Pierwsza Sesja Rady Miejskiej w Ryglicach

 

Sesja

 

Zawiadomienie o sesji  TUTAJ

Relacja video  TUTAJ

                                                                                                                                                 az

 

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/pierwsza-miejskiej-ryglicach/

129 Komentarzy

Skip to comment form

 1. ale stęka ten nowy przewodniczący… wiedział że go wybiorą i się nawet nie przygotował… bzdura – udawał, że niby trza improwizować, że niby naturalne. Q to takie sztuczne, jak gmo.
  No dobra. Jest rada tym razem zaradna. Przed sesją się ugadają i pod kamerą podniosą rękawy. Krótko, zwięźle i do rzeczy. Tyle, że to jest żałosne. Tak nie będzie nawet miesiąc ani dwa. A jak będzie miesiąc, to na pewno tylko do 2018. Bo to nie przejdzie. To zwykła bzdeta. Tak to w Rosji.

 2. Konieczne lekcje czytania dla przewodniczącego Rady

 3. Żal mi was i tej waszej ślepej wiary

  • pysiu myslu on 3 grudnia 2014 at 06:28
  • Odpowiedz

  Ja obrażam?? W żadnym wypadku. Poprostu pisze zdanie ludzi którzy zostali oklamani przez te wybory. A wy jako wyborcy benia przekonacie się ze to wy cofneliscie gminę o 200 lat wybierając karasiewicza. Wybierając jego okazalisciesie ślepi i głusi. Żal mi tej całej gminy.

  1. Przestań już lamentować, bo mi przypominasz takiego jednego sołtysa, co to jak czegoś nie dostał to się rozpłakał, że mu się nalezy.

  2. Nikt nikogo nie okłamał,to jest decyzja większości, uszanuj wybór. przestań się zachowywać jak dziecko w przedszkolu i stroić fochy jak Kaczyński. Zgodą tylko zgodą można budować.

  3. Jeżeli jesteś facetem to zachowujesz sie jak C..pa, otrzyj łzy i weź się do pracy bo żal mi d sciska jak czytam takie wypociny, … a jak sie cofniemy o 200 lat to BK bedzie miał 100% w wyborach bo wtedy sprosta oczekiwaniom tych którzy na niego nie głosowali.

 4. Obejrzane. Trochu szkoda, że młodzi wiekiem radni nie wystawili sobie siebie pod głosowanie za vice przewodniczącym.

 5. ciekawe czy obnizanie kosztow w gminie przelozy sie na zarobki BK , szczerze watpie

  1. Oczywiście ze dobry burmistrz powinien dobrze zarabiać !
   To tylko patałachy i lamusa z Nowej Jakości tego nie byli w stanie zrozumieć 🙂
   A moze przeciwnie – wtedy nie było dobrego burmistrza, to by sie zgadzało !

   1. czyli bedziemy przeksztalcac szkoly po to zeby burmistrz dobrze zarabial ? dobreee

    1. Potrzebne są jeszcze większe cięcia w oświacie. Trzeba zebrać kasę na pensję dla wice burmistrza.

     1. no 10 tys dla burmistrza o ile nie bedzie wiecej to 480 tys. przez kadencje , dla wice pewnie z 5 jak nie wiecej to 240 tys. no to pasuje z dwie przeksztalcic . Ale pod wnioskiem o referendum wystarszy podpis 30 % mieszkancow 😀

     2. Burmistrz i zastępca za 4 lata to pociągną razem z budżetu z 1 mln zł.

     3. 30 % to akurat Lubcza i Wola

   2. Tylko szkoła Cieslikowskiej w Joninach dla 40 uczniów,
    których można 1 autobusem zabrać
    z przystanku pod kościołem i odwieźć po lekcjach
    kosztuje nas co roku 1 mln zł.
    Klasa w Rygliach gdyby miała 40 osób kosztuje 250 tys!

    Dobry burmistrz umie zauważyć ze 4x droższa edukacja
    jednych dzieci kosztem innych jest niesprawiedliwa:)

    1. Jeszcze mniej będzie niedługo na Woli L.

    2. pasowaloby zeby twoje dziecko chodzilo do 40 osobowj klasy zobaczysz wtedy jakie beda wyniki nauczania nie dostanie sie nawet do zawodowki w Ryglicach powodzenia oszczedny

    3. Gdyby wszystkie dzieci z Jonin ( a mogą wybrać Kowalową)
     przenieść do Ryglic to nawet nikt by tego nie zauważył.
     A klasy powiększyłby się o 3 – 4 uczniów :), w żadnej nie byłoby nawet 30!!!

   3. Uważasz że zarobki poprzedniej burmistrz nie były przyzwoite? Znaczy, były adekwatne do jej osiągnięć? Ile chcesz zapłacić obecnemu burmistrzowi, czy aby tu komuś sodówka nie uderzyła do pały? Jaka jest średnia zarobków mieszkańców tej gminy 2tys – 3 tyś zł na osobę? Oby to nie było tak że tylko kasa przyciąga kandydatów na ten intratny stołek. Obserwując tak nieco z boku coraz bardziej jestem przekonany że niestety tak. A to nie powinien być żaden priorytet dla burmistrza. Jak chce być dobrze opłacany to niech idzie do biznesu. Tam jak się wykaże to i zarobi, a tu by się chciało zarobić niezależnie od wyników, taka jest różnica między biznesem i ciepłą posadką budżetową.

 6. Nigdy nie popierałem Karasiewicza, ale widząc debaty i jak ktoś napisał dobrze dopracowany program Augustyna który kończył się słowami – jak mnie wybierzecie to “wszysko bedzie” i nic nie zlikwiduje (czyt wysokie płace nauczycieli), to wszystkich namawiałem, żeby głosować na BK!!!!

   • burmistrz on 2 grudnia 2014 at 21:09
   • Odpowiedz

   chyba ma nikły wpływ na płace nauczycieli ale najważniejsze że jesteś dumny z wyboru

 7. Rozdział funkcji w Radzie jest dowodem nowego otwarcia!
  Zostali zaproszeni do władz rady przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych.
  a radni jednogłośnie poparli tę propozycję.

  Przewodniczący Stanaszek z Lubczy
  Wice Bochenek z Ryglic
  Szef komisji rewizyjnej Kuś z Kowalowej
  Szef komisji oświaty Turczyn z Ryglic
  Szef komisji gospodarczej Wojtanowski z Bistuszowej

  1. przegłosują jak bedą chcieli

  • do Benia cd on 2 grudnia 2014 at 18:25
  • Odpowiedz

  Nie będę się ponizal do twojego poziomu i nie będę obrażał twojej rodziny tak jak ty mojego ojca. Daremny jesteś. Poza tym ja przynajmniej miałem ojca nie to co ty

  1. Postuluję aby w Ośrodku zdrowia na terenie naszej gminy przyjmował psychiatra, chociaż 3 godziny w tygodniu, bo zdaje mi się że ktoś tu potrzebuje wizyty

   1. z Rosji bo to ich metody?

   • Zbigniew Patyk on 2 grudnia 2014 at 20:06
   • Odpowiedz

   Wiem że to nie jest lekcja polskiego, ale jak już coś to nie będę się zniżał. Ale najlepsze że nie będziesz obrażał rodziny. Człowieku!!! Jak można takie argumenty stawiać? Czy ty się choć trochę zastanawiasz nad tym co te twoje palce wystukują na tej klawiaturze? Ty nie masz za grosz godności, a o jakiejkolwiek kulturze wyniesionej z tej pełnej rodziny nie wspomnę. Więc miej trochę, troszeczkę choć godności, i pod tym wywodem się podpisz tak jak ja.

   1. Zbyszek, osoba która pisze takie paszkwile nie ma za grosz godności , zgadzam się z Tobą i Twoją opinią . Pisze o zacofaniu mieszkańców, a sam/a jest przynajmniej 200 lat do tyłu jak chodzi o kulturę życia w społeczeństwie. Swoimi wypowiedziami obraża nie tylko BK ale również jego wyborców i niepełne rodziny ,a tego już za wiele.

  • do Benia cd on 2 grudnia 2014 at 18:22
  • Odpowiedz

  Dokładnie za karasiewicza wiec to ty jesteś idiota baranie jeden. Sam przez ponad 4 lata widziałem ten dwustronny korzeń w garażu w OSP wiec jak nie ty nie wiesz kto to robił to nie mów. Sam sobie idź do gminy i dowiedz się prawdy. Jeżeli masz zamiar bronić benia kłamiąc to wogole się nie wypowiadaj.

 8. Info.

  Można już obejrzeć nagranie obrad sesji w Ryglicach. az

  • do Benia cd on 2 grudnia 2014 at 13:18
  • Odpowiedz

  Was wszystkich powinni rozliczyć za zbrodnie przeciw ludzkości i za wybór malwersanta, kłamcy, obludnika i oszusta. Ale spoko skończy sie PO w Polsce to i beniu sie skończy. Poprostu nie moge patrzeć na zacofanie ludzi zamiast iść z postępem to cofają sie do czasu prl-u. A to była taka fajna i spokojna gmina. Na psy, na psy schodzicie

  1. Teresa to Ty?

   • AA spod sklepu z on 2 grudnia 2014 at 14:05
   • Odpowiedz

   Terenia czy nie ale fakt jest taki

   • do do benia on 2 grudnia 2014 at 16:28
   • Odpowiedz

   Kim był twój ojciec? Chyba uciekła w dniu twojego porodu kiedy cię zobaczył.

   • Wlk. Antykorump on 2 grudnia 2014 at 17:51
   • Odpowiedz

   AJ i Cieślikowski uchronił BK przed dalszymi przekrętami, które niechybnie spowodowałyby przeniesienie go na Konarskiego. Mam nadzieję, że nie będę ścigany za ten wpis. Jak słyszę i czytam BK to słyszę poprawę. Byle gra to jaka nie była a będzie może i dobrze w gminie. Tak patrząc, winniście poplecznicy BK być wdzięczni AJ i Cieślikowskiemu zwanymi dalej przez dziwnych ludzi – donosicielami – za zatrzymanie działań sxkodzacych gminie i samemu BK. Zapewne BK to zrozumiał po przeczytaniu. Wielki Antykorump

   1. Gdybyś miał świadomość że coś rozumiesz co się do Ciebie mówi to mógłbym z Tobą podyskutować, ale mam przeświadczenie że cokolwiek by nie powiedziano Ty i tak będziesz wiedzieć lepiej, argumentów jest sporo aby móc naświetlić Ci że błędnie myślisz, tylko po co lepiej żyj nadal w swoim przeświadczeniu, i idź śmierdzieć gdzieś indziej.

     • naiwniacy on 2 grudnia 2014 at 18:14
     • Odpowiedz

     W sprawiedliwość wierzyli .A to Polska właśnie.

     1. Przeprowadź się jak Ci tak tu strasznie źle

     2. macie do zaproponowanie, kto nie z wami niech się wyprowadza . Początek przywracania szacunku dla ludzi .

    1. Do Anatol

     no tak – stół nożyce

    2. Anatol , nasmrodziłeś , fu …

   • Pysio- do Benia cd on 2 grudnia 2014 at 21:49
   • Odpowiedz

   … człowieku co ty piszesz ?? choć czytając twoje wpisy mam wątpliwości czy można cię zaliczyć do ludzi- istot rozumnych. Twoje wpisy są poniżej krytyki!, totalne dno ! , a nienawiść jest zaraźliwa jak dżuma. Ponadto nie myśl sobie że w sieci jesteś anonimowy . Przestań obrażać,piszesz że powrót do PRL-u, wtedy za coś takiego to najpierw byś w radiowozie dostał tyle gum na d…. ę że byś nawet nie siadł , nie mówiąc o więzieniu i to jako polityczny. Ponadto tym wpisem kwestionujesz nasze prawo do wyborów-demokratycznych ,a to już jest stąpanie po grząskim gruncie.

 9. Przypominam ze to Karasiewicz wymyślił sobie fontanne w zalasowej i on zatwierdził projekt. I to on zapłacił prawie 250 tyś swojemu kumplowi za projekt tego krypto orla a raczej sroki albo kawki z aureola. Nie T.P nie W.O tylko Karasiewicz. Niech on sobie to weźmie to paskuctwo do domu razem z ta dziwno rodzina z rynku w Ryglicach i przed domem postawi tam będzie do reszty wystroju pasowało. Wszystkich osadzacie a jego błędów nie widzicie. Cholerna sekta z guru na czele.

   • Do kłamcy on 2 grudnia 2014 at 16:22
   • Odpowiedz

   Idź idioto do Urzędu i zobacz na projekt. To. że się jest kretynem i nie widzi się równicy nie oznacza że tak jest. To co jest postawione nie mam nic wspólnego z projektem przygotowanym przez Karasiewicza. Ale jaka władza taki orzeł.

   1. POmalutku z tymi osądami. Cała rzeźba włącznie z orłem była zaprojektowana i wykonana za Karasiewicza i częściowo zapłacona, Nie mieszać do tego porządnych ludzi.

 10. Prezydentami miast zostają zdeklarowani geje. Słupsk City. Prezydent Biedroń.

  1. Goście ze Słupska chowajcie dupska.

  2. taki sam przypadek jest w Wadowicach aż strach wierzyć ze w tym mieście takie dno wybrano

 11. Podobno J.Dębowskiego z woli

 12. A Andrzejek poczciwina portki wicie w gorść i w krzoki. Ponoć w Szynwałdzie przy granicy powstaje obóz dla uchodźców.

  1. Bez jaj. Karasiewicz to nie taka mściwa menda jak Jezior. Nima się czego obawiać.

   • jaś lat pięć on 2 grudnia 2014 at 07:44
   • Odpowiedz

   nie dla uchodźców , ale będą sprzedawać olej do głowy

   1. Jest już pierwszy kandydat… osoba która tu pisze ” do Benia”…. Niech zamówią całą cysternę 😉 stan kandydata krytyczny. Piszę do UE może mają dotację na walkę z głupotą 😀

 13. Przewodniczący Staszek Stanaszek pełne poparcie 15 radnych. Jedność w gminie wszyscy razem dla dobra mieszkańców

  1. Chyba nie do końca tak jest bo z Jedności tylko Stanaszek dostał stołek, pozostałe miejsca opanowała opozycja.

   1. Słysząc opinie osób zaproszonych na sesję chyba po raz pierwszy rada sprawiedliwie obdzieliła wszystkich, choć uważam, że nie wszystkie osoby nadają się do powierzonych im funkcji.

    1. Nie ma opozycji nie ma koalicji jest Rada Miejska która wybrała ze swojego grona Przewodniczącego, zastępcę i przewodniczących komisji . Liczba głosów za 15, przeciw 0, wstrzymujących się 0. Skończyła się zabawa w sejm , podział na naszych , waszych i obcych . Stan finansów , jest katastrofalny, gmina jest w sporze z kilkoma wykonawcami. WSZYSCY BIERZEMY SIĘ DO ROBOTY , ZABAWĘ POZOSTAWIAMY politykierom którzy nie dostali się do rady , z nadzieja że nigdy się już nie dostaną .

     1. się dostają jedni ,raz drudzy ,a co do działania to pożyjemy i zobaczymy .

     2. Nie ma opozycji, nie ma koalicji. Trzeba przypomnieć kto był autorem takiego stanu w naszej gminie. Pani Bochenkowa niechaj zapyta męża jak to było w latach 1998-2002 gdy mąż był radnym, kto był twórcą podziału rady na dwa obozy. Kto rozprawił się z opozycją i w jaki sposób po wygranych wyborach na burmistrza w 2002r. Kto po wygranych wyborach w 2006r. rozdawał karty i dla kogo, a kto został wysłany do opozycji i traktowano ich jak śmierdzące…… Zapomnieliście, dziwne. To nie ostatnia kadencja podzieliła gminę. Trudno te doły będzie zasypać.

      • nie ma opozycji on 1 grudnia 2014 at 18:36
      • Odpowiedz

      To niechaj autor komentarza napisze ilu radnych było dzisiaj zaproszonych na spotkanie godzinę przed sesją, gdzie podobno dzielono stołki.

      • Optymistka on 1 grudnia 2014 at 19:02
      • Odpowiedz

      Może niektórzy potrzebują igrzysk , takowych w tej Radzie nie będzie . Trzeba wziąć się za pracę , a Radnym podziękować za pierwszą , bezkonfliktową sesję mąjąc nadzieję na pozostałe takie same pozostałe

     3. w przypadku radnych to rozumiem tęgie myślenie, no to ciekaw jestem pomysłów .

 14. Panie Zieliński kiedy koniec moderacji? Spodobała się Panu robota cenzora? Che, che

  1. Wyłączyłem moderacje, przypominam że komentarze stanowią własnosc autora i administracja nie ponosi za nie odpowiedzialnosci .Radzę sie zastanowić i nie przeceniać anonimowośći w internecie.

  2. Robota jak robota, czesto nocna 🙂 . Już kilkanaście razy tu pisałem, że nie jestem i nie byłem jedynym administratorem. Żadnej cenzury nie było. Dwa komentarze nigdy nie ujrzą światła dziennego z powodu wulgarnego słownictwa. Kilka telefonicznych interwencji o usunięcie komentarzy. Taki bilans.

   Cieszę się, że sesja została nagrana przez urząd.

   1. Interesujace, że nagrali. Czuje się Pan Wielkim Nieobecnym na sesji w gminie i w powiecie?

 15. Gratulacje Panie Bernardzie.
  Jeśli wolno coś doradzić to proszę mianować Pana Stanisława Drąga sekretarzem Gminy. On Jeziora, Połoskę, Wojtanowskiego, Władka, Sępka i im podobnych rozliczy. On ich wszystkich wsadzi do paki, Pan nic nie bedzie musiał robić tylko spokojnie zarządzać Gminą, a cały syf po poprzednikach Pan Staszek posprząta.

  1. Tylko żeby Pan Staszek nie dokopał się do syfu po panu Karasiewiczu 🙂

  • Pozostałe 7 miejscowości on 1 grudnia 2014 at 08:43
  • Odpowiedz

  Zalasowa WON do Skrzyszowa.

  Pozostałe 7 miejscowości poza Zalasową
  Augustyn: 2000
  Karasiewicz: 1450

  Chcieliśmy innego burmistrza a Wy Zalasowiacy znowu żeście wszystko zepsuli. Karasiewicz to nie wybór całej gminy, tylko osoba narzucona reszcie przez największą miejscowość.

  Mając prawie 1200 głosów z Zalasowej, to jest prawie połowę całego poparcia, nie jest dużym osiągnięciem zostać Burmistrzem. Wystarcz ze wszystkich pozostałych miejscowości naciułać po 20% poparcia.

  To jest nie w porządku, aby inne miejscowości musiały zebrać się wszystkie w siedem, chcąc przegłosować jedną Zalasową. Ta miejscowość nie ma prawa bytu w tej gminie, jest za duża..

  1. Według tej teori to u Was Benek powinien dostać zero głosów, a jednak dostał sporo, czyli inne miejscowości też chciały Go na burmistrza. Zróbcie se swoją gminę pod przywództwem manipulanta i malwersanta Pawełka to bedziecie z jedny studni wiadrem wode nosić

   • Zalaswowianin on 1 grudnia 2014 at 09:00
   • Odpowiedz

   Andrzej przestań kmiocie:) weź tabletkę- weź tabletkę-weź tabletkę;) boli co?

   Zalasowa THE BEST 🙂 JEDNOŚĆ nie damy się nikomu.

  2. Idź wypłacz się mamusi. Boli was to? I dobrze, ma boleć! I będzie bolało!

  3. Jeśli nie liczysz Karasiewiczowi Zalasowej To nie licz Augustynowi Lubczy. Bez Lubczy do 2000 to chyba dużo mu brakuje

   • Z Zalasowej on 1 grudnia 2014 at 12:32
   • Odpowiedz

   W sumie, to nie głupi pomysł przyłączyć Zalasową do gminy Skrzyszów. Zyskała by znacznie więcej niż pozostając w gminie Ryglice, ale cóż, ktoś tak podzielił przynależność administracyjnie i koniec.

  4. To naprawdę przykre że jest ci tak smutno z tego powodu że wygrał Zalasowianin. Rozumiem to rozgoryczenie ze ta wredna Zalasowa znowu tylu porządnym obywatelom naszej gminy tak namieszała. Tylko jednego szkoda, szkoda ze mam to tak głęboko w d..ie ? hi hi hi….Benek rządzisz!!!

 16. I jak to pisał pan Bogusław.L na F cyt.” poszły konie po betonie” myślę że ten komentarz wszystko wyjaśnia.

  • Andrzej on 30 listopada 2014 at 23:26
  • Odpowiedz

  Cóż….. gratulację Panie Barnardzie .

  1. Gratulacje Panie Burmistrzu.

    • AA spod sklepu z on 1 grudnia 2014 at 05:16
    • Odpowiedz

    będzie kolejna fontanna tym razem z gnojowicą u Władzia

  • Rygliczanka on 30 listopada 2014 at 23:25
  • Odpowiedz

  Panie Bernasiu Gratulację zrób Pan porządki z tym bajzlem

  • Władziu on 30 listopada 2014 at 23:23
  • Odpowiedz

  Gratulację sąsiedzie cóż ja przegrałem wszystko

   • krzych on 30 listopada 2014 at 23:52
   • Odpowiedz

   A czego sie spodziewałeś sąsiedzie?

  • Anonim on 30 listopada 2014 at 23:01
  • Odpowiedz

  W Tuchowie Ryś przegrał z Drogosiem

  • Masakra on 30 listopada 2014 at 22:07
  • Odpowiedz

  Emocje jak przy wyborze papieża 🙂

  • Znający Temat on 30 listopada 2014 at 22:06
  • Odpowiedz

  Panie Jezior! Na jednej taczce z Połoskową pojedziesz. Gdybyś miał jaja to byś ładnie podziękował i odszedł z honorem, jeśli go jeszcze posiadasz.

  1. Pan Jezior przez swoją zawiść poniósł klęskę

   • Obiektywny 2014 on 1 grudnia 2014 at 07:19
   • Odpowiedz

   Pan Andrzej powinien zlikwidować tą psełdo stronkę internetową i odejść całkowicie najlepiej się wyprowadzić z gminy ( ja bym tak zrobił po czymś takim ) może zająć się handlem obwoźnym jak lider z Zalasowej WO. Po tych wyborach w handlu będzie pracować więcej koleżanek i kolegów którzy 4 lata temu po agresywnej kampanii i gnojeniu ludzi wygrali . DOWIDZENIA TERAZ NIE MA ciebie , ciebie, ciebie 🙂 Zaczynają się czystki, więc się zacznijcie bać .

 17. Mamy Burmistrza

  Bernard Karasiewicz – 2622 głosy
  Paweł Augustyn – 2170 głosy

  Źródło: KWW JEDNOŚĆ

  1. PAWEŁ NIC SIĘ NIE STAŁO! NIC SIĘ NIE STAŁO!

    • jaś lat pięć on 1 grudnia 2014 at 05:05
    • Odpowiedz

    teraz pozstało starować na co…..?

   • anonim on 30 listopada 2014 at 22:08
   • Odpowiedz

   Kto jest obecnym Radnym Seniorem, czy I Sesja będzie nagrywana ?

   1. Najstarszym wiekiem radnym jest, jeśli mam dobre informacje, Pan Józef Dębowski z Woli Lubeckiej. Ja sesji dziś nie nagram. Praca i brak czasu. Szkoda, że sesja nie została zwołana na 29 listopada czyli na sobotę. Zapewne zostanie nagrana z urzędu.

    1. No zobaczymy, jak to będzie – kiedy role….. się ………

   • Pytanie on 30 listopada 2014 at 22:14
   • Odpowiedz

   i teraz do tych co głupoty wypisywali, kto chodził i nagadywał ludzi i wręcz nakazywał żeby głosowali na jedną osobe??? Ci od Karasiewicza czy ci od PA??? Mam nadzieje, że z upływem tej kadencji skończy się również obłuda mieszkańców naszej gminy.

   • Anonim on 30 listopada 2014 at 22:24
   • Odpowiedz

   Gratulacje , ludzie wybrali, musimy uszanować werdykt mieszkańców gminy

   1. Ludzie bardziej zawistni byli niż sami kandydaci miedzy sobą. Naprawde widac to było, bo obydwaj kandydaci byli w porządku względem siebie. Ale zawsze znajdzie sie grupa takich co chce narobić zamętu…

   2. To nie wybór mieszkańców Gminy tylko wybór narzucony przez Zalasową – 1200 głosów miał tam. W pozostałem części Gminy przegrał ponad 700 głosami.

    Niech Zalasowa zrobi sobie oddzielną gminę.

     • przypominam on 30 listopada 2014 at 22:58
     • Odpowiedz

     że BK wygrał także w Ryglicach i Bistuszowej

     1. Przegrał w 4 miejscowościach, wygrał w 3.

      Proponuję oddzielną Gminę w Zalasowej, niech tam będzie wójtem. Ryglice niech wybierają burmistrza bez udziału zalasowej.

      • Anonim on 30 listopada 2014 at 23:42
      • Odpowiedz

      Wstyd dla Ryglic.

     2. Ryglice wybrały Karasiewicza, bo tu są mądrzy ludzie.

     • Anonim on 30 listopada 2014 at 23:21
     • Odpowiedz

     Tatarskie korzenie Zalasowian. Lubią być trzymani krótko za twarz.

     1. Sam jesteś Tatarem gnojku 🙂 Gratulację Panie Benku rządzimy:)

      • zachwycona on 30 listopada 2014 at 23:34
      • Odpowiedz

      GRATULUJĘ, Panie burmistrzu, BK to porządny człowiek i ludzie to docenili, a głosy przeciw są efektem kampanii nienawiści Pana Andrz . Pana Cieś i przegranego Władka, tak lataliście, gadaliście bzdury, a i i tak jesteście W czarnej d…..e!!!!

      • Anonim on 30 listopada 2014 at 23:45
      • Odpowiedz

      Najbardziej ciała dała Bistuszowa. Gdzie więc był Wojtanowski mający się za guru tamtego regionu?

     2. Wojtanowski już dawno guru nie jest,stracił wszystko 4 lata temu.

     3. Rozpłacz się- to ci najlepiej wychodzi dziadu kalwaryjski.

     4. Tatarskie Korzenie? … no to uważaj żebyś się o nie nie potknął. Kiedy wreszcie skończy się ta nienawiść ? nawet kandydaci wzajemnie sobie pogratulowali ,a tu nadal ujadanie.

    1. Sam sobie zrób Andrzeju 🙂 z ciebie taki rygliczanin jak z koziej dupy trąba.

    2. A kto bronił mieszkańcom innych miejscowosci iść i oddać głos? Co to, tylko Zalasowa w gminie? A gdzie reszta miejscowości, same snopki co się im z chałup wyleżć nie chciało? To niech teraz włożą gęby w kubeł. Ktoś oddał głos za nich. Pamiętaj, jeśli nie głosujesz nie jest prawdą że twój głos się nie liczył, zagłosowałeś automatycznie za większością.

    3. Nie Zalasowa, ale Ryglice niech zostają samodzielnym miastem i gminą z wybraną rada i BK, a Wola, Lubcza, Joniny z Cieślkowskim, Kowalowy do gminy Pilzno
     Bistuszowa z Wojtanowskim, Uniszowa do Tuchowa.
     Piękna Zalasowa do gminy Skrzyszów
     wtedy nie trzeba robić kanalizacji, wodociągów, a tylko chodniki, fontanny, bo woda z Kokocza będzie ciepła z sama po deszczu płynąć.

     Będzie naprawdę fajnie i miło. Ponoć podatki wzrosną, opłaty za śmieci i kanalizację

  2. Nie pomogły nawoływania Jeziora i modły Cieślikowskiego.

    • AA spod sklepu z on 2 grudnia 2014 at 12:52
    • Odpowiedz

    Pan Przewodniczący
    Jest kompetentny i ma talent na Przewodniczącego i ładnie przemawia.
    Brawo, brawo

   • jaś lat pięć on 1 grudnia 2014 at 05:04
   • Odpowiedz

   noi mamy tragedyję
   jaki porządek

   1. schowaj się na 4 lata moćku:)

  3. brawo Panie Pawle!!!! wielki ilosc glosow w drugiej turze fantastyczna, gdyby kampania trwala jeszcze tydzien to Bernard i jego swita miałaby troche inne miny 😉 za 4 lata Paweł burmistrzem

   1. Najpierw się dokształcić musicie żeby sprawnie te chałupy po podłączać do sieci wodociągowych z kokocza. Ej karierowicze z LUBCY.

    1. pomysł do sprawdzenia wykonalności przynajmniej , aha że Augustyna a przecież kto inny ma patent na mądrość 🙂 dorzecze białej ,super pomysł i ciężkie miliony na nikły procent objętych kanalizacją i wodą .Jak by sie udało z Kokocza wyszłaby prawda o dorzeczu A wodę w kranie większość już ma bez dorzecza i pewnie jeszcze sprzed tej naszej cudownej demokracji. I chyba lepszą niz z Białej. I gratis !

  • Anonim on 30 listopada 2014 at 21:45
  • Odpowiedz

  Wojtanowski chodził ale nikt go nie chce.

   • boberek on 30 listopada 2014 at 22:33
   • Odpowiedz

   brawo wreszcie wróci normalność w gminie.Gratulacje dla P.Burmistrza

  • Anonim on 30 listopada 2014 at 21:43
  • Odpowiedz

  Karasiewicz Burmistrzem

  I co Panie jezior?

  MŁYNY SPRAWIEDLIWOSCI MIELA POWOLI

   • Czarek on 30 listopada 2014 at 23:20
   • Odpowiedz

   I co Andrzejku tak pisałeś srałeś i cię nie ma jest Benek i tyle heheeheh a Miłej nocy znowu będziesz musiał wziąć lekarstwa tak jak dwa tygodnie temu. Już się nie mogłem doczekać heheheeh

   • AA spod sklepu z on 2 grudnia 2014 at 08:18
   • Odpowiedz

   dajcie temu Jeziorowi spokój jego czas minął

  • Anonim on 30 listopada 2014 at 21:25
  • Odpowiedz

  W Joninach i Kowalowej wygrał PA.

   • Anonim on 30 listopada 2014 at 21:48
   • Odpowiedz

   na ryglice-okolice ciężko się dostać w ciągu kilkunastu minut 1000 wejść

  • Anonim on 30 listopada 2014 at 19:05
  • Odpowiedz

  Koko wybiorą na przewodniczącego? Wie kto. Podobno BK już poustalał.

  1. KOKO KOKO GMINA SPOKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)