Szanowni Wyborcy

 

Szanowni Wyborcy, Mieszkańcy Gminy Ryglice

 

Z całego serca dziękuję Państwu za zaufanie jakim mnie obdarzyliście w zakończonych wyborach samorządowych. Jestem zbudowany faktem, że przeważyło pragmatyczne  podejście do problemów naszej gminy, o których mówiłem otwarcie w trakcie debat i spotkań z Wami. Wiem, że jesteście świadomi czekających nas trudnych decyzji i nieuniknionych reform. Tym bardziej jestem zdeterminowany do działania. Liczę na Państwa pomoc i ufam, że dobro ogółu Mieszkańców jest Waszym nadrzędnym celem.

Będę się starał nie zawieść Państwa zaufania, zaś obowiązki ciążące na Burmistrzu postaram się wykonywać sumiennie i należycie, mając na uwadze przede wszystkim rozwój naszej gminy.

Moim kontrkandydatom dziękuję za w miarę przyzwoitą kampanię wyborczą. Zapewniam, że również Wasze pomysły, dotyczące dalszego rozwoju naszej gminy, służące wspólnemu interesowi  Mieszkańców, a jednocześnie mające podstawy prawne i uzasadnienie ekonomiczne postaram się realizować.

Okres wyborów to przede wszystkim święto demokracji, ale również lekcja pokory i czas na pochylenie się nad nękającymi Was problemami, o których mówiliście w czasie kampanii wyborczej. Mając to na uwadze zapewniam Państwa, że każdy z Was bez względu na przekonania polityczne i preferencje wyborcze może zwracać się do mnie w sprawach będących w kompetencjach Burmistrza.Wasze postulaty zostaną wysłuchane i w miarę możliwości, przy współpracy z Radą Miejską  realizowane.

Już dzisiaj mogę powiedzieć, że dzięki koncyliacyjnemu podejściu radnych VII kadencji do ukonstytuowania się Rady Miejskiej w Ryglicach, daliśmy wspólnie przykład, że podziały są nam obce, a rzetelna, zgodna praca na rzecz całej gminy i wszystkich jej Mieszkańców będzie priorytetem i naszym głównym celem.

 

                                                                                                       Burmistrz- Elekt  Gminy Ryglice
                                                                                                       Bernard Karasiewicz

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/szanowni-wyborcy/

13 Komentarzy

Skip to comment form

  • wypadało on 4 grudnia 2014 at 17:03
  • Odpowiedz

  by uczcić jakoś w gminie ministra Ćwiąkalskiego,może honorowym obywatelstwem ? nazwą ulicy ? .Tak na wieczną pamiątkę.

  1. Do Ćwiąkalskiego trza jeszcze dodać tego co skręcił sprawę pożaru na Marcince.

  • przypominam on 4 grudnia 2014 at 13:27
  • Odpowiedz

  Ze to Karasiewicz był wielokrotnie Bernardem K. i życzę mu żeby jeszcze takim był. A napewno tak będzie o to się nie martwię. A z tego co wiem juz prace znalazła wiec juz się nie produkujcie na ten temat

  1. Powiało wielkim światem: Podejście koncyliacyjne !

   • Por. Karamba on 4 grudnia 2014 at 16:28
   • Odpowiedz

   Powiało raczej jakby było coś na rzeczy i Burmistrz Ryglic w trakcie kadencji zostanie Bernardem K. ? Mnie zaciekawił wpis pt – taka sytuacja. Całkiem możliwe, że zmanipulowano ludność waszej gminy. Ludność sieciową rzecz jasna, a to jednak nie tak znowu nic.

 1. Nareszcie “Politbiuro” skończyło plucie i szkalowanie i dorabianie ideologii poprzez pisanie tłustych komentarzy. Brawo udało się Wam w odpowiedni czasie wyprać mózgi konkretnej grupie osób.

   • Taka sytuacja on 3 grudnia 2014 at 21:10
   • Odpowiedz

   Masz na myśli sytuację, gdzie 70 – 80% komentarzy było anty BK? Ludzie jednak wybrali kopanych. A może uważasz, że wygrani i sami na siebie pisali negatywnie?. Ot taka metoda wysoce ryzykowna, ale efekt dała.

  1. Mam nadzieje, że mimo podzialów w gminie uda sie zrobić wiele dla lokalnej społęczności- każdy może mieć inne zdanie, ale wazne jest wspólne podejmowanie trudnych decyzji a takich jest naprawdę sporo. mam nadzieje, że młode osoby w radzie wniosą troche świeżości i spojrzenia na pewne sprawy z innej perspektywy, której czasami brakuje starszym.

  2. Dopisz jeszcze “zawiodłem się na was drodzy rodacy”.
   Masz problem, bo drugi raz nie udało się wyprać mózgów tak jak cztery lata temu.

 2. zróbmy coś dobrego,
  np. pomóżmy znaleźć prace p. Połoskowej bo widać że ma z tym poważny problem.

  1. Zdaje się, że wg prawa TP musi wrócić do dawnej pracy.

   1. Pewnie tylko na chwilę bo potem będzie znana jako Teresa P.

    1. potem to pewno podratowanie zdrowia bo jest w modzie wśród …………

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)