Życzymy lepszego jutra

 

 

Opłatek-Wigilijny

 

Niech te Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe a przyszły – 2015 Rok – pełen dobrych dni.

Braku trosk, wielu chwil szczęścia w gronie najbliższych.

                                                                                                                                          Redakcja

POLSKIE KOLĘDY

 

 

                                                                                                                           

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/zyczymy-lepszego-jutra/

30 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Bank udzilił dużej firmie z gminy pokaźnej kwoty. Kwota póki co nie do odzyskania. Wiedzą o tym już wszyscy i od dawna. Za NJ podawano za przyklad Skrzyszów i mlodego Kiwiora. Brak mlodej osoby bez obciążeń także dawnopartyjnych na zastępcę? Jakieś to wszystko takie stęchłe.

   • Bank udzielił on 2 stycznia 2015 at 12:26
   • Odpowiedz

   i popłynął,a kto był odpowiedzialny za decyzje o udzieleniu kredytu ?. Bank takich spraw nie rozdmuchuje dla ratowania własnej reputacji.To teraz za wszelkie machloje w urzędzie będą winne Ryglice ,bo przecież nie burmistrz ani jego świetna zastępczyni.

   1. Jak to kto ? co za pytanie? Kierownictwo banku .

  1. Hmm?

 2. oczywiście wierzymy ,że Gieracka odeszła z banku dla ratowania naszej gminy.Żenada ,miotasz się jak padalec,ale brak ci jakichkolwiek argumentów .Układzik już działa i nie trzeba być specjalnie dociekliwym żeby to zauważyć,bo chyba nie napiszesz tutaj, że etat zastępcy nie był już nagrany przed wyborami.Co do obelg na mój temat ,to jest poniżej krytyki,nie odebrałeś odpowiedniego wykształcenia i z tego to wynika.Niestety siedząc trzydzieści lat na brzezinkach nie mogłeś nabrać ogłady .Pozdrawiam wszystkich uczestników tej dyskusji i zapraszam do wspólnej zabawy.

  1. Rozumiem że to w ramach przywracania szacunku dla ludzi i w końcu od kogoś trzeba zacząć .

  • No potatrz on 29 grudnia 2014 at 16:07
  • Odpowiedz

  jak to można sobie wykreować rzeczywistość dla własnych potrzeb,wszystko to kłamstwa i obelgi,jestem na prawdę wzruszony.Chyba nie myślisz ,że ktoś uwierzy w dobrowolne odejście Gierackiej z banku,no chyba że ty .I przestań się miotać jak padalec,bo sam nic konstruktywnego nie wnosisz a próbujesz kąsać wszystkich w koło.

  1. Ja nie musze sobie nic kreować w porównaniu do ciebie. Nie mam również potrzeby kłamać. Wzruszenie chyba ci się pomyliło z zawiścią lub nienawiścią. W przeciwieństwie do ciebie mi się nie wydaje tylko wiem. Jak to ktoś napisał “myślenie nie boli” widać nie wszystkich!!!

 3. elyty na jakie zasługujemy !

  • Polonez Ogińskiego on 24 grudnia 2014 at 18:10
  • Odpowiedz

  4 lata temu pożegnałem ojczyznę bo ni w ząb lepszego jutra tu nie zaznawałem choć charu charu po kilkanaście h.

  https://www.youtube.com/watch?v=rECSJFeLL_U

  1. Liczba emigrujących nie maleje.

 4. Jak może być lepsze jutro w tym kraju skoro takie jaja są

  Owoc Twojego żywota je ZUS

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-premier-nie-chce-ujawnic-co-wykryla-w-zus/k5skl

  1. Może Jezus, który wczoraj się narodził sprawi opamiętanie kierownictwa ZUSu. Spraw Panie Boże.

  • Anonimek on 23 grudnia 2014 at 22:39
  • Odpowiedz

  Moi drodzy lepsze jutro już było,lepsze jutro to historia,to nie bumerang że powróci ..

  Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość.
  Niech w tym dniu oczekiwanym zagasną spory,niech się zagoją rany !!

  Wszystkim zwolennikom i przeciwnikom aktualnej władzy życzę
  Wesołych Świąt…

 5. Lepsze jutro jest potrzebne każdemu niezależnie od przekonań.

  • "redakcja" on 23 grudnia 2014 at 21:13
  • Odpowiedz

  powinna skonstatować z satysfakcją i uczciwie że już jest lepsze jutro .

  1. Zawsze jest i zawsze było, i będzie coś, co można zmienić na lepsze. Obecna ekipa doskonała nie jest i przyszła też nie będzie. My rozpatrując teraźniejszość, możemy (powinniśmy) sprawiać, że przyszłość będzie lepsza. Tak trochu na szybko i filozoficznie chyba to zabrzmiało.

    • zabrzmiało on 23 grudnia 2014 at 21:55
    • Odpowiedz

    ale nieszczerze .

    1. Jeszcze się takinie narodził, co by wszystkim dogodził.

 6. Czy nowy BK połamie się z AJ?

  1. B.K może się połamie z AJ ale na pewno mianuje swoim zastępcą panią AG która nie ma powrotu do banku za zaniedbania, więc jest idealną kandydatką na prawą rękę Benia .Podczas kampani walczyła jak lwica o każdy głos nękając wszystkich do o koła .Stary smrodek zaczyna się unosić coraz wyżej.Życzę wszystkim abyśmy doczekali końca tej farsy jaka panuje w naszej gminie.

   1. Nawet widac w swieta prawdy nie potraficie napisac. Zal mi was. Zal mi waszych rodzicow i rodzin. Jedyne co z domu wyniesliscie to klamstwo obluda i glupota.

     • Zobaczymy on 25 grudnia 2014 at 13:10
     • Odpowiedz

     Jeśli ja mam rację,to dopilnuję żebyś to odszczekał Krzysiu ,a uwierz mi ,że słowa dotrzymuję.Idziesz i beczysz jak baran a wszyscy doskonale wiemy jak jest w rzeczywistości,nic się nie zmieni ani nie ma żadnego nowego B,K wszystko będzie tak jak było czyli przekręty , kolesiostwo itp.Twoje błyskotliwe wnioski o kłamstwie,obłudzie i głupocie obrażają nas wszystkich którzy musimy na to patrzeć,bo trzeba mieć właśnie wszystkie te cechy ,żeby tego wszystkiego nie widzieć,lub ja ty udawać,że się tego nie widzi.Na tym kończę ,nie będę podkręcał tego forumowego onanizmu.Czas pokaże kto pisał prawdę .

     1. Nie doczekasz sie tego KLAMCO. Napisze jeszcze raz: to co piszesz jest klamstwem a skoro piszesz nieprawdziwe rzeczy aby zdyskrminowac druga osobe to znaczy ze jestes CHAMEM. Podaj mnie do Sadu jesli sie myle.

   2. Taka prawda o banku jak o piekarni. Wystarczy porównać jak bank wyglądał dawniej, a jak wygląda teraz. Same kłamstwa piszecie.

  2. Coś nie pierwszy raz slyszy się o komplikacjach babkowo finansowych banku w Ryglicach a odpowiedzialnym za to jest dyr banku, bo jak to prawda to vicostwo by nie bardzo pasowało powierzać

   1. właśnie piszę i obawiam się ,że mam rację i wcale nie napadam na pana B,K on sam swoimi decyzjami stawia się w odpowiednim dla niego szeregu.Zobaczymy i czekamy na efekty.Szczerze chcę wierzyć,że się mylę,do sprawy wrócę jak się coś ruszy,nie będę bił piany bez powodu.

   2. Nie bójcie się Gieracka nie gryzie.

    1. Anonim,dalej twierdzisz ,że jestem kłamcą,chyba etat zastępcy jest już aktualny,więc nie próbuj więcej wciskać ciemnoty.Twoje frustracje wynikają chyba jeszcze z czasów szkoły podstawowej ,jak pamiętam dostawałeś często łomot od kolegów i teraz miotasz się tutaj z chęcią dowartościowania i napadania innych.

     1. Masz duże problemy ale z myśleniem. Nie wiem jak można być takim kretynem, żeby cos napisać i nie wiedzieć co!!!! Więc dla rozjaśnienia trochę twojej podłości, chamstwa oraz ZAKLAMANIA informuję, że w twojej ZAKŁAMANEJ WYPOWIEDZI nie pada tylko informacja, że AG zostanie zastępcą tylko wiele innych ZAKŁAMANYCH informacji.
      Jeżeli nie potrafisz pisać uczciwie to nie promuj się jako osobę prawdomówną.

      Cytat twojej wypowiedzi:
      “B.K może się połamie z AJ ale na pewno mianuje swoim zastępcą panią AG która nie ma powrotu do banku za zaniedbania, więc jest idealną kandydatką na prawą rękę Benia .Podczas kampani walczyła jak lwica o każdy głos nękając wszystkich do o koła .Stary smrodek zaczyna się unosić coraz wyżej.Życzę wszystkim abyśmy doczekali końca tej farsy jaka panuje w naszej gminie”.

      Łomot w szkole to ty chyba dostawałeś i to po głowie co uniemożliwiło ci uczciwe życie i uczciwe przekazywanie informacji. Bo kłamca chyba uczciwie nie żyje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)