Ankiety, badania, sondaże

 

Rozpisana jest ankieta.

“Ankieta ma na celu, poznanie Państwa ocen, potrzeb i oczekiwań, co do funkcjonowania Gminy Ryglice w różnych dziedzinach aktywności, jak również będzie ona pomocna w wytyczaniu nowych celów inwestycyjnych. Odpowiedzi można udzielać do końca przyszłego tygodnia, tj do dnia 18 grudnia. W ankiecie mogą brać udział mieszkańcy Gminy Ryglice, którzy ukończyli 16 rok życia.”

Źródło: FB Gminy Ryglice

Więcej TUTAJ oraz  TUTAJ – ANKIETA

az

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/ankiety-badania-sondaze/

30 Komentarzy

Skip to comment form

 1. My Polacy sortu najgorszego
  My złodzieje majątku polskiego
  Łże elity i opcje niemieckie
  Kondominium germańsko sowieckie

  My agenci, zdrajcy genetyczni
  Mainstrimowcy, alfonsi uliczni
  Szmaty unii, o których wiadomo
  Że są dzisiaj tam gdzie stało zomo

  My żydowskie pachołki zachodu
  Bolszewicy i zdrajcy narodu
  My wrogowie kościoła, rodziny
  Genderowcy, zboczone gadziny

  Interesom obcym zaprzedani
  Merkelowej i Putina fani
  My folksdojcze, resortowe dzieci
  Dzieci Moskwy i brukselskie śmieci

  Kiedy wyzwisk takich wciąż słuchamy
  Pustym śmiechem dzisiaj wybuchamy
  Śmiech nasz wielkim odbije się echem
  Aż głupotę zabijemy śmiechem

   • wytłumacz on 14 grudnia 2015 at 16:59
   • Odpowiedz

   zamiast wklejać lepiej gdzie Bronek obrazy sokowirówki i meble z Klarysewa schował i za co Krzywonos dostała specjalną emeryturę

    • obserwator on 15 grudnia 2015 at 12:12
    • Odpowiedz

    Pewnie Dubienieckiemu żeby nie musiła Prezes Kaczyński za jego noclegi po 30 tyś płacić. Był tak uciwy, że teraz chyba siedzi za machlojki.

   • Poeto myśl on 14 grudnia 2015 at 21:01
   • Odpowiedz

   Jak wy jesteście gorszy sort, to ja jestem niedorżniętym z watahy . Myśl trochu poeto

   1. Nie wymagaj niemożliwego o sortów resortów.

  • uciekłem z obławy on 13 grudnia 2015 at 22:56
  • Odpowiedz

  Płacz po studiach tv bo gorszy sort. Ja jestem z niedorżniętej watahy i nie zauważyłem by inteligencja telewizyjno opiniotwórcza zareagowała na mohery, watahy. Poszukajcie kto zaś wypowiadał te słowa i w kierunku do kogo.

   • Inteligencja? on 13 grudnia 2015 at 23:05
   • Odpowiedz

   Jakaż to inteligencja. Raczej ćwierć

   1. O następni po UJ inteligenci . Obie uczelnie niech się wezmą za robotę by ich wyniki nie były w 4 setce na świecie w rankingach. 2 najlepsze uczelnie w kraju. Wstyd. Gdzie byli jak PO zamachnęło się na trybunał? Milczeli. Wstyd podwójny. Do roboty gronostaje.

    http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=142314&wid=18044964

    1. Urwie się i cycuś gronostajom gdy Jarosław wprowadzi naprawę Polski. Daj Panie Boże.

   • poniżany on 14 grudnia 2015 at 08:53
   • Odpowiedz

   A na dodatek pan Petru na wiecu mówi o szaleńcach. Jak niedorżnięte watahy dostaną naprawdę szału to nie chciałbym być w panem Petru lub kimś z jego i PO otoczenia.

   1. Proces wytoczyć paliKODom

 2. Ankiety, ankiety, ankiety.
  A ja mam proste pytanie – jaki ma związek ankieta ze zniknięciem ankiet na tym blogu?
  Uważam, że związek jest oczywisty.
  Przypomnę w skrócie zagadnienia i największe poparcie w usuniętej ankiecie:
  1. Oceniam dobrze P. Augustyna
  2. Zła ocena obecnej władzy
  3. Dobrze wypadli radni nie związani koniecznie z władzą
  4. Dobrze wypada PiS

  Niech admin wytłumaczy dlaczego w chwili pojawienia się nowej ankiety, znikają tamte z bloga? To przypadek? Czy może dyrektywa, zobowiązanie, zlecenie?

  Ankiety mają to do siebie, że mogą być niewiarygodne, lecz wypełniają je ludzie którzy chcą. Podobnie jest w głosowaniach, wyborach. Nie usuwa się wyników wyborów tylko dlatego, że tylko część ludzi wybiera.

  To nie przypadek. Włączył się alarm i widać tu jak na dłoni.

  Jest to nikczemne i śmierdzi szambem. Rozumiem tylko jedną kwestię – poszła kasa za to!
  I w sumie w porządku. Klient płaci, admin robi. Ale w świecie ludzi z honorem i w świecie prawa i uczciwości – mówi się- to jest płatne zlecenie.

  1. Oczywiście, że przypadek. Proszę się nie oburzać. Powiem, że spodziewałem się jakiejś reakcji, bo zdaje się dzień wcześniej usunąłem wszystkie sondy a na drugi dzień dałem temat o gminnej ankiecie, którą zauważyłem na fb gminy. Ale żeby przywrócić spokój przywracam sondy.

   Blog jest, tzw. blogiem kolektywnym, który Wy macie możliwość redagować w sensie publikowania tekstów. itp. Ale też nie może być tak, że sondy wiszą w nieskończoność. Myślę, że powinny być przerwy pomiędzy sondami o pracy włodarzy, czyli sondy od nowa co jakiś czas. Proszę zatem o temat sondy i ją umieszczę celem rekompensaty Pani/Pana niepotrzebnego oburzenia.

   Prowadzenie bloga, to dla mnie swego rodzaju przyjemność (pasja, może trochu też misja) a nie jakiś biznes czy coś. Tym bardziej, że sporo mam opinii takich wprost, że dobrze to robię. Stworzyłem nawet drugiego bloga http://ljgr.blog.pl/ Nazywam go zastępczym bądź równoległym. Jest on na wypadek, gdyby z tym się coś podziało, bo tak jak już mówiłem, ten blog nie jest mój, aczkolwiek od dobrych kilku lat nikt prócz mnie nim nie zawiaduje i nikt nie wpływa w jakikolwiek sposób na kształt administrowania w sensie prośby czy nakazu wsparcia politycznego czy też innego związanego z rządzeniem gminą. Oczywiście jeśli jest prośba o odszukanie, np. psa, to natychmiast ją realizuję. Jest nawet sukces, gdy chodzi o odnalezienie psa właśnie. Oto link: http://lepszeryglice.cba.pl/?p=6288

   Przy okazji apeluję o nadsyłanie tekstów na bloga. Zdaje się, ludziom pisać autorsko się nie chce, bo jak widzę po ogłoszeniach, również lokalny periodyk W Paśmie Brzanki boryka się z brakiem piszących.

    • Obserwator spraw gminnych on 12 grudnia 2015 at 07:50
    • Odpowiedz

    Oczywiście. Jeśli bawić się w sondy to nie MOGĄ wręcz wisieć w nieskończoność, bo radni przecież raz mogą być oceniani lepiej a raz gorzej na przestrzeni 4 lat . To samo włodarze.

     • Uśmiałem się on 13 grudnia 2015 at 12:18
     • Odpowiedz

     Takie ankiety to se można robić. Sami “politkierzy” gminny nabijają sobie glosy wiem co mówie. Jeżeli tylko bo mi się chciało to w przeciągu max 1 godziny zrobiłbym taki wyniki pierwszej lepszej osobie, że nikt by go nie pobił. LUDZIE przestancie wierzyć w blogi itd liczy się rzeczywistośc i tam nie ma oddzwierciedlenia to co jest w wirtualnym swiecie.

      • pomyśł on 13 grudnia 2015 at 14:31
      • Odpowiedz

      A ja chce Polski gdzie prawdy będę sie dowiadywała z ogłoszeń oficjalnych policji a nie żeby trzeba było do nich docierać. Głowne media podają 50 tys a dopiero blogi fora fb podają prawdę. Zrozum to. Co do sond masz rację

      http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Poicja-Na-warszawskiej-manifestacji-KOD-17-20-tys.-osob-00015865

     1. Dzisiejszy 40 tysiaków. W twn podali.

   1. Skoro są sondy, to ok.

 3. Kolejna manipulacja burmistrza. Zrobione po to żeby mieć usprawiedliwienie w sprawie nic nie robienia. Od kiedy po wykonaniu chodnika płaci się większy podatek? Katastralny nigdy nie wejdzie w Polsce, chyba że Po wróci do władzy.

 4. Niektóre pytania poziom pytań referendalnych Bula. Niektóre oczywiście są ok

  • Liberał z Jonin II on 11 grudnia 2015 at 18:54
  • Odpowiedz

  Czy zgodziłby się Pan/i/ na budowę chodnika, biegnącego obok własnego domu, jeżeli wiązałoby się to ze zwiększeniem o 1/3 podatku od nieruchomości?

  Pytanie z gatunku bardzo trudnych dla zainteresowanych mieszkańców. Należy sobie uświadomić, że lepsze drogi i chodniki prowadzące do naszych domów powodują zwiększenie wartości nieruchomości. A będzie to ważne gdy zostanie wprowadzony podatek kastralny liczony od rynkowej wartości nieruchomości. Ludzie mający tego świadomość spieprzają z wygodnych centrum miast na ich zadupia.

 5. ta nasza władza troskliwa
  ale wolał bym zapytać , nie wiem czy o umorzeniach podatków coś wiadomo ?
  a korkowe jak wydano też mnie interesuje ,bywało z tym ciekawie w przeszłości….
  ale to pomarzyć pewnie można o takich informacjach

  1. To przyjdź na sesje i zadaj pytanie burmistrzowi i tyle w temacie. jak mnie co interesuje to ide do urzędu i pytam a nie wylewam łez na blogach itd

    • rozumiem on 11 grudnia 2015 at 23:45
    • Odpowiedz

    że cię to nie interesuje ?
    ps. admin obiecął pytać ,coś wyszło z tego?

   • Urzędnik on 11 grudnia 2015 at 19:01
   • Odpowiedz

   Zapytaj w drodze dostępu do informacji publicznej. Możesz zrobić to drogą elektroniczną i nie musisz nawet podawać swoich danych adresowych.

 6. Po byku pytania niektóre

  • Liberał z Jonin II on 11 grudnia 2015 at 09:48
  • Odpowiedz

  Nareszcie coś, co od dawna powinno być na takich blogach.Dla mieszkańców Ryglic ważniejsze od problemów Trybunału, Sejmu czy Klimatu w puszczy amazońskiej POWINNY być problemy lokalne. Bo jaki by nie był Trybunał Sejm czy klimat w Brazylli to mieszkańcom Ryglic i tak lekko nie będzie.

  • Mieszkanka on 11 grudnia 2015 at 07:34
  • Odpowiedz

  Interesujące. Tylko czy lud kupi i wypełni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)