Zebranie sołectwa Lubcza 25.09.2011 r.

Zapis video z zebrania sołeckiego w Lubczy.
Przepraszam za opóźnienie.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/zebranie-solectwa-lubcza-25-09-2011-r/

7 Komentarzy

Skip to comment form

  • Anonim on 27 września 2011 at 23:25

  Kolejna manipulacja na stronie Urzędu Miasta w Ryglicach . Sprawa dotyczy dopisania do listy ogłoszonych zebrań zebrania w Uniszowej. Tego wpisu nie było,podobna sytuacja miała miejsce z zebraniem w Joninach które zostało dopisane. Sprawę należy wyjaśnić albo postępujecie uczciwie albo robicie z nas idiotów?

   • Uważny on 3 października 2011 at 06:11

   Czy ten Sołtys chodził do szkoły? Przecież on czytać nie umie.

  • Anonim on 27 września 2011 at 17:25

  Jak sołtys mógł ogłosić przyjęcie protokołu przez zebranie kiedy nie było liczenia głosów? Na tzw “oko”?
  Nasi kandydaci do parlamentu?! Pan Augustyn-problemy ze składnią na poziomie szkoły podstawowej, a nasze “Słonko Ryglic” nie wie, że mówi się słońce. Pewnie takich gaf i wpadek jest o wiele więcej ale nie mam czasu by szcególówo analizować to nagranie?

  Kupowano głosy w Lubczy? Proszę o więcej informacji. Kandydatka straszy sądem ale jak stwierdza nie zrobi tego, czyżby obawa przed ujawnieniem prawdy?
  A tak a propos, ile kosztuje głos na burmistrza a ile na posła czy senatora?

  • Anonim z Lubczy on 27 września 2011 at 16:16

  Mamy w Lubczy naprawdę Nowa Jakość,ale czy lepszą??Pan Augustyn robi kampanię jeźdżąc po całej gminie na spotkanie, wow nowość… Z całym szacunkiem dla Urzędu Gminy ale jak zachowuje się Pan Zastępca burmistrza, publicznie występując ręka w kieszeni sposób mowy, przecież jak tak można… Pani dyrektor w Lubczy mówi że i jak nie mamy czym martwić sie bo chcąc czy nie chcąc będziemy na 3 miejscu. To tylko kilka wskazówek z licznych potknięć na tym zebraniu. Jeżeli taka ma być Nowa Jakość…to chciałbym wymienić ich na inne osoby… może znajdzie się kilka osób w całej wsi, które staną na wysokości zadania i bedą wspierać mieszkańców, współpracować ze sołtysem i chcieć coś pożytecznego zrobić dla Lubczy, niech diety z Urzędu Miejskiego nie będą na pierwszym miejscu…

  Zastanówmy się nad tym wszystkim, bo jako mieszkańcy zasługujemy chyba na więcej , prawda??

   • Basia on 27 września 2011 at 23:29

   Pan vice-burmistrz miał rozpięty rozporek i do tego trzymał rękę w kieszeni to było ohydne ,tak niekulturalne że aż się chce wymiotować .

  • uważny on 27 września 2011 at 08:54

  Zwracam uwagę na ewidentną nieprawdę czas filmu 1godz. i 43 sekundy . Mowa o dowożeniu dzieci do szkoły w Lubczy , pani burmistrz mówi że zostało ogłoszone zapytanie o cenę na tą usługę. Niestety nic na ten temat na stronie urzędu nie ma http://www.ryglice.pl/bip/auctions Dlaczego nas pani oszukuje mówiąc że pani ogłosiła ?

  • Jonek on 27 września 2011 at 07:53

  Co za kultura vice burmistrz stoi z rozpiętym rozporkiem i mówiąc do ludzi trzyma rękę w kieszeni. Pani się poczuła dotknięta wypowiedziom że kupowała głosy, kto wie co się działo w zaciszu domów, które odwiedzano przed wyborami, z tego co widać po zebraniu w Woli to praktyka zamykania się i kupczenia trwa nadal.

Komentarze zostały wyłączone.