Zebrania sołeckie 2020 /terminy, nagrania/


1. Lubcza 08 marca 2020 r., 10.00 OSP Lubcza – sala
OSP, parter.
2. Zalasowa 01 marca 2020 r., 10.00 Pałac pod Dębami. NAGRANIE
3. Uniszowa 22 marca 2020 r., 14.00 Szkoła Podstawowa
w Bistuszowej.
4. Bistuszowa 22 marca 2020 r., 16.00 Szkoła Podstawowa
w Bistuszowej.
5. Kowalowa 01 marca 2020 r., 12.00 OSP Kowalowa. NAGRANIE
6. Wola Lubecka 08 marca 2020 r., 13.00 OSP Wola Lubecka.
7. Ryglice 22 marca 2020 r., 10.00 OSP Ryglice, sala I
piętro.
8. Joniny 29 marca 2020 r., 9.00 OSP Joniny.

Źródło: http://ryglice.pl/index.php

az

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/zebrania-soleckie-2020-terminy-nagrania/

105 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Na stronie urzędu informacja, że przyjezdni z Zachodu chodzą po ulicach zamiast siedziec jakis czas w domach. Może pietnujmy ich zachowanie tutaj na forum . Z imienia i nazwiska . Żartow nie ma.

 2. Wiele na zebraniach mówiło się o wodociągach i dostosowaniu przekrojów rur i mocy przepompowni do planów dalszej rozbudowy sieci tak aby były one wystarczające. Mnie jako mieszkańca znającego ukształtowanie hipsometryczne terenu zastanawia fakt braku wykorzystania praw fizyki w tak dużym i kosztownym projekcie. Korzystając z ukształtowania terenu można było dodatkowo podnieść słup wody poprzez budowę wieży ciśnień połączonej z wierzą widokową w kilku miejscach w gminie i całkowicie wyeliminować dziesiątki przepompowni mechanicznych. Takie wieże na Wiszu i w Kowalowej od strony Budaków stanowiły by ciekawy punkt obserwacyjny i jednocześnie bez kosztowy i ekologiczny system zasilania w wodę całej gminy.

  1. O widzisz i to jest własnie to czego powinniśmy oczekiwać od burmistrzów i radnych i urzędników którym płacimy grubą sałatę a nie od kogoś kto pisze na blogu. Mieliśmy i mamy pecha bo nasi burmistrzowie sa tak zadufani w sobie że odcina im to dopływ krwi do mózgów i nic do tych łbów nie dociera. Wystarczy się rozejrzeć do koła i zobaczyć ile głupot zostało narobione i jakie ogromne środki zmarnowano. Z ludzi mądrych i ich pomysłów się szydzi więc wielu się nie ozdywa mimo że krew sie gotuje jak się na to wszystko patrzy. Po tym co mówił w kampani myślałem że pan Augustyn ma jakiś pomysł na naszą gminę ale okazało się że miał tylko pomysł jak siebie i żonę uposarzyć i jak zadbać o swoje biznesy. Czuję ogromne rozczarowanie człowiekiem i stylem w jakim zarzadza nasza gminą ale oddał bym mój głos na byle kogo byle w Ryglicach skończyć erę Karasiewicza. Pan Augustyna pożegnamy po tej kadencji i może w końcu wybierzemy kogoś kto mam nadzieję niedługo się ujawni. Pozdrawiam i zyczę miłej niedzieli.

   1. Może kadencja bedzie niepełna. Junker zadaje pytania o świadectwo.

   2. Ja mam nadal przekonanie że jakiś deal z poprzednikiem jest realizowany i min to nawrócenie radego w ramach tego jest . Augustyn załatwił sobie co chciał reszta sekretarz kręci. PIS dał nam takiego kandydata że mamy sie zastanawiać czy świadectwo ma prawdziwe.

   3. Jak dotrwa do końca kadencji cały ten kocił z intelygentną radą na czele, z tymi cwaniaczkami , już łby trochu niżej noszą za nasze pieniądze. Nie było jeszcze w gminie takiej katastrofy jak ta elyta.

  2. Wymądrzasz się z tymi wieżami ciśnień, panie. Pleciesz bzdury o bezkosztowym i ekologicznym zaopatrzeniu ludzi w wodę , taki warunek to spełnia tylko deszczówka.Proszę cię nie rób ludziom wody z mózgu ! Skąd się weźmie woda w zbiorniku wieży ? ( deszczówka ? ). A koszty budowy wieży ?Proponujesz swoiste perpetum mobile .

   1. Gdybyś policzył ile jest przepompowni na sieci wodociągowej i wiedział ile kosztuje jej wybudowanie oraz znał moce znamionowe napędzających
    je silników i przeliczył koszt energii przez okres ich użytkowania to byś zwątpił. Ekologia i bezkosztowość polega na tym, że budując wieżę ciśnień wodę podajemy głównym rurociągiem do takiej wierzy a cała sieć po takiej wieży zasilana jest w sposób grawitacyjny. Takie przepompownie to ogromny koszt, potrzebny jest teren, przydział mocy, instalacja elektryczna, pompa i wiele innych drobnych ale nie darmowych rzeczy. Mnożąc te koszt przez ilość takich obiektów jakie zlokalizowane są na sieci w gminie Ryglice otrzymali byśmy niebagatelną sumę a takie instalacje po ich wybudowaniu trzeba przecież zasiać znaczną ilością prądu a to sporo kosztuje. Wbrew temu co piszesz nie proponuje perpetum mobile tylko rozwiązanie, które wcale nie było by droższe niż budowa i eksploatacja dziesiątków przepompowni i hydroforni jakie są i powstaną na naszej sieci. Koszty budowy takiej wieży która jednocześnie spełniała by rolę wieży widokowej i wieży ciśnień w mojej ocenie nie przekroczył by kosztów poniesionych na przepompownie nie licząc kosztów ich eksploatacji, energii, napraw.

    Przykładów jest wiele http://www.giwk.pl/zbiornikwodykazimierz.html

    Wieża ciśnień i planetarium https://miastozwizja.pl/obserwatorium-astronomiczne-w-wiezy-cisnien-obok-planetarium

    1. Wydawało by sie to logiczne i oczywiste .Pewnie prosty chłop wydający własne pieniądze by tak zrobił.Co innego jak się wydaje nie swoje i nie jest sie raz człowiekiem inteligentnym a dwa w pewnym stopniu uczciwym idealistą który chce dla miejscowej społeczności która zarządza jak najlepiej. Kanalizacja z Lubczy do Tuchowa to też chyba rozwiązanie wbrew logice i ekonomii.

 3. Wszyscy apelują by unikać zgromadzeń, zamykane są szkoły, a w naszej gminie zebrania wiejskie odbywają się w najlepsze. Jak się to ma do zagrożeń koronawirusem? Kto odpowiada za narażanie bezpieczeństwa mieszkańców?

  1. Te zebrania to taki teatrzyk , kamera plus policjant całkiem zamroziły dyskusję , prezydium czuje sie mam nadzieje bezpiecznie .

 4. Czekomy az urząd puści Lubczę do sieci

  1. Dziwię się że Lubeccy chłopi dali się i rządzą nimi ludzie z Woli, Jonin i niezawodni Marcinki. Zresztą co się dziwić u nas w Ryglicach tak samo jest.

   1. Tak to prawda Marcinki opanowali gminę i rządzą.

 5. Do Totalni.

  A co jeśli ten kogo bronisz na forum bloga okrze się, że brak ma świadectwa i tyle lat kłamstwo poświadczał? Bedziesz wówczas wiernym obrońcą?

  1. Nie po świadectwach go poznacie a po czynach 😂

   1. A nie po prawdomówności m. in. ?

    1. Oczywiści czynem byłoby kłamstwo w takiej sytuacji , ale to norma w naszym publicznym życiu ,gadanie o zasadach a jak mi się opłaca to je mam gdzieś

     1. No i tutaj gminne pis powinno zrobić ruch a jak widzę to tylko na tym lokalnym blogu prawda naświetlana i rozpowszechniana . A redaktorzy biorący kasę za prace ściemę walą

       • Anonim on 9 marca 2020 at 12:26

       Przecie blog jest pisowski jak i jego redaktor Zieliński

       • obiektywni on 9 marca 2020 at 13:23

       pisowski? totalni wczora napisali, że obiektywny

      1. do obiektywni on 9 marca 2020
       a jakby Totalni kazali rypnąć z mostu to co TY Faier bez mrugnięcia okiem 😉 ??

 6. Władek robi robotę z przekonaniem nie na godziny i każdy kto ma z nim kontakt to widzi i zaczyna to przeszkadzać burmistrzowi. Wladek powinien zostać na stanowisku bo zna i ludzi i gmine i widać że umie z ludzmi gadać i nie obiecuje tylko mowi wprost co się da a co nie.

  1. Podzielam w 100% p. Władysław mówi jak jest i nie chrzani się z tym czego mogłem doświadczyć osobiście. Nie wiem o co chodzi czy ma być rozpisany nowy konkurs, jak coś to mnie świećcie.

   1. Jak taki dobry jest, a wygląda że jest – to może warto go wsadzić na fotel burmistrza.

    1. Tiaaa no jakby się dało go wsadzić to ok. Ale niestety żeby zostać burmistrzem trzeba wygrać wybory i tu się pojawia problem . 200 głosów może nie wystarczyć znaczy na pewno nie wystarczy jak pokazały ostatnie wybory na burmistrza w których Władek brał udział. 😂

     1. I tak i nie, różnie może być nie ma co być takim pewnym.
      Były już przypadki że ktoś był pewien że wygra w cuglach no i na finale się niemile rozczarował

  2. Umie gadać ??? Chyba obgadywać i to jeszcze nieprawdziwe rzeczy puszczać w eter !!!
   Również doświadczyłem osobiście.

 7. Dziś Totalni zajety zaraz zacznie cisnąć kit Lubcokom a potem Wolokom może co w przerwie po drodze napisze.

  1. Nie w niedziele z rana zawsze telewizja śniadaniowa .

   1. No to by nawet pasowało do twoich dziecinnego toku myślenia i tłumaczenia spraw Augustyna.

    1. Dokładnie 😂

     1. Krótko coś ale to zrozumiałe bo na zebraniu nie wypada pisać

       • Totalni on 8 marca 2020 at 11:27

       Mogę się rozwodzić ale nie ma o czym . Moja inspiracja pan Konstanty zamilkł i pewnie będzie milczał do końca marca aż się sprawa Władka rozwiąże. Tak ze ostre pisanie to pewnie od kwietnia.

      1. Jeżeli uważasz, że nie piszę z powodu pana Olszówki to się grubo mylisz. Rozumiem, że pisząc “aż się sprawa Władka rozwiąże” masz na myśli to czy zostanie na stanowisku dyrektora czy nie.
       Musisz jednak wiedzieć, że dla kogoś kto myśli logicznie jest sprawą oczywistą, że po tym w jaki sposób został zatrudniony wszelkie działania podjęte by się w taki sposób Olszówki pozbyć będą pozbawione logiki. Jestem przekonany, że po upływie czasu oznaczonego w umowie zawartej z panem Olszówką nie może i nie zostanie ona przedłużona. Obecna umowa choć została zawarta z naruszeniem prawa, to jednak naruszenie to nie powodowało, że jest ona nieważna co pozwoliło na to, że za trochę ponad miesiąc zostanie wypełniona, jednak po upływie czasu na jaki została zawarta nie może w sposób zgodny z prawem być przedłużona na obecnych warunkach. Pewne jest, że w najbliższym czasie zostanie ogłoszony konkurs i pan Olszówka się do niego zgłosi i jako, że na obecną chwilę nie widzę w gminie kogoś kto by mógł go zastąpić a już na pewno nie ma powodów by dyrektora zmieniać. Gdyby jednak stało się inaczej i burmistrz chciał zatrudnić kogoś z zewnątrz zaprzeczy tym sam sobie. Czas pokaże, jak będzie i uwierz mi, że moja rola i biznes w tym żaden.

       Ps. O powodach dla których nie mam czasu i nie piszę przeczytasz wkrótce i będziesz mógł przeciwdziałać bo po to tu piszesz.

       • o! on 8 marca 2020 at 11:50

       groźby otwarte !

       • Totalni on 8 marca 2020 at 18:06

       Czekam z niecierpliwością jak dzieci na śnieg tej zimy 😃 Mam nadzieje ze to będzie jakiś konkretny strzał a nie sok z buraka.

  • Z Kowalowej . Zebranie on 4 marca 2020 at 09:34
  • Odpowiedz

  Słyszę że są drogi gminne z nadanym nr i wyasfaltowane a tak naprawdę przebiegają przez grunty prywatne. PO pieronie administracja działała za PO w gminie. Za co brali tyle kasy w kadencjach Benia?

  1. Gucio na początku urzędowania za B kadencjiiiiii był w drogownictwie. Odpowiada za bajzel w papierach. Kiedy w końcu urzędnik zacznie ponosić konsekwencje swoich decyzji ? Dziś chłop pójdzie na wojnę sądową z gminą i wygra i tyle.

 8. Kto ma jakie taczki żeby wywieźć na nich burmistrza ?? najlepiej takie ulepione w gnoju

  1. poprzednik nie próbował wrócić

 9. Radna Mróz mówi i słusznie, że w jakiś tam sposób zabrano jednego z radnych Jedności. To prawda. Ale czemu radni Jedności nie byli jednością po wyborach? Tutaj przywódca grupy nigdy się nie wypowiedział . A radny, który przeszedł , no cóż chyba najlepiej zna powód decyzji swej. W każdym razie wynik wyborczy został zniekształcony .

  1. Psy szczekają , karawana idzie dalej.

   1. Karawana coraz bardziej się zakopuje w pustynnym piasku.

  2. Czy Tą Mróz całkiem już przemroziło w kożuchu siedzi w Tych Swoich Pałacach na Wszystkich narzeka, a niech sobie wspomni jak Beniowi przytakiwała za to że nic nie robi tylko Ją adoruje

   1. Felek naucz się po polsku pisać.

   2. Mróz ma swoje 5 minut teraz , a wystąpienia jej niby takie ostre to wyuczona ustawka od guru . Każdy kto liznął szkół to zauważył. W gmninie nie same chłopki roztropki mieszkają od dziada pradziada , ale też ludzie mądrzy , przyglądający się , pracujący uczciwie a nie pobieracze diet krzykacze . Cos mi to przypomina ostatnie zebranie w Lubczy przed wyborami 2018. Mróz ala Felek. Były ala Obecny. Wszystko wraca.

    1. Gdyby tak w tych 5 minutach publicznie przed kamerą zapytała o średnie ………
     ..

     1. chyba swoje wyższe

       • Anonim on 6 marca 2020 at 08:16

       To co kolejny przypadek z świadectwem? Ja jeb.. e

    2. Karma wraca !!!!!!!!!!!!!drodzy panowie.

     1. ale jaja mróz to taki felek na zebraniu wiejskim , ciekawe czy teraz obecnemu do śmiechu jak wtedy w Lubczy gdy kotły kazali wymieniać , nagranie jest , czy to nie jakaś powtórka z rozrywki, jak bumerang wrócił szybko

       • dobrze on 6 marca 2020 at 11:11

       Że starego,smrodzącego kotła już nie ma ,szkoda że motywem było załatwienie prywatnych spraw żon . Zachowanie takie że podejrzewam że głosów PADowi przez to ubędzie choć to jedyny patriotyczny i mądry kandydat. Jesteśmy chyba jakąś klątwą komuny dotknięci , wszyscy dotychczasowi włodarze z nią związani byli ,niezależnie od tego co gadali.

       • Anonim on 6 marca 2020 at 12:09

       Przyszedł nowy dziurawy i przypalony.
       A z rana pachnący że hej, można się zaczadzić. Z powodzeniem może lubeckie wyroby promować na całą okolicę.

     2. Mamy dwóch felków , każdy od innego pieca.

  • piszą piszą komentują on 3 marca 2020 at 18:01
  • Odpowiedz

  Z Fb mieszkańca gminy. Pod tym postem ludzie dość mocno komentują mu. Mam nadzieje ze nie obrazi się ze skopiowałem na gminnego bloga.

  Witam wszystkich mieszkańców Zalasowej.
  Jako że jestem również mieszkańcem gminy Ryglice oraz prowadzę działalność gospodarczą na terenie tej gminy pozwolę się odnieść do ostatniego zebrania mieszkańców Zalasowej z Burmistrzem Ryglic oraz Sołtysem wsi Zalasowa i Radnymi z dnia 01.03.2020 oraz do ostatnich sesji rady miejskiej w Ryglicach.
  W pierwszej kolejności szczególne podziękowania należą się Radnym wsi Zalasowa za To że mimo zmasowanego Ataku Burmistrza Pawła Augustyna oraz radnych z poparcia PiS i ich sympatyków zarzucając radnym z KWW działania opozycyjne oraz działania na szkodę mieszkańców co jest oczywiście totalną bzdurą. Nadal pokazują swoją determinację i jednak Walczą o tą naszą wspólną Wieś. To co widzieliśmy jest hipokryzją ze strony Burmistrza ponieważ to on i jego radni startowali z Ramienia partii politycznej oraz poparciem PiS.
  Również podziękowanie dla Sołtysa Zalasowej Wiesław Matug za obnażenie kłamstwa Burmistrza jako by radni decydowali o kolejności remontowania dróg oraz ktore drogi będą w danym roku brane pod uwagę.
  Popieram radnych za to że głosowali przeciwko przedstawionemu budżetowi na rok 2020 na Sesji Rady Miejskiej w Ryglicach. Ponieważ budżet który został przedstawiony również i moim zdaniem jest niesprawiedliwy. W dalszym ciągu Burmistrz Paweł Augustyn nie odpowiedział na pytanie dlaczego ulica Kochanowskiego została usunięta z kolejki skoro były zabezpieczone na to środki w budżecie gminy i nie tylko na tą drogę.
  Kłamstwem jest również kwestia Pałacu pod Dębami ale o tym już nie będę się wypowiadał.
  Pani Radna Katarzyna Mróz wystarczająco dosadnie obnażyła kolejne kłamstwo Burmistrza.
  Ps. Mieszkańcy Zalasowej bez wątpienia powinni murem stanąć za Radnymi ponieważ swoimi działaniami Radni pokazują że zasłużyli na nasze głosy A przede wszystkim powinni wiedzieć że mają nasze wsparcie.
  (KWW nie jest partią polityczną)

 10. Liczenie procentowe wykorzystania pałacu od siódmej rano to jakieś nieporozumienie ,taki chwyt niby logiczny. Takie instytucje działają po godzinach pracy i nauki. Druga sprawa z tymi kosztami oświetlenia -burmistrz mógłby sie porównać do innych i odpowiedzieć czy może ten genialny pomysł ktoś chce naśladować ?

  1. Burmistrz sugerował że jakieś kontrole mogą mieć zastrzeżenia o ten procent wykorzystania pałacu .Pytam więc -skąd ta obawa ,czy znane mu są podobne przypadki czy to jest taki zmyślony niby argument ?

   1. Typowe dla platformersów wymyślanie bzdur na poczekaniu celem ogłupienia narodu. Tusk w tym przodował. PiS zrobcie cos z tym, bo to masakra się robi już .

  2. Odpowiedzi jakich udzielał burmistrz to jakaś kpina, ale wyraźnie widać, że pan Augustyn w to wszystko wierzy. To o czym z taki przekonaniem mówi burmistrz
   nie dość, że jest kompletnie nie na temat to jeszcze nie trzyma się kupy i nie ma pokrycia w faktach. Wyraźnie widać, że zdominowaną przez siebie część rady burmistrz uznaje jako zabezpieczenie dla podejmowanych przez siebie decyzji nieprawdziwie przypisując radzie kompetencję których rada nie posiada. Wbrew temu co pan burmistrz starał się mieszkańcom wmówić, to nie rada zgłasza drogi do wojewody, czy marszałka, a już na pewno, to nie rada chwali się na stronie internetowej, że takie zgłoszenie miało miejsce. Również to nie radni z własnej inicjatywy lecz na wniosek burmistrza dokonywali przesunięć środków i zadań które były zaplanowane do realizacji. Zastanawiałem się co tym razem burmistrz powie w sprawie oświetlenia i mimo, że temat przewija się od co najmniej 4 miesięcy to burmistrz zawsze w tej sprawie potrafi zaskoczyć. Pomijając fakt ciągle zmieniających się kosztów które co wypowiedz są inne, pan burmistrz po kilku interpelacjach i wałkowaniu tematu na każdej sesji znów mówi co innego i znów obiecuje, że światła będą się świecić dłużej ale znów nie mówi od kiedy.

   1. B. manipulował bo nie było nagrań ni sesji , ni zebrań. Teresa walczyła z mediami i poległa z kretesem. Aktualny myśli że da rady a fakty są jakie są . Człowiek to zacofany i nie umiejący się uczyć. Prywaciarz i wykorzystujący ludzi którzy mu w kampanii pomagali , co więcej śmieje się z nich i dlatego końca kadencji nie doczeka.

    1. Oj masz rację kiedyś to były obiecanki i wypieranie się własnych słów co zebranie. Osobiście mam nadzieję, że w Ryglicach ludzie przemyślą i zrozumieją, że jak mają nagranie to zawsze mogą się na nie powołać i wówczas trudno się wyprzeć. Jest jeszcze sporo czasu by to przemyśleć i powrócić do dobrej praktyki nagrywania zebrań. Jak widać w Zalasowej ludzie mówią to co myślą i nie boją się krytyki bo mówią o publicznych sprawach w publicznym miejscu i oby w Ryglicach było podobnie.

     1. Następny burmistrz będzie więc z Zalasowej.

 11. Warto zlukać co na zebraniu w Zalasowej było …..

  1. Radna Mróz. Dobrze

   1. Widać że Olszówka z Augustynem tez dobrze wiedzą o czym mówią. Wspóldzialają razem i dobrze

    1. Raczej relacje zamrożone. Pewnie każdy widzi co chce zobaczyć

  2. Tak nawiązując do wypowiedzi PA w Zalasowej. Ciekawe jakie jest wykorzystanie remiz i wozów strażackich w gminie. Może warto je lunąć a nie utrzymywać 🙂

   1. Paweł bardziej pasuje do PO niż do PiS

  3. Od 2:05:00 najciekawszy fragment.

  • Only Lubcza on 29 lutego 2020 at 10:05
  • Odpowiedz

  Lubczy najważniejsza. Nawet w harmonogramie zebrań na jedynce. Ani to alfabetycznie ani po terminach nie rozpisane.

  1. z tą najważniejszością to można by polemizować bo nie ma miejscowości mniej ważnych czy bardziej ważnych, a podana kolejność to może świadczyć o bezmyślności piszącego lub jeżeli to celowość to tylko źle świadczy o urzędzie.

    • Byle tylko on 29 lutego 2020 at 10:38
    • Odpowiedz

    Najgorzej by było gdyby ktoś kto to pisał chciał się przypodobać szefowi. W sumie takie cyrki w urzędach się zdarzają. Byle tylko posadkę zachować zaplusować hi hi.

   1. sensownie byłoby po datach choć na ogół alfabet decyduje

   2. Będzie się działo będzie zabawa i do północy będzie mało będzie głośno, bedzie radośnie i zabawimy całą noc …..W naszej gminie Augustyn i jego szeroka prawica to cyrk na kułkach. Nawet żaden hollywodzki reżyser nie napisałby takiego scenariusza.
    Wstyd. Tak się zaczyna i kończy sprawowanie władzy przez osoby nie mające żadnego pojęcia o tym.

  • Piszą piszą on 27 lutego 2020 at 12:26
  • Odpowiedz

  Tygodnik Temi o Ryglicach

  1. świat gasi w nocy czy też tylko my jesteśmy tacy mądrzy ,oszczędni i oczywiście wysoko kształceni

   1. A redaktor Czepliński by może zaczepił też temst średniego? Materiałów aż nadto ma na blogu.

     • redaktorzy on 27 lutego 2020 at 14:05
     • Odpowiedz

     chyba tylko sponsorowane teksty piszą

  2. Ej ten blog to chyba drzazgą w oku Średniaka. Jedyne lokalne medium, które robi podorywkę celem wyeliminowania peżu

   1. Jako gmina nie mamy szczęścia . Było olać głosowanie lepiej.

   2. Prawda jest taka, że pan burmistrz Augustyn prowadząc kampanię wyborczą (także na tym blogu) wiele nam obiecywał i wówczas bardzo mu zależało by za sprawą bloga ze swoim programem, jak najszerzej dotrzeć do mieszkańców gminy. Teraz gdy blog informuje o sposobie realizacji tych obietnic i zadaje niewygodne dla pana Augustyna pytania poddając tym samym w wątpliwość szczerość jego intencji, stał się uosobieniem wszelkiego zła i już się burmistrzowi nie podoba. Niestety coraz częściej widzimy, że wypowiadane przez burmistrza Augustyna słowa niezależnie od tego, gdzie padają nie mają żadnej wartości i wiarygodności o czym świadczą liczne sytuacje w których pan burmistrz w kolejnych wystąpieniach i dokumentach przeczy sam sobie. Ostatnia sesja pokazała też wyraźnie, że w naszej gminie prowadzona jest gra w której my mieszkańcy nie stanowimy żadnej wartości i traktowani jesteśmy jak przysłowiowe barany które nic nie widzą i nic nie rozumieją. Jeżeli czas pozwoli to wkrótce podzielę się z Wami swoimi spostrzeżeniami w tej materii.

    Reasumując, niewątpliwie blog ten burmistrzowi “nie leży” czego dowodem są podejmowane na wielu płaszczyznach działania mające ten niewygodny głos uciszyć.

     • ........................ on 27 lutego 2020 at 20:42
     • Odpowiedz

     Uciszanie mediów jeszcze nikomu nie wyszło na zdrowie ………………………..

     1. takTobie obiecywal zalosny jestes

    1. Nie mogę się doczekać 😂

     1. Paweł kompromitujesz się jako burmistrz na każdym kroku i jeszcze bronisz tej kompromitacji jako totalni.

    2. do adama adminie jaja sobie robisz z piszacych komentarze

     1. pisze komentarz a TY go usuwasz

     2. Na pewno komentarz się pojawił? Nie widzę śladu jego pojawienia się a tym bardziej usunięcia. Może u Ciebie jakaś techniczna przyczyna? Proszę raz jeszcze napisać ten komentarz.

      1. pewno usuwasz bo i tak się nie przyznasz a tak psioczyłeś na p. Karasiewicza że Twoje komentarze usuwa a tu paczcie sam też usuwa jak mu niewygodne.

      2. No to mamy słowo przeciwko słowu. Dowody by się przydały, jak już piszesz o czymś takim.

       Co do Pana Karasiewicza to dyskusja na fb na Jego profilu (bo o tym tutaj wspominasz) nie jest dyskusją z prawdziwego zdarzenia z racji właśnie usuwania komentarzy i nie tylko zresztą moich. Zdarza mi się też czasami coś polemicznie napisać (podyskutować) na profilach fb Prezydenta Tarnowa czy Pani Poseł Urszuli Augustyn i nigdy nikt tam komentarzy nie usuwa.

       • w sieci nic nie gionie on 28 lutego 2020 at 08:29

       tak to już jest gdy się zetkną ze sobą inne cywilizacje. Ta bardziej prymitywna ucieka się do chwytów prymitywnych

       • toż to cham czysty on 28 lutego 2020 at 20:47

       Obrońca demokracji KODziarz z Zalasowej blokuje dyskusje. Ale chamstwo !!!!!

    3. Widzę że Niewiadomski pisząc o mieszkańcach rozszerza nazwę barany na całą gminę. Myślałem że to tylko rygliczanie.

     1. Brawo za odkrycie. Niewiadomski napisał prawdę o sobie i o tych, którzy uwierzyli w te Pawła bajeczki. Brawo za samokrytykę. Niestety ale czyż nie wyszliście na stado baranów.

      1. A co powiedzieć o tych co uwierzyli w to, że powrót pana Karasiewicza po czteroletniej przerwie ma sens? Czy oni nie wyszli na baranów? Pan Karasiewicz bajał niezgorzej i przekonał nas, że nie ma już mieszkańcom Gminy Ryglice nic sensownego do zaoferowania. W przypadku pana Augustyna była jakaś tam niepewność, ale i nadzieja, że coś się w końcu zmieni i z dwojga złego wybrano tę niewiadomą wobec pewności.

       • Anonim on 28 lutego 2020 at 21:12

       I wyszło jak zawsze. Przerabialiśmy ten schemat za p. Połoskowej. Wniosek jest jeden że p. Karasiewicz jest najlepszą z możliwych opcji. Oby tylko było do czego wracać. Jak narazie bardzo źle to wygląda A to dopiero początek.

       • Anonim on 28 lutego 2020 at 21:27

       Zarządzanie gminą tak jak wszystko w życiu zawodowym wymaga kompetencji i doświadczenia. Ważne są.tez kontakty . Wizja ,chęci, obietnice to bajki. Każdy kto się zna wie że budżet jest określony z góry na wiele lat. Byłoby tak niezależnie czy burmistrzem będzie TP, PA, BK czy anonimowy wesołek . Tak jest wszędzie w każdej gminie. Można tylko psuć.

       • prywata aż niemiło on 28 lutego 2020 at 21:19

       Zagrożenie jest w postaci Zalasowiaka , ale przecież może PiS kogoś sensownego wykreuje przez najbliższe lata. średni był przydatny w obaleni Zalasowiaka, ale spraw pociągnąć po gospodarsku nie umie , bo to prywaciarz za bardzo.

     2. A jak się nazywa przywódca stada baranów?

       • Anonim on 28 lutego 2020 at 22:44

       Cap?

      1. a przypadkiem nie tryk ?

     3. To najlepszy przykład jak zawiść robi z ludzi baranów.

 12. Nadrywan chyba już nie będzie

  1. Wystarczy że ludzie beda chcieli miec dowód w postaci nagrań na to co obiecuje Augustyn i nagrania będą bo byc powinny . Mam nadzieje że ludzie juz zrozumieli że majac takiego cygana to wrecz koniecznosc żeby nagrywać co mowi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)