XV Sesja Rady Miejskiej w Ryglicach

 

Sesja

 

Relacja video   TUTAJ

                                                                                             az

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/xv-sesja-rady-miejskiej-ryglicach/

7 Komentarzy

Skip to comment form

 1. do końca jasne ,to chyba nie całe nagranie , ale jakże to ciekawe myślenie o oszczędności na sprzątaniu , mamy chyba “niestety” dostęp do oświadczeń majątkowych zasiadającej tam zadowolonej elity . przez myśl jej pewnie nie przejdzie oszczędzanie na sobie …… . Te sale to dla was drodzy państwo zostaną , kto może wyjeżdża

  1. Tak patrze na obecna władze, decyzje i staram się to jakoś przetrawić. Widzę co zostało zrobione w obecnym roku, Rozmawiam z częścią radnych- zależy im na tym co robią. Nie kameralnymi występami jak poprzednicy będą rozliczani, ale rzetelna pracą na rzecz swojego przysiółku. Poprzednicy brylowali przed okiem kamery i co to dało?

   1. skok cywilizacyjny i kompetentnych ludzi ? a ja samych swoich którzy pewni nie raz razem biesiadowli

   2. samochwała w kącie stała

 2. Żal patrzeć jak ci biedni radni dają sobą pomiatać, pozwalają się upokarzać w świetle kamery, a w swojej niemocy sami śmieją się z siebie przyjmując złośliwe uwagi za żart. Żadnej konsolidacji, żadnego spójnego stanowiska, a na dobrą sprawę większa ich część nawet nie wie nad czym radzi.
  Boże pomóż.

 3. Żal patrzeć jak ci biedni radni dają sobą pomiatać, pozwalają się upokarzać w świetle kamery, a w swojej niemocy sami śmieją się z siebie przyjmując złośliwe uwagi za żart.
  Boże pomóź.

 4. Co tam robi ten pijak z Burzyna ? Były burmistrz Tuchowa….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)