XXIV Sesja Rady Miejskiej w Ryglicach

 

Sesja

 

Zawiadomienie o nadzwyczajnej sesji oraz porządek obrad   TUTAJ

Relacja wideo   TUTAJ

                                                                                                                        az

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/xxiv-sesja-rady-miejskiej-w-ryglicach/

22 Komentarze

Skip to comment form

 1. Szkoda, że czasem Pan Bóg nie zejdzie na ziemię, nie pogoni tych zuchochalców, wnuków morderców, synów PZPROWCÓW, Tajnych współpracowników, którzy zostali zamordowani i wyrzucani z pociągu, tak też można trzymając władze

 2. Znowu wywiad BK w RDN. Bardzo ciekawe ile kosztuje gminę tak zwana współpraca RDN z samorządem. W całym roku będzie tego sporo. To z kasy na promocję oczywiście.

  1. juz słuchac sie tego nie chce. cokolwiek i juz leci burmistrz do radia. ma chlop parcie na szkło

   1. oglądałem Ranczo i bardzo spodobał mi sie urywek gdzie powiedziano, że można robic wszystko w kampanii wyborczej i ja wygrać, ale jak tu później żyć w jednej wsi i spojrzeć w oczy niektórym ludziom. no niestety trzeba unikać!

   2. ja tam z ciekawością słucham i dobrze że mówi co jest robione .nie bądź takim ponurakiem . głowę daje że jeszcze z łóżka nie wstaniesz a już na wszystko narzekasz. zastanów się co ty z tego życia masz ponuraku

    1. dziś byłem zuchowaty , nie byłem ponury,
     do każdego uśmiechałem się szeroko
     i z najmniejszej cieszyłem się bzdury-
     nie dziw , że potem czułem się błogo!

     Manfred Mai

    2. niech zgadnę ,robione są witraże w kościele ,a co do słuchania ,różne są gusta ,ja sobie daruję bez żalu

     1. Tak robione są witraże, tak jak mówił w mediach i pisał w lokalnej gazecie. Tak witraże to zasługa BK. Chylić czoła przed władcą.

      • bałwochwalstwo on 16 lipca 2016 at 09:51
      • Odpowiedz

      Czyli dalej jest uprawiane licencjonowane przez kościół bałwochwalstwo. Ludzie zamiast modlić się do Boga, będą modlili się do szklanych witraży, kamiennych figurek i płóciennych lub drewnianych obrazów. A Księga Wyjścia, rozdział 20 wers 4 mówi:

      “Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą.”

     2. Uważasz że modlimy sie do witraży ? .czy raczej to czysta złośliwość . A może to “mocne” i na poziomie argumenty władzuni . Toż to człowieku sztuka , w życiu ludzi bardzo ważna rzecz ,Czy piękna muzyka, malarstwo architektura czy w końcu piękne witraże .Ktoś ci krzywdę zrobi wpajając takie przekonania ,trochę infantylne nawiasem mówiąc (oczywiście jeżeli tak naprawdę myślisz bo jednak trudno w to uwierzyć 🙂

      • bałwochwalstwo on 16 lipca 2016 at 11:21
      • Odpowiedz

      Oczywiście, że tak. Może nie tyle do witraży co różnych figurek, obrazów relikwii, itp. Klepiemy bezmyślnie “wierszyki” i co? I nic, w myśl powiedzenia gadał dziad do obrazku, a obraz do niego ni razu”! Dlaczego? Dlatego, że nie modlimy się do Boga tylko do kamiennych figurek, płóciennych obrazów, itp. One nam nie odpowiedzą, ani nas nie wysłuchają. Ale gdy zaczniesz się modlić do Boga, niekoniecznie w kościele to po pewnym czasie zauważysz, że Bóg Ci odpowiada. Może być do wiadomość w radiu lub gazecie, która dziwnym zbiegiem okoliczności nawiązuje do Twoich rozterek i problemów. Może to być nawet głos Boga w Twojej głowie lub wizje w czasie snu. Ale nie możesz nikomu o tym mówić bo wezmą Cię za wariata. Natomiast bezmyślne klepanie “wierszyków” do kamiennej figurki jest jak najbardziej przejawem zdrowego umysłu. Na koniec mały cytat z ewangelii Mateusza, rozdział 6 wers 5-8.

      “Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie.”

     3. Coś mi tu kotem śmierdzi!!!!!

  • cikawskiiii on 12 lipca 2016 at 19:55
  • Odpowiedz

  i jak tam po rozprawie WO z BK? gazety juz piszą ???

 3. Koło którego lasu sprecyzuj, bo mijasz się z prawdą.

  1. Chodzi o Las Vegas 🙂

 4. Które drogi i w jakich miejscowościach będą remontowane.

  1. Na fb opisane

   1. Wolę tutaj.

  2. kolejny sukces

  3. W Lubczy mają podobno budować kolejną obwodnicę. Ma biegnąć koło lasu poza wsią dla poprawienia bezpieczeństwa mieszkańców w samej wsi ha.. ha.. ale jaja , oczywiście koło działek radnych. Środkiem wsi koło szkoły na głównej gminnej drodze oczywiście tylko uzupełnienia w asfalcie wykonane ostatnio przez ekipę n/n dzikich osobników blokujących drogę bez kamizelek odblaskowych, bez oznakowania drogi, nie wiadomo kto to był, tak sobie, może sadzili na tej drodze gminne buraki??? Robili cztery dziury w asfalcie przez tydzień blokując duży ruch na tej drodze. Do tej pory nie wiadomo kto na tej drodze grzebał i po co bo efektów nie widać i nic się mnie zmieniło.

   1. Tyle widziałeś i nie pytałeś dzikich osobników, a teraz masz tyle pytań, coś nie tak z tobą osobniku-geniuszu.

    • jak to jest on 11 lipca 2016 at 16:05
    • Odpowiedz

    Ciekawe to. Ktorzy radnitam maja dzialki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)