Paweł Augustyn – czas na głos wyborcy

 

logo

 

Szanowni Państwo

 

Cieszę się, że udało mi się zaktywizować mieszkańców naszej gminy poprzez bezpośrednie spotkania ze mną oraz publiczne debaty z moim kontrkandydatem, gdzie mogłem przedstawić program rozwoju Gminy Ryglice na następne 4 lata. W przeciwieństwie do mojego kontrkandydata przedstawiłem realny program rozwoju gminy, wskazując problemy i jednocześnie ich rozwiązania. Zapewniam Państwa – jeżeli wybierzecie mnie na burmistrza ten program zrealizuję. Oczywiście Wasze sugestie i uwagi na blogu, zarówno te pozytywne jak i negatywne, są dla mnie bardzo cenne, ponieważ pozwalają mi spojrzeć na wiele spraw z innej strony, każda opinia jest dla mnie bardzo ważna.
Pozdrawiam wszystkich mieszkańców gminy. Nie ważne kto zwycięży – najważniejsze ażeby wygrał rozwój gminy oraz by żyło się lepiej i taniej. Tego Wam i sobie życzę .
Proszę o Wasz głos w niedzielę.
                                                                                                            Pozdrawiam , Paweł Augustyn
                                                                                               

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/pawel-augustyn-wyborcy/

18 Komentarzy

Skip to comment form

  • Anonim on 29 listopada 2014 at 16:43
  • Odpowiedz

  Nieważne kto wygra. Największą dla mnie satysfakcją jest to, że Paniusia już się pakuje. Pani Tereso oczerniając innych wyrządziła Pani wielu ludziom wiele krzywdy i to się teraz na Pani zemściło.

 1. Paweł Augustyn to zdecydowanie lepszy kandydat od swojego konkurenta. Po wysłuchaniu jego debaty jasno widać, ze jest osobą która może i zrobi dla Ryglic dużo dobrego a tego Nam potrzeba!! Trzeba skończyć z przeszłością i zagłosować na osobe która pociągnie Ryglice do przodu, także namawiam do glosowania na Pawla a na pewno się nie zawiedziecie!!

  • Anonim on 29 listopada 2014 at 00:00
  • Odpowiedz

  Jest ok PA

  • Anatol on 28 listopada 2014 at 23:55
  • Odpowiedz

  W sondzie znów wygrywa PA tak jak w pierwszej turze 🙂 to dobry znak podejrzewam że BK pociśnie ponad 2000 głosów lepiej od PA

  • Wielbicielka on 28 listopada 2014 at 23:54
  • Odpowiedz

  Panie Pawle !! Pan sie nie boi cała Polska zagłosuje na Pana. Po cichu może Pan liczyć na Europę. Wszystkie ugrupowania Pana popierają w końcu wszędzie Pan był. Sukces jest murowany.

 2. OD KARASIEWICZA TYPU LATAJĄCY HOLENDER ZACIETRZEWIENI NIENAWIDZĄCY LUDZI WASZA NIENAWIŚĆ I PYCHA MOŻE SPROWADZIĆ ŻE W NIEDZIELE WIECZÓR OBUDZICIE SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIKU.

  1. KLAKIERZY OD AUGUSTYNA JUŻ WAS NIKT NIE CZYTA A DOPIERO KTO MIAŁBY SŁUCHAĆ.

  • Wreszcie on 28 listopada 2014 at 23:43
  • Odpowiedz

  RYGLICE się przebudziły też coraz głośniej i śmielej mówią o programie Pana Augustyna może pan po cichu liczyć na rygliczan

  • Z KOWALOWEJ on 28 listopada 2014 at 23:38
  • Odpowiedz

  Kowalowa też popiera Pana Pawła, świetnie pokazał pan klasę to
  Karasiewicz uczył się od Pana wszystkiego
  zaproszeń
  debat
  podziękowań
  Do pięt Panu nie dorastają
  Wszystko kopiowali , nawet ulotkę bezczelnie pana czytał po prostu lekceważył Pana Stawiamy na Pana

   • Anonim on 28 listopada 2014 at 23:47
   • Odpowiedz

   Augustyn na Papieża!!! Nawet Franciszek uczy się od naszego umiłowanego boskiego……ojejku mam orgazm

  • latający holender on 28 listopada 2014 at 23:37
  • Odpowiedz

  Panie lub Panowie RE MŁODY niby Liberał z kądś tam fajnie że głosujecie, popieracie Pana Augustyna tylko kim Wy jesteście? Czy jesteście z tej gminy? Czy siedzicie przy komputerze np jak ja w Amsterdamie? Może wynajęci przez Pana Augustyna? I w zasadzie co kogo obchodzi na kogo oddacie głos? Komu ta wiedza jest potrzebna? Myślicie że za Wami pójdą inni?Za kogo się uważacie?Śmieszni mali ludzie.

 3. Boże

  • Liberał z Jonin II on 28 listopada 2014 at 23:17
  • Odpowiedz

  Brawo!!!! Panie Pawle naprawdę podziwiam Pana i moi ziomale też , już Pan pokazał na co Pana stać a dopiero jak Pan zostanie Burmistrzem liczę wreszcie na lepsze dni i lata dla naszej gminy. Niech mnie Kule biją GŁOSUJE NA PANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • bezznieczulenia on 28 listopada 2014 at 23:35
   • Odpowiedz

   O kurna Liberał się obudził, naczelny prześmiewca RP. Do tego zdeklarowany przeciwnik zbiornika w Joninach. Super poparcie.

  • bezznieczulenia on 28 listopada 2014 at 23:15
  • Odpowiedz

  Już sie nie powtarzaj, to nic nie da. Paweł nie posłuchałeś i nie zmieniłeś klakiera.

  • MŁODY on 28 listopada 2014 at 23:10
  • Odpowiedz

  TAKIEGO BURMISTRZA NAM TRZEBA !!!! AKTYWNEGO MłODEGO, PEŁNEGO ZAPAŁU I DOŚWIADCZONEGO

 4. Zacytuję, bo mi się komentarz spodobał


  Po wysłuchaniu wszystkich debat
  Głosuję na Pawła Augustyna, ponieważ za nim przemawia:
  – zdecydowanie większa energia, ambicja, zapał i chęci
  – świeże spojrzenie na wiele spraw
  – niezależność, brak uwikłania w stare układy sprzed 2010 roku,
  – dużo większe zorientowane w wielu sprawach, jakiego brak kontrkandydatowi.
  – walka o obniżenie cen wody i ścieków. Podzielam argumenty, że skoro łączą się banki, czy operatorzy telefoniczni, to dorzecze może połączyć się z tarnowskimi wodociągami. Więcej odbiorców, mniej administracji = taniej.
  – bardziej nieszablonowe pomysły, a nóż uda się je zrealizować. Przynajmniej warto próbować. Kontrkandydat z miejsca mówi – że tego się nie da. 100 lat temu też mówili że w kosmos nie da się polecieć, ale jednak dało się. Tylko ludzie dla których nie ma rzeczy niemożliwych zmieniają świat na lepsze. Kontrkandydatowi który widać odpuszcza z miejsca, po prostu dziękujemy
  – walka o czystą wodę z naszych źródeł w naszych wodociągach. Podzielam argument, że skoro mamy swojej wody pod dostatkiem, to po co pić żur z białej, do którego wcześniej w okolicy np. Grybowa trafiły ścieki z tamtejszej oczyszczalni. Badania wykonane przez AGH kilka lat temu potwierdziły istnienie dużych źródeł. Będzie nie tylko zdrowiej, ale i taniej, bo woda spłynie pod swoim ciśnieniem. Brak konieczności tłoczenia wody pod górkę z ujęcia z rzeki.

  Kontrkandydat:
  – przegrał wszystkie debaty
  – nie ma takiej energii i chęci jak Pan Augustyn
  – niezorientowany w wielu sprawach, nie wiedział ile mamy lasu w gminie, nie znał cen wody i ścieków, cenę wodomatu wziął z sufitu i przy tym przesadził z nią 5 razy.
  – uważa że to nie możliwe, tamtego się nie da, itp. Pewne jest, że jakby tacy ludzie kreowali rozwój świata na przestrzeni minionych wieków, to nie mielibyśmy komputerów, nie latalibyśmy w kosmos, i tak dalej.
  – oznacza powrót tego co było przed 2010 rokiem, a tez było wtedy wiele złego – wiele różnych błędów, niedopilnowania, niedopatrzenia. Czyli to samo co skutecznie kontynuuje od 4 lat w MORDzie, gdzie nawet wyrosła z tego afera.
  -zachowuje się chyba jakby uważał, że mu się fotel za jakieś zasługi należy.
  -daje zauważyć swój niezbyt dobry typ charakteru: cwaniak.

  Jak ktoś chce odgrzewanego kotleta, to jego sprawa. Tylko żeby później nie miał pretensji że było niesmacznie a gmina poniosła jakieś konsekwencje nieświeżej strawy.”

  1. fajne to , takie i z humorem i z rozmysłem , gdyby wszyscy tu tak pisali byłoby ciekawie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)