Komunikat

Pilnie poszukujemy osoby która zajęła by się rejestrowaniem obrad  Rady Miasta . Chętnych dysponujących wolnym czasem i mogących podjąć się tego zadania proszę o kontakt  E-mail jakosciomierz@onet.pl poprzez komunikator skype lub o kontakt osobisty  z Panem Adamem Zielińskim . Dysponujemy sprzętem brak czasu zatem zapraszamy do współpracy wszelkie szczegóły uzgodnimy droga  e-mail  .

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/komunikat-4/

16 Komentarzy

Skip to comment form

  • bezznieczulenia on 28 marca 2011 at 08:39

  W dniu 14.02.2010 radny Jezior pisał:
  (…………..) “Dlatego zawsze gorąco zachęcałem Państwa do przyjścia na sesję rady miejskiej. Pragnę również poinformować, iż na początku swojej kadencji przyczyniłem się do sporządzenia nowego statutu Gminy Ryglice, w którym zawarto możliwość rejestracji dźwiękowej przebiegu sesji rady miejskiej. Ubolewam, że dotychczas z możliwości tej nie skorzystano. W wielu gminach w Polsce zapisy z sesji publikowane są na stronie internetowej urzędu – mieszkańcy mają możliwość oceny działań i wypowiedzi wójta, burmistrza czy też poszczególnych radnych. Podejrzewam, iż istnienie podobnej możliwości w Ryglicach byłoby zbyt niewygodne dla Burmistrza i związanej z nim grupy radnych.”

  Szanowny Jakościomierzu jutro sesja, postaraj się utulić ból radnego Jeziora.

   • jakość on 29 marca 2011 at 23:00

   Jakościomierzu, i jak z tym nagrywaniem RADY ? Nie mogą na ciebie liczyć, a co na to sponsor kamerki? Wnet już nie wygrzebiesz się z tego bagienka !

    • jakość on 30 marca 2011 at 14:55

    Czyż jakościomierzu , nie masz jeszcze odpowiedzi na to pytanie? jeszcze nie rozpoznałeś , nie skonsultowałeś ze sponsorem ?

  • aaaa on 2 marca 2011 at 17:06

  Ja proponuje wszystkim dowcipnym może wy się podpiszecie taka prowokacja to nie robi wrażenia widać najbardziej was boli ze nie wiecie kto to jest i nie wiecie jak znaleźć na niego haka bo o to wam chodzi zęby zdusić tą inicjatywę . Do Jkościomierza nie ujawniaj się bo im tylko o to chodzi popatrz na ich Ip to pewnie z gminy pisze jedna i ta sama osoba . Przywal im na blogu Jeziora masz tyle materiałów ze hej poczytaj co pisał i nagrajcie wreszcie te sesje rady ,jak ludzie zobaczą jak oni obradują to zmienią zdanie na temat tej ich jakości .

  • cichosza on 2 marca 2011 at 09:27

  Ja bym proponował charakteryzację Panu Jerzozwierzowi można założyć czapkę św mikołaja ,brodę i śmiało na sesję. Strój przekażę dyskretnie , żeby nie zdekonspirować – zostawię o północy na cmentarzu . Miejsce uzgodnimy przez email

   • czarnoksiężnik on 2 marca 2011 at 16:32

   Mam do zaoferowania czapkę niewidkę. Mogę zostawić w jakiejś tajnej skrytce. Proszę o konrakt szyfrem wszak wiadomo że sieć jest podsłuchiwana.

  • dziennikarz on 1 marca 2011 at 12:50

  Niech na stronach Urzędu zamieszczają protokoły z obrad Rady bo filmy z podstarzałą świetlicową mogą młodzieży obrzydzić polityków gminnych.

   • :) on 1 marca 2011 at 15:54

   A może ta młodzież ma rodziców w wieku Pani burmistrz i nie czuje obrzydzenia do starszych tak jak Pan dziennikarz ?

  • Anonim on 28 lutego 2011 at 22:46

  a to się zmartwi nasza Pani

  http://biznes.onet.pl/koniec-nauczycielskiego-eldorado,18563,4195742,1,news-detal

  • zły on 28 lutego 2011 at 22:38

  to sie możesz zdziwić i na sesji języka w gębie zapomnieć bo wielu jest chętnych żeby dokopać jej oświeconości

  • Bezrobotna on 28 lutego 2011 at 22:22

  może jakiś bezdomny albo bezrobotny podjął by się tego zadania? swoją drogą – za darmo ? szczerze wątpię. szkoda, że macie tylko chęci.

   • az on 1 marca 2011 at 08:31

   Tylko spokojnie. Nikt nie twierdził, że nagrywania będą od dzisiejszej sesji. Trzeba się dobrze do tego przygotować a nie robić cyrku i zamieszania. W końcu to poważna sprawa. Upublicznienie obrad w sieci wcale nie musi oznaczać, że się komuś chce dokopać, coś ujawnić, kogoś ośmieszyć, itp. Wręcz przeciwnie jest to swego rodzaju promowanie osób i pracy radnych. Pozdrawiam.

    • za on 1 marca 2011 at 08:43

    To także podnoszenie standardów demokratycznych i nie mały krok w kierunku budowania społeczeństwa obywatelskiego.

     • tak już było on 2 marca 2011 at 09:11

     Piękna postawa jakościomierza chce zatrudnić konfidenta, a sam pozostać jako tajniak.
     Gratuluję postawy autorowi tego bloga, ale tak już było, że pewne służby zatrudniały donosicieli, a sami się nie ujawniali.
     Czego się człowieku obawiasz, żyjemy w wolnym kraju gdzie dużo można aby zgodnie z prawem. Ujawnij swoje nazwisko, idź na sesję pokaż swoją “gębę”. Bedziesz mógł powiedzieć, że posiadasz odwagę cywilną, a takimi działaniami to wychodzisz na tchórza.

      • wiosennie on 2 marca 2011 at 09:51

      🙂 prawdopodobnie Jakościomierz to grupa osób i to jest chyba opozycja. Sporo osób uważa, że bardzo dobrze, że anonimowo gdyz kazdy moze wyrazać opinie także sie bronic. Nikt nikogo nie chce zatrudnić tylko jakby nakłonić do pomocy przy chyba trafionym pomyśle. Zauważ ze Ty tez do odważnych nie należysz skoro nie wiemy kim jesteś a nazywasz innych tchórzami . Zyczę wiecej uśmiechu- wiosna idzie 🙂

      • fasola on 30 marca 2011 at 15:19

      Jakosciomierzu ! Dokąd planujesz być tym tajniakiem? Chyba trochę już sypnąłeś o sobie! skąd takie dokładne informacje które publikujesz? Np. że Straż Pożarna w czasie okres – powodzi nie mogła dojechać drogą do pana Grocha z Ryglic , reanimację pracownicy Pogotowia Ratunkowego przeprowadzali na trawie itd. ?

Komentarze zostały wyłączone.