Zebranie mieszkańców sołectwa Bistuszowa 21.04.2013 r.

Zapis video zebrania mieszkańców sołectwa Bistuszowa które odbyło się w dniu   21.04.2013 r.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/zebranie-mieszkancow-solectwa-bistuszowa-21-04-2013-r/

13 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Bardzo zalosne i wstydze się Kowalskiego i tych krzykaczy. Nie posylałem nikogo z mojej wsi, aby robić burde i osądzaćinnych. Ciekawe, gdzie byli pseudo tupeciarze, gdy burmisrrzowal przez 20 lat poprzednik? Połowy tej mini delegacji nie znam z Bistuszowej, a Kowalski Roch ma wielką ale słabą głowe.Najgorsze, gdy komuś urwało to gdzie miał rozum. Wstudze się za Tych pseudo bistuszowiaków.

  1. Czasami potrzebne są krzyki i burdy a osądzać władzę trzeba. Jeśli rok temu Burmistrz mówi, solennie obiecuje wodę, po czym okazuje się, że to mrzonki, no to co się dziwić determinacji mieszkańców. Władza obiecywała, obiecuje i będzie obiecywać, a ludzie rozliczli, rozliczją i będą rozliczać władzę, lepiej lub gorzej. W naszej gminie sprawa ułatwiona w udowodnieniu słów wypowiedzianych przez władzę. Ot i tyle w temacie.

   1. Szkoda, że wciąż nie wszyscy wiedzą o nagrywaniu a władza tego nie propaguje.

     • Dokładnie on 28 kwietnia 2013 at 22:20
     • Odpowiedz

     Dokładnie tak. Podaja na FB gminnym różne wiadomości a linków do nagrań zebrań czy sesji nie podadzą już.

  2. Wydaje się że Jan jest mocno związany z dzisiejszą władzą, pewnie bierze diety jako radny lub sołtys. W każdym razie gratuluję Janowi poczucia samozadowolenia i takiej pewności co do kierowania ludźmi cytuję ” Nie posylałem nikogo z mojej wsi ” co świadczy że w tej wsi ludzie nie potrafią indywidualnie myśleć. Obyś Janie się nie pomylił !!!!!!!

 2. Można byc złośliwym i powiedzieć to zebranie było nudne.
  Bez szału, szopek, szmądzenia o niczym…..
  Ale nie da sie ukryć, że zaproszeni goście po prostu potrafili odpowiedzieć konkretnie na wszystkie problemy mieszakńców, znali sie na tym o czym mówią i mieli doświadczenie.

 3. Burmistrz rok temu obiecała mieszkańcom wodę. Okazało się, że to lipna sprawa i na zebraniu tłumaczyły się z tego już inne osoby. Swoją drogą Bistuszowa pokazał siłę.

 4. Cholerne zainteresowanie sprawami Bistuszowej. Widać to po ilości komentarzy

  1. To było najbardziej konkretne i kompetentnie prowadzone zebranie w tej kadencji jakie widziałam.

   1. ilosc komentarzy nie swiadczy o braku zaineteresowania co dzieje się we wsi.bistuszowa dobrze wie co zrobi przy wyborach o tym mówi sie głośno ,ludzie nie kryja swojego niezadowolenia

    1. wystawiła na nich swoje 4 litery i nie przyszła na zebranie to i ludziska swoje 4 litery mają

     1. Trzeba zapraszać Karasiewicza to będzie pilnowała zebrań ze strachu , bo mimo kłamstw jakimi szpikuje wszystkich i wszędzie na temat poprzednika, to ludziska przestali jej wierzyć.

      • mieszkaniec on 26 kwietnia 2013 at 22:02
      • Odpowiedz

      Bardzo merytoryczne zebranie.Uznanie i pochwała tak dla mieszkańców z Kowalskim na czele jak i dla panów za stołem. Proponuje by na zebrania jeżdził sekretarz z przewodniczącym to będzie normalnie i merytorycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)