Zebranie Mieszkańców Wsi Bistuszowa

Zapraszam do obejrzenia Zebrania Mieszkańców Sołectwa Bistuszowa 25.03.2012 r.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/zebranie-mieszkancow-solectwa-bistuszowa-25-03-2012-r/

16 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Coś zajęci wszyscy św. nie piszą 🙂

 2. Dobrze by też było wiedzieć kto wymyślił budowę tego targowiska. Na sesjach nic o tym nikt nie mówi. Kto to zatwierdził i czy jest gdzieś ogłoszone ile wydano na projekt i kto robił projekt. To nie są błahe sumy.

 3. To przecież oczywiste że tak będzie, a jak do tego dodać deklarowany przez panią burmistrz na zebraniu w Ryglicach zakaz handlu tak zwana “chińszczyzną” to już klapa pewna. Po jaką cholerę nam targowisko ile będzie kosztowało wybudowanie, ile będzie kosztować utrzymanie, a jaki dochód to przyniesie? Gadanie że tam szalet zrobi dla kogo? Kto z rynku pogna za remizę zrobić siusiu, pójdą albo do Lisaka albo do hoteliku albo do gminy. Ile rocznie trzeba będzie dołożyć do utrzymania ile zapłacimy za suszenie węży strażackich w suszarni na prąd? A co jak przyjdzie powódź, kto będzie remontował to targowisko za jakie środki? Mówi się stoiska stałe, ile jeszcze sklepów utrzymają mieszkańcy Ryglic, z czym do nich pójdą. W wywiadzie pani Burmistrz mówi o ścieżce zdrowia i amfiteatrze przy ulicy Łyczków, droga pani na ścieżce zdrowia to my jesteśmy co dnia, w pracy,w gospodarstwie, nie potrzeba by społeczeństwo gminy składało się i budowało pani pod domem takie zbędne obiekty. Amfiteatr? a po cóż nam on teatr to wy robicie wszędzie gdziekolwiek się znajdziecie , śmieją się z nas. Z Was się śmieją, ci wójtowie i burmistrzowie o których tak często pani burmistrz mówi, opowiadają w swoich urzędach urzędnicy w domach domownicy w pracy i tak śmieje się z nas cały powiat. Na święta życzę rozumu.

 4. http://www.tarnowska.tv/wiadomosci/gmina-ryglice-pelna-nowych-inwestycji-294.html

  Ta wypowiedz jakaś taka bez przekonania a prezencja, co to za bluzka, zapomniala zdjąć piżamy czy co?

   • gdzie sens gdzie logika? on 4 kwietnia 2012 at 21:22
   • Odpowiedz

   Czas trwania targu w Ryglicach to 5 godzin raz w tygodniu . Czy wydanie kolejnych setek tysięcy złotych na taki cel to nie jest rozrzutność , co to za gospodarzy tam macie . Rynek piękny i przez wieki uważano w europie i nie tylko że to główne miejsce handlu sama nazwa wskazuje ma służyć dla handlu. Tutaj 2,7 tys. ludzi i dwa rynki . A co będzie jak powóź zabierze ten drugi rynek oj głupota taka że aż boli. Tuchów większy i w innych miasteczkach w małopolsce nikt by nie wpadł na tak kretyński pomysł.

    • za remzą on 5 kwietnia 2012 at 15:48
    • Odpowiedz

    to chyba dużo mniej ludzi przyjdzie i nie będzie komu sprzedawać

    1. remizą nie remzą oczywiście

    • Judasz Iskariota on 5 kwietnia 2012 at 20:46
    • Odpowiedz

    Jest pewna rodzina, która się zaprzedała.
    CDN

 5. Więc kto ten most robił, jaka firma?Kkto go odbierał? Mowa o moście którego problem poruszono pod koniec zebrania.

  1. Poprawili most po powodzi i dysponent budżetu czyli burmistrz osoba zamawiająca remont nie wie co to za most , kto go robił i jaki był zakres prac. Po co zastępca , i rzesza nowych urzędników , przewodniczący rady nie wie co się w jego wsi dzieje , a tłumaczy się radny powiatowy za most na drodze gminnej coś mi tu śmierdzi . Jezior już powinien donosić gdzie on jest?

  1. Jednak Nowa Jakość z Jeziorem i Połoskową mogą się wreszcie czymś pochwalić . Dzięki swojej beznadziejności doprowadzili do budowy zbiornika w sąsiedniej gminie . Rok temu najbardziej zaawansowane prace były w Joninach. Niech żyją nasi BOCHATEROWIE z NJ.

 6. No proszę co za kultura nawet na czas zebrania nie wyłącza się telefonu.

  • in cognito on 2 kwietnia 2012 at 22:49
  • Odpowiedz

  Pani Burmistrz jest wspaniałym człowiekiem. Tak wspaniałym, że nie mogę się doczekać, aby oddać na nią mój głos w następnych wyborach. Kompetencja i wykształcenie to jej znak rozpoznawczy. Wszechstronna wiedza na tematy samorządowe i znajomość problemów mieszkańców także. Wiwat Caryco!

 7. oryginalne

  http://jestesmysmolenskimpomnikiem.pl./

 8. Według pani Burmistrz nie było żadnych pieniędzy na odnowę przydrożnych kapliczek, tymczasem na stronie Urzędu Marszałkowskiego czytamy.
  “3,5 mln zł na odnowę zabytków Małopolski
  KRAKÓW – Zabytkowe kościoły, nagrobki i przydrożne kapliczki w Małopolsce odzyskują dawny blask. Opiekunom zabytków pomaga samorząd województwa. Promesy z dotacją na renowację skarbów Małopolski wręczył w piątek w imieniu marszałka Marka Sowy dyrektor Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMWM Krzysztof Markiel. [……]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)