Zebranie wiejskie Zalasowa 17.03.2013 r.

“Zebranie wiejskie sołectwa Zalasowa” ?

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blogger.com

Permalink do tego artykułu: https://lepszeryglice.cba.pl/zebranie-wiejskie-zalasowa-17-03-2013-r/

29 Komentarzy

Skip to comment form

  • były radny on 21 marca 2013 at 18:28
  • Odpowiedz

  Dziękujemy pani burmistrz za wyświechtane slogany najbardziej mi się podobał ten pod koniec zebrania kiedy wyrywa Pani mikrofon i stwierdza cytuję” W JEDNOŚCI SIŁA” widać że pani już klepie hasłami Karasiewicza. 😉

  1. To są hasła z czasów PZPR, a TP ma to wpojone.

 1. Do roboty nieroby a nie tylko pisać i płakać nad swoim losem ile bedzie trzeba tyle sie zapłaci i koniec !!!!!!!!!!!!!! Ekologia na 1 miejscu nawet za 100zł na miesiąc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Jasne jasne niech będzie 100 zł. Ty może zapłacisz. biedniejszym opłatę sfinansuje opieka społeczna. A opieka społeczna weźmie z twoich podatków. Bądź zdrów ekologu. Idę o zakład że gdyby się płaciło i 200 zł to syf wokół będzie taki jak był. Chcesz się założyć? Po roku działania ustawy śmieciowej sprawdzisz sobie jak czysto będzie. hehhehe

 2. właśnie warto podyskutować o kandydatach na nowego burmistrza ?? kto ? jakie opcje polityczne-najlepiej żeby swój i nie splatany w sieci ,żeby znowu nie musiał przyjmować ciotek i siostrzenic itp do pracy albo słuchać w ciemno Swojego Komitetu Wyborczego .Czy my mamy takich ludzi ? Mamy !!!

  1. W Zalasowej takich nie znajdzie, szkoda szukać.Jak są to tylko w Ryglicach i Lubczy

 3. Czy pojawi się kiedyś ktoś kogo nie będziemy się wstydzić, komu będziemy wierzyć i do kogo będziemy mieć zaufanie w sprawach nas nurtujących. Ktoś kto nie będzie zwalał winy na radę, ustawy, rząd ale będzie miał cywilną odwagę powiedzieć – to ja podąłem(łam) taką decyzję a Wy mnie za to osądźcie.
  Czy to mrzonki? Nie taką rzeczywistość sobie wyobrażam.

  1. ten stół prezydialny to jakis z tamtej epoki.czyzby w Zalasowej teraz zabrakło stołów?dlaczego nie pokazali się do kamerki radni powiatowi,przeciez to osoby publiczne .

   1. Słuszna uwaga. Organizatorzy zebrań sołeckich oraz radni powinni brać przykład z ostatniego zebrania mieszkańców Ryglic, gdzie za stołem prezydialnym siedzieli wszyscy radni z Ryglic. Oczywiście powinny być też przygotowane miejsca dla radnych powiatowych. az

    1. Dla radnych nie było miejsca. A radnemu powiatowej nawet osi nie chcieli udzielić co widać na nagraniu

     1. ktos to zebranie organizował.czyli brak dobrego gospodarza.chyba ze radni zalasowscy z jakiś względów wstydzą sie spojrzeć ludowi w oczy.hm

    2. I bardzo źle to wygląda, gdy się odbiera głos osobie która: nie jest pijana, nie ubliża, mówi o sprawach publicznych. Zwłaszcza radni powinni mieć możliwość swobodnego wyrażania się. W Ryglicach było podobnie, też radny powiatowy był “ukrócany”. Pewnie chodzi już o kampanię wyborczą. Ale chyba już społeczeństwo dojrzało do prawdziwych zmian a nie tylko tasowanie się tych samych twarzy. Dajcie już spokój panie i panowie mieszkańcom, jak dla mnie jesteście zużyci do cna.

      • Szanowni Pajstwo on 19 marca 2013 at 22:24
      • Odpowiedz

      I masz rację ‘wyborco” te twarze już się “obiły” i mamy ich dosyć mogli mówić gdy byli na fali ale oni wtedy układali się w ukryciu i inne karty rozdawali. Teraz, kiedy zostali przyłapani i społeczeństwo wreszcie to zobaczyło i wszczęło alarm to potulne baranki, nasi przedstawiciele, próbują pelerynę na ornat zmienić.
      Cieślikowskie, Augustyny już się zużyły. dziś nie wystarczy już paplać trzy po trzy by zostać wybranym, dziś potrzeba konkretów a te lej wody nie mają nic do zaproponowania. dlatego czas i pora na innych bardziej konkretnych i mniej podatnych koniunkturalizm.
      Obserwuj a wkrótce p4rzyznasz mi rację.

     1. Do Sz. P (j)
      A Karasiewicze i cała otoczka wokół to niby nie? Teraz rozgrywającą jest TP i ci panowie z nią nie poradzą sobie. Tylko ktoś nowy tylko. Mnie nikt nie posłucha, ale na otwartą wojnę powinien zdecydować się sekretarz gminy. Może wówczas, ale to trzeba być ogierem właśnie.

  • Szanowni Państwo on 18 marca 2013 at 20:13
  • Odpowiedz

  Szanowni Pajstwo, powiem Pajstwu, bo musicie Pajstwo wiedzieć…
  Ktoś kto był członkiem Zarządu Powiatu, jest radnym powiatowym i ma aspiracje być burmistrzem a nawet posłem czy senatorem powinien szanować i znać język polski. Chyba, że chce zostać osłem, bo dla takich ignorantów miejsce jest w podstawówce. Cha, cha, cha.

  1. Szkopuł w tym , że wszyscy nasi kandydaci czy to na posła czy senatora tacy sobie. TP no to widzimy jak mówi – po pzprowsku, wiecie rozumiecie- pomożecie. Bernard K. oskarżony o łamanie prawa. Augustyn no to uwielbia zmiany , zmiany , zmiany – ciekawe w jakiej dziś jest partii. Nie ma naprawdę i nie było kogoś na poziomie. No cóż takie to nasze lokalne bagienko bez wymiennych elyt. czy się to zmieni kiedy? Wątpię.

   1. bo nikt normalny w polityke się nie pcha tylko za…la

  2. Jeśli po ń następuje w, f, z, s, ż, rz, ź, ś, ch, h, wówczas ń jest czytane [ĩ ̯] czyli j , np. [pãĩ ̯stfo] (państwo) – to zjawisko w języku polskim nazywa się rozsunięciem artykulacyjnym. Osoba wymawiająca słowo (pajstwo) nie popełnia błędu. Znajdziecie to w każdym podręczniku do gramatyki języka polskiego.

   1. I po co sobie życie komplikować takimi bzdurami, jakby większych problemów nie było?

    1. No właśnie a tyle tu krytyki że ktoś pajstwo mówi hehhe. Widać nie mają większych problemów że radnego krytykują.

 4. Władek kompletnie się pogubił, gdzie wybór przewodniczącego zebrania , gdzie przegłosowanie, gdzie wolne wnioski , zapytania ? Pani burmistrz jak zwykle opowiada głupoty ale to co robiła na tym zebraniu to już szczyt!!! Jak można tak uciekać przed ludźmi, bo to była zwykła ucieczka przed dyskusją. Ta władza nas kompletnie nie szanuje, czemu Połoskowa wyrywała mikrofon sekretarzowi a potem ten cyrk z Augustynem. Mnie interesowało właśnie to co w powiecie się dzieje i bardzo dobrze że Augustyn o tym powiedział bo szpital droga “pani” to dla mieszkańców bardzo poważna sprawa. Wcale się nie dziwię że została wyburczana a i gwizdy były !!!!!!! Co miała znaczyć ta wycieczka słowna do Cieślikowskiego? Na co sobie pozwala ta stara baba która zaczyna zdanie o śmieciach a kończy o dzieciach. Burmistrz jest zupełnie nie przygotowana do zebrań kompletnie nie wie o czym mówi tylko tak pieprzy że aż trudno tego słuchać. Po raz kolejny widać że nie widać nikogo w Zalasowej kto by sensownie zabrał głos.

  1. Zapomniałem dodać że : Jaki sołtys i burmistrz takie zebranie – a zebranie było do dup..y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1. Porównując oba zebrania no to na Woli przynajmniej ludzie mogli się wypowiedzieć do woli.

 5. A czemu to byłego burmistrza nie było na zebraniu? Chyba ważny musiał być powód, że absencja.

 6. zebranie krótkie i o niczym

  1. omówić sytuację na półwyspie koreańskim

  • Szanowni Państwo on 18 marca 2013 at 09:40
  • Odpowiedz

  Szanowni Pajstwo, Szanowni Pajstwo, Szanowni Pajstwo, … .
  Kandydat na Burmistrza ha, ha, ha.

  1. Wnoszę o usunięcie powyższego komentarza, bo nic nie wnosi do dyskusji, jest przejawem nietolerancji, głupoty, ciemnoty, nienawiści do ‘innych” i “gorszych” – niezgodnej z wartościami kościoła katolickiego.

  2. Należy jeszcze dodać że jest antysemicki i homofobiczny chachachachachachacha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Optionally add an image (JPEG only)