Zapraszam do Zalasowej dziś Dożynki

Serdecznie zapraszam do Zalasowejna Dożynki  sołeckie .

Początek o godz. 16.00
o

19.00 Zabawa taneczna gra zespól “Sami Swoi” Wstęp wolny .

Serdecznie zapraszamy

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/zapraszam-do-zalasowej-dzis-dozynki/

9 Komentarzy

Skip to comment form

  • pamiętliwy on 25 sierpnia 2011 at 10:58

  Zebrała się ponownie egzekutywa PZPR-towarzysze tadek , władek i marylka nawet Julek nie chce mieć z nimi nic wspólnego.Ścisła współpraca z dominową meliną przynosi odnowę bylejakości. Krótką pamięć mają Zalasowianie , ale dobrze że towarzysze chociaż w ostatnich latach nie mącili to udało się poprzednikom dużo zrobić. Czy ludzie odróżnią gówno od pietruszki ?- to już inna sprawa.

   • bezznieczulenia on 26 sierpnia 2011 at 23:09

   Są tacy co odróżniają.

  • Janek on 22 sierpnia 2011 at 22:38

  Widzicie Kochani jak szybko się zapomina o budowniczych tego świata.Dziś królował Sołtys i jego poplecznicy i nikt nie wspomniał o Burmistrzu Karasiewiczu.Wstyd Zalasowianie co się z nami dzieje!! Koło Gospodyń tez szybko zmieniło orientację nie wspomnę o Radnych.Ludzi wprawdzie bardzo mało jak na nasze obyczaje i uczestnictwo w innych imprezach ale jednak.Gości z zewnątrz bardzo mało.Żadnych władz gminnych?Pani burmistrz nie będzie po dziadach Zalasowianach żurku jadać to pewne. Zawsze gardziła plebsem. Inni gdzieś w drodze maja dotrzeć no pewnie wypadało poczekać czy ja wiem zresztą czy było na kogo?Fajnie się przejęło dziedzictwo i teraz rządzi ale smutne to wszystko co sam sołtys zauważył i uskarżył się posłowi ,że rzekomo nie ma atmosfery.Oczywiście jak miała być?No pewnie dla pewnej grupy było super.Pani Romanowska przeciw Karasiewiczowi pod rękę z Władkiem to dopiero fajne dożynki.czego jeszcze doczekamy?

   • bezznieczulenia on 23 sierpnia 2011 at 09:41

   Tak Janku takie jest życie. Dotąd Cię widzą póki jesteś potrzebny. Wszystkich to dotyczy nie tylko burmistrzów. I jeszcze jedno, najwięcej przykrości spotyka nas od tych, dla których najwięcej zrobiliśmy.

   • zdziwiony on 23 sierpnia 2011 at 20:46

   no a Dolek tak bardzo brawami wita Wojtkiewicza – miernota to wszystko

   • Anonim on 27 sierpnia 2011 at 09:40

   Drogi Janku,nikt o Panu Burmistrzu Karasiewiczu nie zapomniał ,a przynajmniej my zalasowianie.Burmistrz był zaproszony na dożynki ,Koło Gospodyń nie zmieniło żadnej orientacji ,bo to właśnie Pan Karasiewicz dążył do tego żebyśmy działali i Jemu to zawdzięczamy .Nadal popieramy Pana Karasiewicza i murem za nim stoimy.Gdyby był na tych dożynkach to miał być poproszony do wygłoszenia przemówienia.Pani Marii też się nie czepiajcie bo nie macie o co.
   Nie zapomnieliśmy o Burmistrzu i pamiętać będziemy bo bardzo dużo mu zawdzięczamy i serdecznie go pozdrawiamy.

  • oj on 22 sierpnia 2011 at 13:53

  Po obejrzeniu tego filmu ogarnął mnie niesmak. Zupełny brak przygotowania, naprawdę Panie sołtysie w Zalasowej mieszkają ludzie, których taki byle jaki sposób wypowiedzi odraża !!! proponuję albo milczeć albo lepiej się przygotować, bo nie wypominając wady wymowy sam sposób wypowiedzi jest po prostu nie do przyjęcia.

  • osustwo on 22 sierpnia 2011 at 12:21

  Dobry interes “ciemny lud to kupi” przytoczyłem klasyka i kolege posła, sołtys też z PZPR..ups tzn. z PISuuuuuuuuu.

  • Anonim on 21 sierpnia 2011 at 14:51

  Witam i zapraszam do obejrzenia zapisu Video z dożynek w Zalasowej

  http://zalasowa.cba.pl/?p=195

Komentarze zostały wyłączone.