Zapoznaj się z zasadami dyskusji na blogu

Witam wszystkich zaglądających na naszego bloga .
Winni jesteśmy wam kilka informacji o zasadach panujących w tym miejscu .
Bardzo proszę stosować się do tych zasad tak abyśmy mogli w kulturalnych warunkach prowadzić dyskusje, zwłaszcza w komentarzach które bez moderacji trafiają natychmiast na stronę . Nie jest to jednak całkowite bezprawie określony jest zestaw słów użycie których spowoduje że dany komentarz trafi do moderacji administratora, są to słowa powszechnie uważane za obraźliwe. Za treść komentarzy zamieszczanych na tym blogu odpowiadają  ich autorzy  redagujący bloga  nie bierze odpowiedzialności za ich treść prosza o tym pamiętać . Prezentowane na Blogu komentarze są subiektywnymi opiniami ich autorów oraz prezentacją ich osobistej wiedzy i poglądów. Nie powinny być interpretowane w żaden inny sposób. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Komentarze  naruszające wymienione wyżej zasady proszę zgłaszać do moderatora z uzasadnieniem będą one edytowane bądź w całości  kasowane w możliwie najkrótszym czasie.
Publikowane treści podzielone są na kategorie ich lista znajduje się po prawej stronie menu ,powinno to ułatwić wyszukiwanie treści w tym celu można użyć opcji szukaj która znajduje się powyżej .
Szanowni Państwo.
Prawo publikowania na tym blogu ma każdy wystarczy treść artykułu przesłać na adres
jakosciomierz@onet.pl lub admin@ryglice.cba.pl oczywiście tak jak w komentarzach obowiązuje kultura wypowiedzi .
Razem twórzmy nowa lepsza rzeczywistość chciejmy mieć wpływ na to co w naszym imieniu robi władza daliśmy Im prawo podejmowania decyzji w naszym imieniu ale nie dajmy im dowolności w ich podejmowaniu .
Zachęcam do pisania dyskutowania dzielenia się swoimi spostrzeżeniami nic o Nas bez Nas.
Administrator

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/zapoznaj-sie-z-zasadami-dyskusji-na-blogu/

3 Komentarze

 1. A widzisz jakieś obelżywe słowa w postach widzisz jakieś oskarżenia ? Ja nie oskarżam nie foruję wyroków zwracam uwagę na coś to jak wy to komentujecie to inna sprawa. Posty pisane są tak aby każdy mógł sam sobie odpowiedzieć jak jest .

   • górnik on 18 kwietnia 2011 at 22:37

   czy wyroki się foruje , feruje a może fedruje , bo mi się już myli ?

  • powaga on 18 kwietnia 2011 at 19:56

  a jak ktoś jest administrator to jest gość i może pisać że wszystkich ma w wiadomym miejscu , a jak.

Komentarze zostały wyłączone.