Wszyscy wszystkim ślą życzenia …

Od Radnego powiatu tarnowskiego:

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/wszyscy-wszystkim-sla-zyczenia/

21 Komentarzy

Skip to comment form

  • Były też śle życzenia on 6 stycznia 2024 at 11:19
  • Odpowiedz

  Wybory do sejmu w jesieni 2023r. wygrała koalicja demokratyczna. Bardzo prawdopodobną będzie powtórka w wyborach do samorządów w kwietniu 2024r. Z tego co słychać w Gminie Ryglice szykuje się bratobójcza walka o fotel burmistrza . Kandydaci popierani przez PiS i lokalny kościół katolicki zmierzą się na wiosnę. Ciekawe jakie będą mieli przełożenie na instytucje które są , lub będą w rękach obecnie rządzących ? Co zaoferują swoim środowiskom? Czeka Nas ciekawy sezon wiosenny.
  Czy będzie finał sprawy prowadzonej przez tarnowską prokuraturę? Dużo osób w sprawie śmierci na stadionie w Zalasowej było przesłuchiwanych. Zaniedbania osób publicznych, mają odbicie w prawie między innymi, funkcjonariusz przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 działa nieumyślnie i wyrządza istotną szkodę, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.” Będzie ciekawie. Może jednak pojawią się komitety wyborcze wyborców ?Mogące być przeciwwagą dla skompromitowanej władzy która 15 października przegrała elekcję. Życzę w tym nowym roku odwagi, mądrości i przyzwoitości , ale najwięcej zdrowia i pogody ducha.

  1. O Średniemu były pokazał gdzie jego miejsce

  2. O co chodzi z tą bratobójczą walka w gminie?

   • Liberał on 6 stycznia 2024 at 17:38
   • Odpowiedz

   Benek zajmij się świadectwem Średniego a utrącisz skutecznie jego kandydaturę na drugą kadencję . Sprawa nieszczęśliwej śmierci dziecka też ważna, ale mniej skuteczna zdaniem wielu osób

   1. Słuchaj sie doradco zajmij się sobą i własnym tornistrem niz doradzać innym co maja robić. Sam się zajmij świadectwem cwaniaku i to wtedy Ty będziesz otwierał szampana.

    1. Co złego w tym że Liberał dobrze radzi byłemu gospodarzowi??

     1. Nic złego ale jak ma taki pomysł to niech go sam realizuje.

  3. Wybory wygrał PIS . Oszuści od Hołowni i Kosiniaka plus lewica przyłączyli się do folksdojcza i chcą rozwalić Polskę . A ten były żyje jeszcze jak widać.. Złego licho nie bierze ?

   1. Jak wygrał to czemu nie rządzi?

    1. No temu że jest przemoc w rodzinie czyli w ojczyźnie. suma mandatów partii które ybory przegrały stworzyły większość bo rządzenie im zapachniało

 1. Pan Olszówka prężnie działa w Szerzynach – szkoda, że nie jest już dyr. komunalki w Ryglicach.
  https://tarnow.naszemiasto.pl/w-szerzynach-pod-tarnowem-oddano-do-uzytku-nowy-blok-z/ar/c1-9452371

  W Szerzynach blok mieszkalny oddano mieszkańcom w zeszłym roku. I zapewne duża w tym zasługa Pana Olszówki.

  A jak radzi sobie nasz lokalny burmistrz? Dalej szuka chętnych na mieszkania. Truje, że rekrutuje na 2 etap :). Niech w końcu powie prawdę, że nikogo nie jest w stanie przekonać. Już by się nie wygłupiał i nie proponował mieszkań studentom ma tarnowskiej uczelni. A niby czym dojadą? Czym zapłacą?

  https://ryglice.pl/spotkanie-z-pania-rektor-dr-hab-malgorzata-kolpa-prof-akademi-tarnowskiej/

  Jaka jest prawda z tymi mieszkaniami? Ilu jest naprawdę chętnych i jaka jest szansa na powstanie tych mieszkań na terenie zalewowym?

  1. Średni niech już odchodzi w chol…ę , i dyr komunalki razem z nim a nie kandydować do powiatu. Zoska weź się ogarnij i za robotę też

 2. Przyjechałem na święta do rodzinnej miejscowości – Ryglic. Odwiedziłem cmentarz i byłem niemiło zaskoczony. Jakie służby odpowiadają za porządek na cmentarzu? Kosze pełne (obok koszy pełno zniczów, wiązanek) , prawdopodobnie po Wszystkich Świętych nieopróżnione. Czytałem, że Urząd miasta posiada zakład komunalny, czy to oni odpowiadają za ten “syf”? Zła wizytówka.

  1. Potwierdzam. Na cmentarzu pełno śmieci, tak samo na rynku. W fontannie zamiast wody pełno kiepów. Byłam również pod nowym przedszkolem , macie rozrywkowe dzieciaki 🙂 – kosze pełne butelek, nawet jedna niedopita i to śliwowica. Brawo włodarze, brawo zarząd miasta, i wy chcecie turystów ściągać haha. Czy to aby nie Pan Olszówka „dowodzi” porządkami?

  2. Nijaka Tulik Zofja kieruje ZK. jaki kierownik taki porządek

   1. A kto nadzoruje Panią Zofię? Chyba ma jakiś przełożonych? A w mieście nie ma innych służb? czy zarząd miasta nie kontroluje porządku? Jakie są zadania tego organu?
    No i jakie kompetencje do zarządzania taką firmą ma Pani Tulik? To funkcja “partyjna”, czy był jakiś konkurs? Komu podlega ten zakład? Zarządowi miasta czy burmistrzowi? Kto ponosi odpowiedzialność za taki bałagan?

    Tak wiele pytań tak mało odpowiedzi. Ale wygląda na to że z roku na rok jest gorzej.

    • To prawda? on 31 grudnia 2023 at 23:26
    • Odpowiedz

    Podobno ta pani i radny z Luczy pan Felczyński będą kandydatami PiS do rady powiatu

     • Cooooo???? on 1 stycznia 2024 at 09:40
     • Odpowiedz

     Ha ha

    1. Z tym Felkiem i Zośką to prawda czy sobie jaja z nich robicie?

      • Tak wszyscy mówią on 4 stycznia 2024 at 18:57
      • Odpowiedz

      Jak pis takich ludzi będzie wystawiał do wyborów to pisu koniec bliski .

  • Mieszkaniec gminy on 25 grudnia 2023 at 08:44
  • Odpowiedz

  Nawzajem Władysławie. Dużo porobione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)