Dziewiątego czerwca ważne wydarzenie!

Dziewiątego czerwca 2013 r. w Ryglicach odbędzie się koncert dla niepełnosprawnych dzieci.  Mile widziani i potrzebni sponsorzy imprezy. W zamian za niewielkie, nawet symboliczne finansowe wsparcie gwarantowana reklama Państwa firmy/działalności podczas koncertu, jak również w mediach gminnych, powiatowych a może i szerzej. List i plakat przedstawiają szczegóły przedsięwzięcia. Warto również zapoznać się ze stroną internetową Sowarzyszenia.  www.naszedzieci2.cba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=53   az.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/dziewiatego-czerwca-wazne-wydarzenie/

19 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Sory, ale coś plakatów papierowych nie widać o imprezce charytatywnej. Akcja plakatowa tylko w sieci?

   • DOBRA ROBOTA! on 9 czerwca 2013 at 17:45
   • Odpowiedz

   Bardzo dobra organizacja – dużo atrakcji – DOBRA ROBOTA!

  1. Za rok będzie więcej plakatów papierowych…:)

  • aktywny i zdrowy on 26 maja 2013 at 21:34
  • Odpowiedz

  No to spotykamy sie na koncercie??

 2. Coraz więcej darczyńców.

  1. byle pogoda dpisała

 3. Najnowszy plakat …który jeszcze pewno się zmieni 🙂 zapraszam……
  https://www.facebook.com/events/438471806240825/450734828347856/?comment_id=450771465010859&ref=notif&notif_t=event_mall_comment

 4. wciąż trwa.

 5. “Człowiek wspaniały pomaga nieproszony, przeciętny gdy go poproszą, podły nie pomoże nigdy.”

  To że w XXI wieku dzieci niepełnosprawne i ich rodziny borykają się z różnymi problemami wynikającymi z ich niepełnosprawności to wstyd dla Naszego Państwa, a co za tym idzie dla nas jako społeczeństwa Kaleka w naszym społeczeństwie kojarzy się negatywnie, ludzie tacy są izolowani, wykluczani społecznie, a nawet gorzej traktowani w urzędach. Problem zauważamy dopiero kiedy kalectwo dotknie nas bezpośrednio, lub mamy dziecko czy inną osobę niepełnosprawną w rodzinie.

  “Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.”

  1. Ciekawe ile niepełnosprawnych dzieci będzie na tym koncercie? Mam nadzieję że dorośli nie będą się wstydzili ich zabrać.

  • Maria ,Maria on 4 maja 2013 at 09:34
  • Odpowiedz

  Bo aby być dobrym nie wystarczy uklęknąć.Każdy dob­ry uczy­nek, którym ob­da­rujesz in­ne­go człowieka w naj­cięższych chwi­lach je­go życia jest jak płomień rozświet­lający mrok roz­paczy … a Pan Rafał jest Idolem naszej społeczności , żeby mu tylko nie zabrakło tej wielkiej charyzmy ,BRAWO!

  • Liberał z Jonin II on 3 maja 2013 at 08:24
  • Odpowiedz

  świetna inicjatywa i co najbardziej cieszy takich imprez w naszym kraju pojawia się coraz więcej. Jedyna uwaga to taka, że darczyńcy często chcą być anonimowi więc brakuje tu numeru konta na który można by przelewać pieniążki z racji koncertu. Poza tym Rygliczanie rozsiani po całym świecie chętnie by się dołożyli do akcji. Być może takie konto stowarzyszenia istnieje. Jeśli tak warto dopisać go na tym poście.

  1. Panie Rafale

 6. wesprzeć i przede wszystkim przyjść i uczestniczyć a nie siedzieć w domach ….. 😛

  1. Trzeba przyznać, że takie imprezy gromadzą sporo osób. W Zalasowej już od jakiegoś czasu są organizowane i cieszą się zainteresowaniem.

 7. Ważna i szlachetna akcja. Warto wesprzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)