Z całą pewnością mamy jeszcze serca !

Niech żyje bal! Bo to życie to bal jest nad bale! Orkiestra gra! Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte! Dzień warty dnia! A to życie zachodu jest warte!

Te słowa wciąż jeszcze brzmią w uszach. Niech żyje bal! Niech żyją wspaniali serdeczni ludzie, jakich mimo srogiej zimowej aury zgromadziła sala Pałacu pod Dębami. Jak zwykle w Zalasowej, już od samego progu witała przybyłych swojska niemal rodzinna atmosfera, dzięki której nasi goście zawsze tak chętnie wracają. Nie inaczej było i tym razem, a sala „pałacu” zapełniła się w niemal 100%. Równie szybko co sala wypełniły się przygotowane przez nas skarbonki, w których dzięki Państwa hojności znaleźliśmy 12,5 tyś złotych. W imieniu organizatorów wszystkich przybyłych (według wszelkich danych było i wraz z nami biesiadowało około 200 gości) powitał Prezes Stowarzyszenia Zalasowian. Wśród gości, którzy zasiedli na widowni znaleźli się miedzy innymi Lekarze i Pielęgniarki z ośrodka zdrowia w Zalasowej, Księża z naszej parafii, Sołtys oraz Dyrektorzy i liczne grono pedagogiczne szkół w Zalasowej i Woli Lubeckiej. Mieliśmy również zaszczyt gościć  Dyrektora, Wicedyrektora oraz egzaminator nadzorujący z Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie, który przeznaczył  4 tyś. zł. na zakup sprzętu komputerowego, który zostanie przekazany Leszkowi. Nie sposób wymienić wszystkich, którzy z takim zapałem pracowali dzieląc między siebie trud organizacyjny na scenie, w kuchni, czy w inny sposób biorących udział w przygotowaniu tego koncertu i  biesiad, zaś wymienić tylko niektórych było by po prostu nietaktem. Słowa uznania należą się wszystkim bez wyjątku, bo dzięki temu udało się osiągnąć zamierzony cel. Największe jednak uznanie należy się Zalasowianom. Kolejny raz pokazaliście Państwo, że zawsze można na Was liczyć, że mimo trudnych czasów, w jakich przyszło nam żyć potrafimy dzielić się tym, co mamy, za co, powtarzając słowa naszego Prezesa jesteśmy Państwu niemiłosiernie wdzięczni.

O wszelkich działaniach pomocowych jakie będą podejmowane, będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej Stowarzyszenia Zalasowian.

Dla wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w koncercie przygotowane zostało  specjalne konto na które jeszcze do 30 maja 2012r można wpłacać pieniądze na pomoc dla  Leszka Gawrona. Wpłaty można dokonywać bezpłatnie w Banku BSR w Krakowie oddział w Ryglicach i jego filiach. 

     Nr. konta. 08 8589 0006 0050 0480 9074 0002 z dopiskiem „Pomoc dla Leszka”

źródło zalasowa.pl    

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/z-cala-pewnoscia-mamy-jeszcze-serca/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)