wygląda po wyborach Panie i Panowie.

    1. Wszystko idzie w górę , to diety też , dlaczego urzędnicy nowi są przyjmowani potajemnie , a radnemu wytyka się parę groszy. Jak to jest z tym zatrudnianiem w urzędzie , co burmistrz p….w radiu o niezatrudnianiu nowych nierobów w gminie na miejsce emerytów. Radni tej kadencji są bardzo aktywni przynajmniej ci z Zalasowej , a urząd zapełnia się nowymi gębami do żywienia przez dojną krowę czyli nas podatników. Poprzednik był bardziej skromny, a tu na bogato.

     1. Panie Niewiadomski jedynie Pan potrafi sprawdzić to i jawnie ogłosić. Jako młody człowiek obiecałem się o pracę w urzędzie, bo ponoć władzom zależy na powstawaniu młodych ludzi w gminie, odpowiedź była jasna Nie. A tu czytam nowe wiadomość i. Gdzie tu prawo i sprawiedliwość? Może Pan mnie oświeci.?

       • Anonim on 2 września 2020 at 10:43

       Z Wisza nowa młoda osoba będzie pomagać Zielińskiej

       • Anonim on 2 września 2020 at 15:22

       Tak, jest to mocno wkurzające. Halina Wojcie….. odeszła na emeryturę i co ? Na swoje miejsce wsadziła kogo ?? ano synową!!!! A to już nie można uczciwie dać ogłoszenia o pracę, co by młodzi wykształceni i kompetentni (tacy co umieją a nie mają “znajomości”) ludzie mogli się starać o pracę !!! Czy te klany rodzinne kiedyś się skończą w tej gminie kiedyś? Gdzie się tylko nie spojrzy to albo córcia, synuś, synowa, bratanek, siostrzenica i inne pociotki na posadkach w urzędzie, szkołach, gopsie, goku. A jak się pytasz czy jest szansa na zatrudnienie to dziwnym trafem nigdy nie ma !!! Skandal !!!

       • Anonim on 2 września 2020 at 15:35

       Tak, to jest skandal !!! Halina odeszła na emeryturę i kogo wsadziła na swoje miejsce ? ano synową !!! A to juz nie możnabyło dać uczciwie ogłoszenia o pracę, co by młodzi, wykształceni i kompetentni (tacy co mają wiedzę a nie znajomości) ludzie mogli ubiegać się o pracę ?? Czy kiedyś skończą się te klany rodzinne w Ryglicach? gdzie sie tylko nie spojrzy to albo córcia, synuś, synowa, brataniec, siostrzenica i inne pociotki są pozatrudniani w urzędzie, szkołach, gopsie, goku. A zapytać się czy jest szansa na zatrudnienie to odpowiedź zawsze jedna , NIE. A tu proszę !!! I może kto inny okazałby się lepszy na stanowisko po pani od faktur, ale tego się nie dowiemy bo po cichaczu już synowa zatrudniona. Zresztą jak na większość miejsc pracy w gminie czy szkołach, pełno nowych ludzi zatrudnionych a ogłoszenie o pracę raptem jedno (i tylko dlatego, że tego wymagały przepisy).

       • Anonim on 2 września 2020 at 18:12

       A co ta synowa potrafi i ta z wisza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)