Zebranie mieszkańców Woli Lubeckiej 30. 03. 2014

 

Na zebraniu między innymi – dyskusja na temat reorganizacji szkół w naszej gminie. az

 Część 1.

 Część 2.

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/zebranie-mieszkancow-lubeckiej/

5 Komentarzy

Skip to comment form

 1. co to za kobieta prowadzi ta działalność w Perle,niech się rozlicza w U.G.a radni powinni powołać komisję rewizyjną-aby ją kontrolować. Gmina budowałą – to Gmina powinna czerpać zyski . Pani Burmistrz -puszczacie takie rzeczy w Eter i pani mówi o Wielkim Poście ?. Z dawnych czasów Panią pamiętam -opalała się Pani na balkonie Ośrodka Zdrowia jak ludzie szli do kościoła

  1. Zysków nie ma bo podobno czynsz za Perłę w Lubczy został umorzony prowadzącej działalność za całe 6 miesięcy ubiegłego roku. Po 5 tys. za każdy miesiąc. Przeszło gminie 30 tys. koło nosa, a potem płaczą, że gminna kasa świeci pustkami i na inwestycje nie mają. Czy to prawda nie wiem, ale stojąc w kolejce do kasy w sklepie można różnie wiejskie ciekawostki zasłyszeć.

  2. ho,ho jaka ty Olgo jesteś purytańska co opalanie ma wspólnego z ludźmi idącymi do kościoła, czyżby mąż za bardzo zerkał na tą panią i stąd taka złość??

 2. Czy na zebranie wiejskie w Joninach Pani Burmistrz przyjedzie osobiście, czy będzie ze studia w Ryglicah uczestniczyła.
  Pierwsze starcie telewizyjne to 1:0 dla Ciślikowskiego.

 3. Wola mała miejscowość ale wielkie tematy. obrona Góry Kokocz np

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)