POWIADOMIENIE !

 

Rusza kampania reklamowa bloga. Jest kilka tysięcy ulotek do rozprowadzenia po terenie naszej gminy.  Prezentujemy fot. ulotki.     AZ

 

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/reklamujemy-bloga/

30 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Gdyby Groch i Zieliński kandydowali do rady miasta, to bym spokojnie oddała na nich głos. Należy im się to. Nie będąc u władzy zrobili dla gminy więcej niż nie jeden radny przez kilka kadencji, a już na pewno nie zaszkodzili. Chodzą na sesje, zebrania ZA DARMO. Gdyby nawet w przyszłej radzie nic nie robili, to należy im się jakaś rekompensata za włożony trud. Tak więc spokojnie można by na nich głosować, bo i też wiadomo, że nie siedzieliby bezczynnie. Nagrywania by przypilnowali. Pytanie czy zechcą kandydować.

  1. Nie można mieć pewności, że chodzą za darmo.

   1. No, ja mam za bycie na sesji 800 zł. Za prowadzenie bloga 1000 zł. co miesiąc. Nic tylko zakładać blogi i bywać na sesjach. az

    1. No no to piękna kasa!!! Napisz Adam kto Ci płaci bo nie wiem do kogo się upomnieć o zaległą kasę Ha Ha Ha Ha A poważnie puki co prowadzenie naszego bloga kosztuje i to nie mało, no ale daje dużą satysfakcję.

     1. To konkurencja polityczna musi zrobić zrzutkę i zapłacić lepiej 🙂 Bardzo proste. Ale konkurencja płaci komu innemu, a to bardzo daje do myślenia.

 2. Poczta Polska powinna zakupić dla wszystkich domów skrzynki pocztowe. Bardzo by to ułatwiło pracę listonoszy a przy okazji ktoś by dobrze zarobił produkując owe skrzynki.

   • Poczta Polska on 3 listopada 2013 at 22:01
   • Odpowiedz

   Poczta Polska zleci zakup Tobie drogi obywatelu. Ba, jeżeli tego nie wykonasz, grozi ci grzywna w wysokości 100 krotnej średniej wartości ważonej, skrzynki pocztowej. Kto zarobi? Jakieś pytania?

   1. Może być jak piszesz, ale przecież nie musi. Kwestia odpowiednich regulacji (nawet ustawy) i rozwiązań ekonomicznych w Poczcie Polskiej. Myślę, że to pomysł do zrealizowania i do rozważań choćby przez związki zawodowe pocztowców Może być też współfinansowanie zakupu.

   2. przerwał mi listonosz. jeszcze w ten sam dziń kupiłam skrzynkę i meżunio zamontował na ogrodzeniu i …. hihihi

    1. Gdzie mieszkasz o wyzwolona. na blogu takie rzeczy opisywać, no wiesz 😉

     Listonosz 🙂

     1. W Polsce tak już bywa, i to chyba niechlubna tradycja, że koszty jakiejkolwiek reformy którejkolwiek instytucji tudzież zmiany przepisów itd. ponosi zawsze obywatel. Nie wierzę, że tym razem będzie inaczej. Bo niby, dlaczego?

 3. o ulotce. Listopad 2011 . UM zaczyna nagrywać sesje… To jest autentyczny postęp w Waszej gminie.

  1. Napisz jeszcze, która gmina w naszym regionie nagrywa sesje. W której gminie działają blogi na temat samorządu. Nasza gmina to przykład dla innych, ale inni nie chcą iść tą drogą bo mieszkańcy mają wszystko w ………….

    • Szerzyny ... on 3 listopada 2013 at 10:33
    • Odpowiedz

    Tuchów , Szynwałd. W jodłowej też coś jest. Tak na szybko, Może potem coś więcej jeszcze.

    http://www.youtube.com/watch?v=yd2RUAT-uCM cdn

    http://tuchow.ning.com/

    http://www.marcinkiwior.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=10&Itemid=60#.UnYXSxB_jHp

    To z Szerzyn dość interesuje. Tam zdaje się sesje już od dawna nagrywane. Sobie poszukaj …

     • Szerzyny 2 on 4 listopada 2013 at 12:56
     • Odpowiedz

     https://sites.google.com/site/straznikpraw/

     Gość nawet prowadzi tv Szerzyny .

     http://www.youtube.com/user/tvszerzyny/videos

     Internet to panaceum na wszelkie totalitaryzmy chyba jest.

   1. sporo sporo tego jest. Poproś o pomoc wujka googla to ci powie.

    1. Proszę czytać ze zrozumieniem, która gmina w naszym terenie URZĄD nagrywa sesje i puszcza na swojej stronie.

      • Szerzyny 3 on 5 listopada 2013 at 13:42
      • Odpowiedz

      Masz rację. Nagrywań czynionych przez urząd, ciężko znaleźć w okolicy.

  • Liberał z Jonin II on 2 listopada 2013 at 09:10
  • Odpowiedz

  Żeby tylko blog nie był propagandowo-demagogicznym praniem mózgu poczciwego mieszkańca Ryglic. Jak Trybuna Ludu z czasów jedynie słusznego ustroju. Niech stanie się informacyjno-kampanijnym organem politycznym otwartym na merytoryczną dyskusję. Ja chętnie 3 grosze bedę dokładał komentując bardzo krytycznie wręcz subiektywnie umieszczane artykuły i (nie)mądre komentarze.
  PS
  Czasem się zastanawiam pisząc komentarz na tym blogu “co u licha ja tu robię i po jasną cholerę piszę komentarz na jakieś wypociny “mądrego rodaka”? Napewno po to aby PROMOWAĆ Ryglice. Bo po 20 -kilku latach po wyjeździe z nich nadal mam wrażenie, że tylko wyjechałem a nie wyemigrowałem i kiedyś tam wrócę. Wrócę do domu.

  1. Niech więc się stanie też informacyjno-kampanijnym organem politycznym otwartym na merytoryczną dyskusję. Nie stajemy i nigdy nie staliśmy temu naprzeciw. Brak cenzury powoduje, że daleko nam do Trybuny Ludu i do propagandowo-demagogicznych wycieczek.

   3 grosze są cenne. Zapewne Joniny mile by powitały swojego ziomala. AZ

    • Liberał z Jonin II on 2 listopada 2013 at 10:17
    • Odpowiedz

    No to tylko się cieszyć.Życzę powodzenia. A przy okazji 2 uwagi. Może warto by też umieścić dla zachęty do dyskusji informację o Was jakie macie poglady polityczne. Prosto po Ryglicku, że pan AZ to lewicowiec, centro-lewicowiec, cenro, centro-prawicowiec lub prawicowiec. No i może coś o sukcesach władzy ryglickiej bo nie wierzę, że ich nie ma.

    1. Z wykształcenia jestem politologiem i polityką póki co zajmuję się od strony naukowej, dziennikarskiej. Jak mawiał Leszek Miller o Marku Migalskim też politologu – “Europarlamentarzysta wciąż jest ornitologiem a nie ptakiem”. Może i ciekawiej jest być ptakiem.

     Co do poglądów politycznych to coś w tym kierunku http://pl.wikipedia.org/wiki/Centroprawica z akcentem na dwie ostatnie linijki oraz http://www.lepszejutroryglic.pl/archiwum/parlament.html

     Wychodzimy z założenia takiego – Prowadzimy, staramy się prowadzić forum otwarte niezwykle szeroko, więc co do sukcesów obecnej ekipy, niech ktoś je opisuje równie szeroko. Sukcesy obecnej władzy lokalnej można dostrzec w sferze marketingowej. Są to sukcesy na krótką metę, stanowią słabe podwaliny na kontynuację władzy a przy odrobinie chęci i wiedzy bardzo łatwo je demaskować, co powoduje, że z czasem stają się antysukcesami. AZ

      • Liberał z Jonin II on 2 listopada 2013 at 12:32
      • Odpowiedz

      I to jest odpowiedź! Adminie bardzo mi zaimponowałeś, duży szacun dla Ciebie.

     1. 🙂 az

  2. Mieszkańcy Ryglic i okolic, to światli ludzie. Możesz być pewien, że po ostatnich wyborach uodpornili się na demagogię.

  3. Jesteś wyrocznią czy co? Wydaje się, że tylko twoja jedynie słuszna racja zawsze jest na wierzchu. No i jakiegoż to heroicznego wysiłku dokonujesz prostując niewiedzę i ignorancję innych blogowiczów, powstrzymując się żeby nie rzygnąć na monitor. Weź ty się opamiętaj, bo rzeczywiście się odniechciewa wchodzić na tego bloga, gdzie wszędzie trzeba z obrzydzeniem czytać komentarze liberała skąd?

    • Liberał z Jonin II on 3 listopada 2013 at 19:54
    • Odpowiedz

    biedactwo. No to admin ma problem

  • POWIADOMIENIE on 1 listopada 2013 at 15:43
  • Odpowiedz

  Stalbomat zatrudni spawaczy. Wieść takie krążą.

  • Znajoma on 1 listopada 2013 at 13:49
  • Odpowiedz

  Gdyby Zieliński i Groch kandydowali do rady miasta to bym spokojnie oddała na nich głos. Należy im się to. Nie będąc u władzy zrobili dla gminy więcej niż nie jeden radny przez kilka kadencji, a już na pewno nie zaszkodzili (zakład komunalny, to duża strata i te ciągłe kłótnie, jak na ostatniej sesji to też pożytku dla gminu nie przynosi). Chodzą na sesje, zebrania za darmo. Gdyby nawet w przyszłej radzie nic nie robili, to należy im się jakaś rekompensata za włożony trud. Tak więc spokojnie można by na nich głosować, bo i też wiadomo, że nie siedzieliby bezczynnie. Pytanie czy zechcą kandydować. Ulotka dobra.

 4. Wygląda nieźle. Swoją drogą bardzo jest ciekawe ile osób nie zna jeszcze bloga. No zobaczymy po liczniku czy coś się zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)