Zebranie mieszkańców Lubczy 30. 03. 2014

 

Jest rok wyborczy więc polityka (kampania), może bardziej niż zazwyczaj, również na zebraniu. Potrzebna też polityka. Jak wiadomo uciec od niej nie można, ale też i nie trzeba uciekać. 

Zapraszamy do merytorycznego wypowiadania się. Przypominamy, że nie ma wprowadzonej moderacji. Dyskusja jest niejako na żywo. Warto pisać przemyślane komentarze. az

Część 1.

Część 2.

 

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/zebranie-mieszkancow-lubczy/

9 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Informacja. Zebranie w Lubczy już w sieci. Wkrótce Kowalowa i Wola Lubecka.

  Zapraszamy do merytorycznego wypowiadania się. Przypominamy, że nie ma wprowadzonej moderacji. Dyskusja jest niejako na żywo. Warto pisać przemyślane komentarze. az

 2. Słyszałem że Marcinek się też nie popisał.Albo prywatne interesy albo bycie radnym dla interesu naszej wsi. Nie można jedno i drugie.

  1. Jedyny radny, który stara się coś zrobić. A co może poradzić, kiedy jest sam bo reszta burmistrzowej usługuje.

 3. Nie no dzisiaj była niezła jazda, szpak wykrzykuje coś co chwila pod kątem radnych, a burmistrzowa na pytanie tego z banku o o zamontowaniu oświetlenia w Nadolu mowi, że lampy bedą teraz krócej świeciły- jak w Nadolu nie m lamp hehe. Dobre jest jak augustyn z p. burmistrz toczą walki polityczne na scenie, nasi radni sie przyglądają, kto sie odezwie jak każdy boi sie, że ktoś zrodziny wyleci z pracy… chora sytuacja i tyle. Skoro dla Lubczy nic nie da sie zrobic to ZNAJDŹMY TYCH LUDZI CO MOGĄ COŚ ZROBIĆ.

  aha pytanie do radnych dlaczego na poczatku zebrania siedli sobie razem z tłumem?? odcinają się teraz od obecnego włodarza?? Niedładnie, nie pamiętają jak razem sobie fotki pstrykali na plakaty wyborcze???

  Polityka uprawiana w naszej gminie nie ma nic wspólnego z prawdzimym tego słowa znaczeniu. jeżeli ktos ma inny pogląd to automatycznie zostaje wykluczany zamiast rozmów to są kłótnie. Gratuluje postawy pana Kumięgi- potrafi sie śmiać nawet z własnej pracy i tego co wnosi do lokalnej polityki…

  Kpina i MARNOTRASTWO pieniędzy podatników, którzy na nie ciężko pracują. Nie ma kasy w gminie?? Zwolnić połowę urzędników, obicaż horendalne pensje- tak postapiłby właściciel prywatnej firmy. My z gminy nie otrzymujemy nic poza marnym odśnieżaniem, remontami dróg- jeżeli z pensji nie pobierany by był podatek stać byłoby każdego na zrobiene sobie kawałka własnej drogi i niech gmina te swoje promesy itd wsadzi…

  1. szczera, ale niestety prawda….

   1. Burmistrz napuszcza jednych na drugich, jakaś nawiedzona baba lata z papierami po sali, z tłumu słychać przekleństwa i pyskówki – żenada. Przecież kiedyś Lubcza była wsią mocno zintegrowaną. Pamiętacie budowy dróg, w które mocno zaangażowani byli sami mieszkańcy a śp. ks. Szawliński (proboszcz parafii) mocno temu patronował, gdzie podziała się ta solidarność społeczna?
    Ewidentnie widać, wynika to z dyskusji, że brak chodnika w Ryglicach to rozgrywki pomiędzy Połoskową i Augustynem, zemsta radnego z powiatu za słabe poparcie jakie ma w Ryglicach. A przecież jest radnym wybieranym przez całą gminę więc rozgrywanie takich spraw politycznie jest mocno nieetyczne.
    Przewodniczący znieważa radnych jakby zapomniał, że sam przecież nim jest. Utworzyli klub, prowadzili jakieś prywatne rozgrywki miast zajmować się tym do czego zostali wybrani a teraz stwierdza, że jest bezradny. Dziękujemy za szczerość.

     • Prawda.. on 2 kwietnia 2014 at 20:46
     • Odpowiedz

     Dziwić sie w sejmie, senacie, że takie cyrki odstawiaja jak w gminie najmniejszej jednostce samorządadowej jest to samo. Z kogo mamy brać przykład?/ Kiedy skończa sie w końcu te układy i układziki?????

 4. dziękuje mediom za przybycie.

  1. Proszę bardzo. W Lubczy media nie miały nigdy stresu. W innych miejscowościach różnie bywało, gdy wchodziły nagrywania 🙂 Dziś wszędzie, w każdej miejscowości jest ok. az

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)