Harmonogram wiosennych zebrań wiejskich 2017

Harmonogram zebrań wiejskich  TUTAJ

                                                                                                                        az

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/harmonogram-zebran-soleckich/

22 Komentarze

Skip to comment form

 1. Angela Merkel ( z Niemiec) zaprasza ministra.Morawieckiego na spotkanie grupy 20 najbogatszych z państwa świata jako gościa ministra finansów z Niemiec.
  Ostatnie 20.lat to najlepszy okres w historii naszych krajów.
  Merkel jest jak cesarz Otto III , najlepszy przyjaciel.Polaków od tysiąca lat.
  Warto by tego nie spieszyć.

   • Ekonomista on 17 marca 2017 at 19:17
   • Odpowiedz

   Merkel urodzona w Gdańsku i ma polskie korzenie. Cieszy że gospodarka nasza kwitnie. A tak opozycja lamenciła i lamenci.

  1. Istny cud gospodarczy stał się. 2 lata temu pisowe lamenciły, że Polska w ruinie a teraz tak chwalą, że kwitnie. Jakieś rozdwojenie jaźni czy cuś.

   1. A jakby tak nie rozliczne afery w 8 latce toż dopiero by dziś było bogato i perspektywicznie. Narazie nie słychać o aferach jakby.

    1. A juści. A SKOKi to co? To tylko jeden przykład, inne przypomnij sobie sam. Mnie sie nie chce na razie pisać, ale co się odwlecze to nie uciecze. Na wszystko jest odpowiedni czas.

      • Trąbalski on 18 marca 2017 at 01:01
      • Odpowiedz

      Pewnie oceniasz ludzi według siebie. Obecna ekipa to inny sort. Pamiętaj o tym podczas głosowania. Nie wybieraj aferzystów

     1. No tak, to są PANY, a reszta narodu to ciemny lud, który wszystko kupi. Jak chcesz to w to wierz i myśl sobie, że każdy jest taki głupi. Oj naiwny ty, naiwny.

 2. posła Wąsika

  brawo

 3. Tak więc na Zalasowskim zebraniu przyjdzie panu Burmistrzowi wykonać wyrok sądu i przeprosić pana WO.

  1. I co w tym nadzwyczajnego, od tego jeszcze nikogo nie ubyło.

   1. Ciekawy wywiad w RMF:

    http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-kosiniak-kamysz-to-co-sie-dzieje-przynosi-szkode-armii-kukiz,nId,2369163

    Warto właśnie wiedzieć, że w armii naszej przerost kadry oficerskiej w tym generałów nad tzw. zwykłym żołnierzem był i nadal jest ogromny. Skutki tego nie są dobre. Nawet patrząc z punktu widzenia ekonomicznego (bogate wynagrodzenie dla oficerów). Tak złośliwie można zapytać. Jeśli ci generałowie odchodzący sami czy też zwalniani tacy świetni, to dlaczego doprowadzili m.in. oni do takich przerostów?

    1. Paweł Kukiz nie jest autorytetem. Porównanie Generałów (którzy nie jednokrotnie patrzą na śmierć człowieka) do osoby, który wychodził na scenę i pewnie nie zawsze trzeźwy, a może po czymś jeszcze innym jest żałosne. Nie macie szacunku nawet dla munduru, ale za to dla Misiewicza tak!

     1. Co do Misiewicza, to cóż to za wojacy, którzy takiemu misiowi oddają honory? Mówmy o faktach. Faktem jest przerost kadry oficerskiej nad nie oficerami i to jest ewidentnie niedobre. Kto za to odpowiada? Politycy i sami generałowie jak sadzę.

       • Anonim on 17 marca 2017 at 16:15

       Salutujący to dupki

       • mionister on 18 marca 2017 at 11:04

       Są tacy co nie oddają i odchodzą lub za nie oddawanie ich wyrzucają. W wojsku obowiązują zasady i reguły, a wojskowy ma wykonywać polecenia i rozkazy. Bo to jest wojsko, a nie plac zabaw! Jeżeli mówisz o faktach to przedstaw wiarygodne źródło Twoich informacji.

       • az on 18 marca 2017 at 17:34

       Do mionister.

       Bardzo łatwo dotrzeć do informacji o kadrach w naszej armii. Pierwszy z brzegu link np.

       http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/po-co-nam-tylu-generalow-mam-ich-wiecej-niz-amerykanie/6f36ypr

       • Anty Ben on 19 marca 2017 at 19:34

       Mamy tylu generałów i oficerów bo po zmianie ustroju i zniesieniu obowiązkowej służby wojskowej nasze wojsko znacznie zmniejszyło swoje szeregi, dowództwo zaś pozostaje bez gruntownych reform i nadal jest dostosowane do dawnej doktryny wojennej. Przez co żołnierzy w polu jest stosunkowo mało w porównaniu do oficerów. Potrzebna jest nam porostu gruntowna reforma i przebudowa armii.

       A totalne ogłupiają naród i podnoszą larum co to się nie dzieje a dzieje się normalność

       • az on 24 marca 2017 at 05:03

       Kontynuując dyskusję o odejściach i dymisjach w naszej armii.

       Taki materiał:

       http://m.niezalezna.pl/95882-balon-manipulacji-o-odejsciach-z-armii-pekl-wystarczylo-przedstawic-te-dane

       • Mątwa on 24 marca 2017 at 09:10

       To, że. przeciętny człowiek ulega dezinformacji, to zrozumiałe, ale nie jest zrozumiałym dlaczego dziennikarze niektórzy oraz wielkie stacje telewizyjne, jak np. TVN nie informują rzetelnie o sprawach w kraju tylko mącą jak i w wycinka drzew. Zablokować takie stacje by wypadało albo niech dziennikarz traci pracę za glupot opowiadanie

       • az on 24 marca 2017 at 19:25

       Rządzący mogli by ustanowić prawo, że za podawanie opinii publicznej przez dziennikarzy niesprawdzonych informacji traci się nawet prawo wykonywania zawodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)